Pesti Srácok

A TASZ felszólítása ellenére is bojkottálja Karácsony a Hír Televíziót

null

Ön azoknak a polgároknak is a főpolgármestere, akik a HírTV-ből tájékozódnak. Választott közhatalom-gyakorlóként pedig nem élvez szabadságot abban, hogy kikhez szól és kikhez nem - áll a jogvédő szervezett Karácsony Gergelynek írt nyilvános levelében.

Karácsony Gergely főpolgármester és Pikó András Józsefváros polgármestere nem bojkottálhatja a HírTV nézőit - erre hosszú levélben hívja fel a figyelmet a Társaság A Szabadságjogokért nevű jogvédő szervezet.

- olvasható a nyílt levélben.

PestiSracok facebook image

- reagált az Azonnalinak a főpolgármester stábja.

Karácsony Gergely, Budapest főpolgármestere és Pikó András VIII. kerületi polgármester sem nyilatkozik a HírTV-nek addig, amíg a csatorna bocsánatot nem kér a „becsületnapi” eseményekről szóló "szégyenteljes" riportjáért. A bojkottban Karácsony helyettesei, és a Főpolgármesteri Hivatal apparátusa is részt vesznek.

Forrás: 444.hu, fotó: MTI