Pesti Srácok

diákok

Diákjai tablóit politikai akciókra használta a nyugdíjasokat birkázó komáromi DK-s képviselőjelölt

Magyar ugar 2019 szeptember 5.
Nemcsak megengedhetetlen hangnemben gyűlölködik, hanem az iskolába, a pedagógusi munkájába is beviszi gyűlölködő politikai nézeteit Balla István, a roncsellenzék komáromi képviselőjelöltje. Balla – aki egyébként Gyurcsány pártját erősíti – neve egy hete vált ismertté, amikor a rezsiutalványok kapcsán birkahúsnak titulálta a fideszes nyugdíjasokat, akik 9000 forintért adják el a szavazataikat. A DK-s politikusról többen is azt mondták portálunknak, hogy nemcsak a diákjai által is követett közösségi oldalán politizál, hanem az iskolában, a diákok előtt, sőt szülői értekezleten is. Egy olvasónk egy korábbi, Balla oldaláról lementett fotót is elküldött a szerkesztőségünknek, olyan osztályképeket, amelyeket a pedagógus, osztályfőnök O1G-logóval látott el, majd úgy posztolt nyilvánosan a Facebookon. Információink szerint sem a diákoknak, sem a szüleiknek nem szólt arról, mire kívánja felhasználni a közös fényképeket. Annak ellenére, hogy Balla Istvánnak már a nyugdíjasokat becsmérlő megosztása miatt sem lenne keresnivalója a közéletben, mind a mai napig a komáromi ellenzéki összefogás képviselőjelöltje. Az álfüggetlen Márki-Zay Péter komáromi klónjának, Nemes Andreának egy hét nem volt elég, hogy elhatárolódjon csapata gyurcsányista tagjától.
Ajánljuk még

„Sok zenekar szeretne ekkora szubkultúrának játszani” – Petrás János és Bäck Zoltán, a Kárpátia tagjai a Polbeatben

‎Polbeat 2023 január 24.
Petrás János, a zenekar énekes–szövegírója, és Bäck Zoltán gitáros már régi vendégek a köreinkben. Petrás a PestiSrácokon osztotta ki a Gyurcsánnyal szövetkező Jobbikot, itt méltatta a koronavírus-járványban hősként helytálló ápolókat és szintén a PS-en követelte, hogy fosszák meg magyar állampolgárságuktól a hazát eláruló momentumosokat, míg Bäck a Halhatatlanok napja című megemlékezésünkön szólalt fel korábban, az ’56-os hősök bátorságát hangoztatva. Vésey Kovács László és Ambrózy Áron most a csapat körül kialakult „k*rva nagy szubkultúráról”, a készülő lemezükről, az ún. nemzeti rockról és a környező államokban támadt nehézségeikről beszélgetett a két zenésszel, de persze a politikai kitekintés is belefért a programba.