karácsony gergely
Karácsony Gergely az óriásplakátok miatt dühöng, holott ő adja bérbe az egyik legnagyobbat
Karácsony Gergely a minap egy videóban beszélt arról, hogy ha kell saját kezüleg fogja letépni a városban találgató, szerinte illegális óriásplakátokat, amik a város képét rontják. Vitézy Dávid viszont egy Facebook posztba emlékeztette, hogy az egyik legnagyobbat épp a főpolgármester hivatala adja bérbe.Újra működik a Facebook, és Karácsony máris "dolgozik" – Majdnem fontos témával hangolódik a választásokra a főpolgármester (Videó)
Megrázó lehetett Karácsony Gergely számára a Facebook keddi leállása, hiszen a főpolgármester munkavégzésének fő helyszíne a közösségi háló. Azonban a platform újraindulásával Budapest hercege felszabadult és talált is egy majdnem fontos témát, amivel kampányolhat.Korányi bevallotta, Karácsonnyal közösen lobbiztak Brüsszelben, hogy Magyarország ne kapjon uniós forrásokat (Videó)
Az Action for Democracy Karácsony Gergelyékkel közösen lobbizott Brüsszelben azért, hogy Magyarország ne kapja meg a neki járó uniós forrásokat – számolt be a Magyar Nemzet a MagaBabe nevezetű X-oldalon megjelent videóra hivatkozva. Ez az a csatorna, ahol az elmúlt hetekben az A4D több tisztségviselője is arról beszélt, külföldi pénzeket juttattak a magyarországi kampányba, és a magyar vezetés megbuktatása érdekében többek között Soros Györggyel működtek együtt.Talán soha nem voltak ilyen siralmas állapotban a budapesti kerületek
Miközben a balliberális vezetésű főváros a kampány közeledtével egyre több, a belváros egyébként is jó állapotú területein létrejövő fejlesztést jelent be, Budapest számos területén mostanra a képviselők és egyes önkormányzatok beszámolója szerint siralmas állapotba kerültek a közterületek, köszönhetően a fejlesztések hiányának. A Magyar Nemzet utánajárt, hogy mi a helyzet a fővárosban.Öt perc – Eljött a lemondási szezon
Az MSZP újpesti elnöke lemondott minden posztjáról, Karácsony Gergelyt pedig felszólították, hogy tegyen ugyanígy – persze a főpolgármester ezt nem fogadta meg. Miközben a IV. kerületben egy homályos, de a viharos lemondás tekintetében mindenképp súlyos zaklatási ügy kezd kirajzolódni, amit valamilyen érthetetlen okból fél évig eltussolt a kerület DK-s vezetése, a Fővárosi Közgyűlésben Karácsony Gergely bizonyította, hogy a pedofíliával összefüggő ügyek legfeljebb addig érdeklik, amíg politikai hasznot lehet szerezni. A gazdálkodás átláthatóságával is valami hasonló a helyzet, a Lánchíd felújításánál ugyanis számolatlanul dőltek a milliárdok, amiből jutott az Amnesty-vezér számlagyárral megbukott testvéréhez, Vig Mórhoz is. Ezért szólították fel Karácsonyt lemondásra.Orbán Viktor ezúttal sem bukott meg, Ungár Pétert és az LMP-t viszont kizárhatják az európai zöldek (videó)
Orbán Viktor vasárnap sem bukott meg, cserébe viszont az ellenzék ismét lejáratta magát. Talán azt remélték, hogy az egy héttel korábbi influenszer-tüntetés hangulatán felkapaszkodva ők is több tízezres tömeget vihetnek utcára. Nem ez történt. A freudi péniszirigységből fakadó erőlködés ezúttal is kudarccal végződött. Ezzel majdhogynem párhuzamosan Márki-Zay Péter folytatta ámokfutását, és újabb műsorvezetőt tett parkolópályára. Somos András, az ATV (volt) munkatársa megpróbálta "megjogászkodni" Kaleta esetét, de olyan mondatok hagyták el a száját, amitől még Márki-Zay Péter agya is leolvadt.Három magyarázat az ellenzéki tüntetések kudarcára – The Fair Right (videó)
Tényszerűen igaz, hogy a baloldali szavazók kiábrándultak az ellenzéki politikusokból. Elegük van a töketlenkedésből és a folyamatos kudarcból. Ugyanez igaz az ellenzéki sajtóra is. A politikamentesnek hirdetett, mégis "mocskos fideszezésbe" torkollott álcivil tüntetést követő ellenzéki megmozdulások jól mutatják, hány embert képes az ellenzék utcára vinni. Az ügy az oka, vagy talán maga az ügynök? A mai videóból kiderül.Elvtársiasság a kerületi érdekek előtt: összedőlőben Óbuda infrastruktúrája
Miközben Karácsony Gergely és Kiss László papíron politikai szövetségesek, ez a kerületben élők számára gyakorlatilag semmilyen előnnyel nem jár: a kerület egy jelentős része nyögi a rosszul szervezett tömegközlekedés, és a hol életbe lépő, hol letagadott járatritkítások következményeit. Kiss László persze az ilyen kérdésekben lendületesen előre menekül, és a kormányra mutogat, esetleg saját ötleteként állítja be a tömegközlekedés újraszervezését. Azonban a valóság a Sziget fesztivál miatt világhírű K-híd esetében köszön vissza a leglátványosabban, a fővárosi átkelő ugyanis lassan életveszélyes állapotú lesz, Kiss azonban ebben a témában sem tudott megegyezni nagy barátjával, Karácsony Gergellyel. Míg némelyik kerületben inkább a helyi önkormányzatok veszik saját gondozásukba a magatehetetlen Karácsony Gergely karmai közül a fontos köztereket, építményeket, Óbuda polgármestere inkább homokba dugja a fejét, és látszólag Karácsony Gergelytől vár megoldást.Amikor már túlcsordult az émelyítő baloldali álszentség a Fővárosi Közgyűlésben, jobbról érkezett a józanító pofon
Az egy dolog, hogy a baloldal csúnyán túltolta a biciklit a pedofilozásban, hiszen mindennel foglalkoznak, csak a gyermekvédelemmel nem sikerül, de a könnyes szemű és rendkívül álságos performanszok most sem fejeződtek be, a Fővárosi Közgyűlésben külön lendületet kapott Karácsony Gergely és baráti köre. A kellemetlen kérdések természetesen mintha el sem hangoztak volna, így a főpolgármester szerint a Lánchíd-botrány és Vig Mórék számlagyára simán kamuügy, ennyivel el is intézte. Wintermantel Zsolt, a Fidesz budapesti frakcióvezetője és Kovács Péter tételesen rámutatott az ellenzék kettős beszédére, de ezek, mintha csak leperegtek volna a baloldali képviselőkről, akiknek nagyobb hányada színielőadást tartott. Ebből a csapatból is kiemelkedett az a DK-s Kiss László, aki óbudai polgármesterként folyamatosan súlyos vádak alá kerül, ám sosem tisztáz semmit, sosem válaszol a kérdésekre, most mégis a felelősségvállalásról és a bocsánatkérésről tartott kiselőadást. Wintermantel Zsolt ezt rendkívül álszentnek nevezte egy olyan párt tagjától, amelynek soraiban elítélt bűnöző ül. Wintermantel mindezt ótvaros politikának nevezete, amikor a bocsánatkérés és az arra való felkérés teljesen őszintétlen. Természetesen nem maradhatott ki Niedermüller Péter sem, aki egyből a Katolikus Egyházat pécézte ki, általánosságban bűnösnek mondva ki őket a pedofil bűncselekmények miatt. A bohózat netovábbja volt az a jelenetsor is, amikor a Jámbor András-féle kommunista Szikra mozgalom tagjai álltak ki a jobboldalt pedofilsimogatónak nevező üzenetekkel, mindezt azt követően, hogy az ő munkatársának, Dobos Krisztinának a lakásán több mint száz pedofil tartalmú videót találtak, ezek a felvételek pedig a munkatárs élettársának laptopjáról kerültek elő. A PestiSrácok.hu stábja most sem járt sikerrel, amikor Baranyi Krisztina ferencvárosi polgármestert igyekezett megkérdezni arról, hogy miért nem emlékeztek meg február 25-én a kommunizmus áldozatainak emléknapjáról. Nézzétek meg videónkat, megéri!Ajánljuk még

















