karácsony gergely
Skót duda – Karácsony Gergely visszahozná a szovjet megszállás hangulatát, ha Alekszej Navalnijról nevezne el közterületet (VIDEÓ)
Karácsony Gergely szerint itt az ideje, hogy újra orosz politikusok előtt tisztelegjenek a magyarok. Most, hogy már a Lenin-szobrok méltó helyükön, a Szoborparkban pihennek, előállt azzal a remek ötlettel a főpolgármester, hogy legyen Budapesten egy Alekszej Navalnijról elnevezett közterületünk, hiszen oly sok közünk van Putyin ellenfeléhez. Emlékezzünk csak vissza, hogy a Horn Gyula sétány is micsoda vitát generált az emberek között, a Baranyi-féle BLM-szoborról nem is beszélve, az LMBTQ-padról nem is szólva. Bár lehet, ha ezek az utcanevek és szobrok megmaradtak volna, akkor Donáth Anna is jobban el tudna igazodni a városban. A belpesti politikus ugyanis keveri a XV. és XVI. kerületet, de legalább azzal tisztában van, hogy merre van. Végül górcső alá vettük az e heti Skót dudában a New York-i rendőröket is, akik táncra perdülnek, ahelyett, hogy a bevándorlókkal foglalkoznának.Budapesti Fidesz: Nincs miből megvalósítani, de mindent megígért Karácsony Gergely
Sosem voltam olyan szegény, hogy ne ígérjek meg bármit – akár ez is lehetne Karácsony Gergely mottója, ugyanis a budapesti Fidesz szerint a főpolgármester mindent megígér, miközben csődben Budapest és a főváros cégei. A posztban kitértek arra is, hogy mit értenek ez alatt pontosan.Putyin ellenfelének halálától remél újabb szavazatokat Karácsony
A politikai halálkufárkodás ékes példájaként Karácsony Gergely Alekszej Navalnij, Vagyimir Putyin orosz elnök legnagyobb, bebörtönzött ellenfelének halálhíréből akar népszerűségi tőkét kovácsolni. A főpolgármester ugyanis teret akar elnevezni Navalnijról.Megállt az idő és teljes káosz, valamint adatvédelmi aggályok uralkodnak Karácsony Gergely honlapján
Nincs adatvédelmi tájékoztató, de erre hivatkozva gyűjtene pénzt Karácsony Gergely a honlapján. Úgy tűnik, a polgármester portálja több éve lefagyott, a bukott miniszterelnök-jelölti kampányában ragadt. A botrányos 99 Mozgalom honlapja időközben reklámoldallá alakult át, az adatvédelmi hatóság pedig hiába kereste és szólította fel őket.Így jár, aki dollárból kampányol – Több százmillió forintra büntette az ellenzéki pártokat az Állami Számvevőszék
Az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedd reggel tette közzé részjelentését a 2022-es országgyűlési választások kampányának pénzügyi hátteréről, amely kapcsán ismert: a baloldali pártok és civil szervezetek mintegy négymilliárd forintnyi külföldi forrást használtak fel. Az ÁSZ komoly büntetést szabott ki a baloldali pártokra, amelyek összesen 261 millió forintot kénytelenek befizetni a tiltott támogatás nyomán, írta meg a Magyar Nemzet.Karácsony a budapestiek érdekei helyett a presztízsberuházásokat erőlteti a kampányidőszakban
Miközben Budapest egyes területein azonnali infrastrukturális beruházásokra lenne szükség, hogy ne alakuljon ki közlekedési káosz, Karácsony Gergely a főváros turisták által gyakran látogatott területeit újítaná meg uniós forrásokból. Az üggyel kapcsolatban Vitézy Dávid is megszólalt, aki elmondta: Budapest nagy közlekedési csomópontjaiban gyakran negyven évvel ezelőtti állapotok uralkodnak.Tarlós István a PS-nek: Karácsony egy menekülő róka és hamis sztorival akar hasznot húzni a pedofilügyből
Felháborította Tarlós István volt főpolgármestert, hogy utóda, Karácsony Gergely - némi baloldali médiahátszéllel - Budapest előző vezetését igyekszik felelőssé tenni, amiért a bicskei gyermekotthon pedofil bűntettekért elítélt igazgatója Bárczy István-díjat kaphatott 2015-ben. Csakhogy az előterjesztést akkor Karácsony Gergely és a többi ellenzéki is megszavazta. Tarlós István álláspontjának nyomatékosítására nyilatkozatot juttatott el a PestiSrácok.hu-hoz.Karácsony és a DK is megszavazta a bicskei pedofil igazgató Bárczy István-díját
Karácsony Gergely is igyekezett politikai tőkét kovácsolni a kegyelmi botrányból, amikor a múlt heti Facebook-posztjában azt állította, hogy 2015-ben a "fideszes városvezetés" tüntette ki Bárczy István-díjjal a pedofil bűncselekmények miatt elítélt bicskei gyermekotthon-igazgatót, Vásárhelyi Jánost. Annak ellenére, hogy ez az utalás furcsa módon Balog Zoltán püspök és volt államfői tanácsadó tegnapi mentegetőzésében is előkerült, valójában a kitüntetést minden párt képviselője támogatta, így igennel szavazott Karácsony Gergely, illetve a DK-es Gy. Németh Erzsébet is.Karácsony Gergely összegyűjtötte "internesönel" barátait, de csak a tartótiszt ment el
Budapest nemzetközi barátait láttam vendégül az éves városdiplomáciai fogadáson – írta közösségi oldalán Karácsony Gergely, aki ezen állítását David Pressmann-nel illusztrálta. A "nemzetközi barátok" közé befért persze Erőss Gábor, a VIII. kerület szélsőbaloldali alpolgármestere. Annak a Józsefvárosnak a második embere, ahol éppen a migránsok lakhatását és betelepítését favorizálja az önkormányzat, és ahol a külföldi érdekeknek megfelelően szándékosan amortizálják a kerületet. Mindenesetre izgalmas kérdés, hogy hogyan építette ezt a "bjútiful frendshipet" a hiperpasszív Karácsony Gergely "internesönel" kis barátaival.Ajánljuk még

















