Pesti Srácok

kisbandi

Politikusok a maffia markában, Kisbandi, Czeglédy, Vizoviczki - Szavazzon az év bűnügyi sztorijára!!!

PDPámer Dávid Az alvilág titkai 2017 december 30.
Itt van az év vége, és ismét arra kérjük olvasóinkat, szavazzanak az év legjobb bűnügyi PS-cikkére! Szaftos sztorikból akadt idén is bőven, érintse az a politikai szférát, vagy az alvilágot. Igaz, politikus és maffiózó néha egyet akar. Erről árult el részleteket a PestiSrácok.hu-nak adott interjújában Orosz István egykori maffiaellenes főrendőr, aki azt is megemlítette, hogy az adócsalásért és vesztegetésért bíróság elé állított diszkócsászár, Vizoviczki László több politikust is a markában tarthat. Ezt igazolja az a cikkünk is, amiben megírtuk, az éjszaka császára terhelő információkat adott át Gyurcsányról és volt honvédelmi miniszteréről az ügyészeknek, bár a diszkópápa arra is utalt, a másik oldallal kapcsolatban is a birtokában vannak kényes infók. Nyomozások végül mégsem indultak. Emellett büszkék vagyunk arra is, hogy a Brazíliából való hazahozatala után elsőként nekünk adott videóinterjút az alvilág bankárának gúnyolt Lakatos András, aki kipakolt a leszámolásokról és az olajmaffia által megvásárolt egyenruhásokról, honatyákról. Azt is sikerként könyvelhetjük el, hogy mi írtunk legtöbbet a Czeglédy-féle botrányról, de lerántottuk a leplet a szegedi Mars téri piac botrányos ügyéről is, amit már a Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) is vizsgál. Arról is mi számoltunk be elsőként, hogy a Demokratikus Koalíció (DK) csalással gyanúsított volt politikusát októberben a terrorelhárítók fogták el. Most már csak arra kérjük Önöket, hogy szavazzanak! A cikkeket időrendben és nem helyezés szerint tettük közzé! Szavazni az írás alján tudnak!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!