lmp
Schmuck Erzsébetet és Ungár Pétert választotta meg társelnököknek az LMP kongresszusa
A tisztújítást követő – online is közvetített – sajtótájékoztatón Gál József, az ellenzéki párt szóvivője bejelentette, hogy az LMP megválasztotta új, két főből álló elnökségét. Női társelnöknek Schmuck Erzsébetet választották, aki így meghosszabbítja korábbi megbízatását, az LMP férfi társelnöke Ungár Péter, az ellenzéki párt parlamenti frakcióvezetője lett, a párt titkárának a korábbi pártigazgatót, Angyal Károly Tibort választották meg – közölte. Egyúttal beszámolt arról is, hogy további elnökségi tagként Szendefy Mária, Keresztes László Lóránt, Kreitler-Sas Máté és Tetlák Örs kapott bizalmat a kongresszustól.Tisztújítás lesz szombaton az LMP-ben, de nagy meglepetésre nem kell számítani
Ungár Péter és Schmuck Erzsébet indulnak a két társelnöki posztért.Az évtized legnagyobb munkahelyteremtő beruházása ellen kezdeményezne népszavazást az LMP
Kilencezer munkahelyet ígér a kínai CATL akkumulátorgyára, amely Debrecen határában épül meg. A régió számára fontos gazdasági versenyképességi perspektívát, a helyieknek pedig komoly megtartóerőt jelenthet egy ilyen léptékű beruházás, azonban az LMP szerint az emberek megkérdezése nélkül döntöttek a projektről, ezért helyi népszavazást írnának ki a témában.Szabó Tímea egy karlendítéssel megvédi a tüzelőnek ültetett fákat
Nehéz manapság baloldali politikusnak lenni Magyarországon, és a Párbeszéd nevű, mérhetetlen támogatottságú, de a sors valamely furcsa fintora nyomán főpolgármestert adó párt esetében ez hatványozottan igaz.A kamuzöld baloldalnak már a követői sem hitték el, hogy a kormány tarra vágatja az erdőket, ezért gyorsan bejelentették, hogy győztek
Az ellenzék igencsak belelovalta magát abba, hogy a Kormány tarra vágatja az erdőket. Több tüntetést is szerveztek, megtévesztettek ezreinek részvételével. De a hazugságlufi végül csak kidurrant, ezért az ellenzék gyorsan bejelentette, hogy győztek, és a kormány hátrált meg, ezért nem lesznek fakivágások.Most éppen a tarvágásos kamubotrány miatt sétálgattak együtt tüntetés címszó alatt az ellenzékiek a Kossuth térig
Mintegy ötezren vettek részt azon a tüntetésen, amelyet az LMP saját lázálmaira épített, arra alapozva, hogy a Belváros baloldali tüntető-értelmiségének elég annyit jelszónak, „fakivágás”, és máris azonnal bármi borzalmat elhisznek, például, hogy Orbán tarra vágatja az erdőket. Akkor is, ha nem.Fidesz: a baloldal még a mostani háborús helyzetben is csak hazudozásra képes
A baloldal a mostani háborús helyzetben is csak hazudozásra képes, miközben fűtés nélkül hagyná a családokat - fogalmazott közleményében a Fidesz a DK és az LMP nyilatkozataira reagálva.Civilnek álcázott tüntetéssel retteg az erdőkért a baloldal
Napok óta a tarvágástól retteg a teljes baloldal, miután a kormány lazított a fakitermelés szabályain. A felzúdulásra úgy reagált az Agrárminisztérium, hogy fenntartható módon zajlik a fakitermelés, mégis már javában zajlik a toborzás a pénteki, tarvágás elleni baloldali tüntetésre. Az LMP azonban a saját nevében sem bízik a jelek szerint, mert csak napok múltán vállalta fel, hogy ő áll az addig civilnek álcázott tüntetés mögött. A törpepárt csak akkor vette nevére a dolgot, amikor már szép számú érdeklődő gyűlt össze az esemény Facebook-oldalán. Azzal sem foglalkoznak, hogy a szakminisztérium évek óta komoly fásítási programot hajt végre, és óriási támogatásban részesíti az erdőgazdálkodókat. Úgy tűnik, mindennél fontosabb, hogy a baloldal számára sokkoló április 3-i földbeállás után tovább zakatoljon az O1G-kampány.Intelligens dugódíj helyett intelligens bérezést javasol a fővárosi Fidesz Karácsonyéknak
Agyament elképzeléssel állt elő Kanász-Nagy Máté, az LMP társelnöke: az "intelligens dugódíj" rendszerében okoseszközökkel figyelnék meg az autókat, és ahol nő a torlódás, ott nőne a fizetendő dugódíj is – olvasható a Fidesz Budapest Facebook-oldalán.Ajánljuk még

















