luxus
Luxusvacsorát szervezett magának Miskolc baloldali vezetése – A lakosok majd összetakarékoskodják a rávalót
Csődközeli helyzet ide vagy oda, Miskolc baloldali vezetése egyszerűen nem bír ellenállni a pénznek és a világi hívságoknak. A lakosság majd kigazdálkodja a kevesek jólétét – alighanem így gondolkodnak a helyzetről. Ha pedig utazni kell, vagy történetesen megéhezik az ember, akkor egy különleges státuszú baloldali funkcionárius mégse ülhet fel akármire, és mégse tehet a gyomrába akármit. „Nem kell 25 milliós luxusbuszt beszerezni a saját kényelmükre akkor, amikor nem mennek normálisan a buszok Miskolcon. Nem kell sokmilliós dubaji útra költeni akkor, amikor szemetes a város és nem gondozzák megfelelően a parkokat. És nem kell milliós fényűző luxusvacsorákat tartani akkor, amikor eladósítják Miskolc vízművét” – így reagált a miskolci Fidesz Miskolc Holding Zrt. önkormányzati cég által szervezett luxuspartira, ahol lazacot, libamájat és kacsacombot is felszolgáltak a városvezetőknek.A milliomos olasz véleményvezér 27 millió követőjének megüzente: a jobboldal rasszista és homotranszfób
Chiara Ferragni olasz influenszer, modell, divatdiktátor Instagramon fakadt ki az olasz választásokkal kapcsolatban. A milliárdos üzletasszony attól tart, hogy a “szélsőjobb” megnyeri a választást Olaszországban és esetleg rendet rak végre, már ami az illegális migrációt és az ország világpolitikai helyzetét illeti. Ferragni - úgy tűnik - nagyon érzékenyen követi figyelemmel országának helyzetét a milánói luxuslakásából két ibizai nyaralás között.Miközben az európaiak sínylődnek, elképesztő luxusban dőzsöl a brüsszeli elit (Videó)
Az európai politikusok és a brüsszeli elit szerint az európai polgároknak is segíteniük kell a „Putyin elleni harcban”, meg kell érteniük a szankciókat, el kell fogadniuk az egekbe szökő energiaárakat, és spórolniuk kell: ki kell kapcsolni a klímát, lejjebb kell csavarni a fűtést és kevesebbet kell fürdeni. Miközben a brüsszeli elit luxuséletet él, sajátos megoldásokat alkalmaz a spórolásra, vagy épp egyáltalán nem spórol – olvasható a V4NA hírügynökség cikkében.Méregdrága egzotikus pálmákat vett budai luxusvillájának medencéjéhez Horváth Csaba
Zugló vesztegetési pénzek elfogadásával gyanúsított baloldali polgármestere legalább tízmillió forintot költött arra, hogy méregdrága egzotikus pálmafákat telepíttessen budai luxusvillája kertjébe – erről értesült a Metropol MSZP-s forrásokból. A növényeket külön erre a célra épített, gázzal fűtött speciális üvegház védi a hidegtől. A havonta elégetett gáz legalább négy-öt család fűtési számláját teszi ki. Az üvegházak fűtését a korrupcióval gyanúsított politikus távirányítóval is tudja szabályozni – derült ki a Metropol cikkéből.Nem igaz a baloldali kamuhír: a magyaroknak nem luxus a friss zöldség és gyümölcs
Havonta átlagosan négy-öt ezer forintot költenek fejenként a magyarok zöldségekre és gyümölcsökre egy friss, országos felmérés szerint. A hazai zöldség- és gyümölcsfogyasztási szokásokból világosan kiderül: a baloldal nem mond igazat, amikor azt állítja, luxussá vált az egészséges táplálkozás és a magyarok többségének nem futja zöldségre és gyümölcsre.A pofátlanság netovábbja: a Gyurcsány-fióka „kis méretű társasházi lakásnak” hívja floridai nyaralóját
Mártha Imre, a fővárosi közműholding, a szemétszállítás, a FŐTÁV, a temetkezés és a kertészet nagyhatalmú vezetője, papíron Karácsony Gergely beosztottja, a gyakorlatban pedig beszédesen csak Gyurcsány-fiókának nevezett figura szigorú hangú ügyvédi levélben szólította fel a Metropol szerkesztőségét, hogy a Floridában vásárolt medencés, pálmafás, jóval több, mint száz négyzetméteres ingatlanára csak egy „kis méretű társasházi lakásként” hivatkozzanak – írja a metropol.hu.Milliárdos vagyonok, floridai ingatlanok és kőkemény uszítás: így mulatnak a szegény emberek nagy baloldali gyámolítói
Régi, fájdalmasan beigazolódott igazság, hogy az igazi kommunista mindig az ellenkezőjét teszi annak, amit fennhangon hirdet. Egyenlőségről, testvériségről, közös tulajdonról hadovál, de elitistaként halmozza azokat a fránya burzsoá javakat, még a testvérét is eladná néhány rubelért, az egyenlőséget pedig hírből sem ismeri, csupán azt szereti, ha minden ellenfelét egyenlő erővel tudja megtaposni. A szavak azonban mindig csillognak, a hevület szinte őszintének tűnik, aztán lehullik a máz, de ők akkor is tagadnak, miközben a király meztelen. És talpig vörös.Miközben Mártha Imre luxusban él, Budapest tönkremegy
A fővárosi közműholding vezetője, Mártha Imre luxuséletéről nemcsak a sajtóban jelennek meg cikkek, hanem a cég alkalmazottai körében csak „Gyurcsány-fiókának” gúnyolt igazgató maga is kérkedik a számos kérdést felvető gazdagságával. A Metropol.hu összefoglaló cikket közölt Mártha Imre életviteléről és a közben egyre jobban pusztuló főváros állapotairól.Kétmilliárdos luxusvillából igazgatja a fővárosi közműcégeket a „Gyurcsány-fióka”
Több mint kétezer négyzetméteres, minimum kétmilliárd forintot érő, úszómedencés svábhegyi villában él és egy százmilliós luxusautóval, Bentley-vel jár a fővárosi közműcégek csúcsvezetője. A Metropol szerdai számában újabb bizonyítékok jelentek meg Karácsony Gergely kedvenc cégvezére, a Gyurcsány-fiókának nevezett Mártha Imre meghökkentő vagyonáról – írta a metropol.hu.Ajánljuk még

















