mszp
Azért nem lesz szocialista rendezvény, mert a Fidesz arra fogná népszavazási kudarcát
Az MSZP szombat délelőttre tiltakozó megmozdulást szervez a Nemzeti Választási Bizottság (NVB) épületéhez. A párt korábban közölte, nem tartja meg a kvótareferendum napjára, október 2-ára a budapesti Vörösmarty térre tervezett családi napját, egyrészt azért, mert nem szeretné, ha a Fidesz egy "jogsértőnek titulált" szocialista rendezvénnyel indokolná a népszavazás esetleges kudarcátMost akkor van kvóta vagy nincs? - A PS migránsügyi ténytára
Újra és újra lázálmokkal rukkol elő az Orbán-kormány, amely csak belpolitikai haszonszerzésre használja a migránsválságot? Az Európai Unió vezetése szakértő módon és emberségesen kezeli a problémát? A magyar baloldal látja a valós tényállást, és képes hitelesen reagálni rá? Ezekre a felvetésekre a baloldali sajtó magabiztosan küldi az igenlő válaszokat azóta, hogy a migránsválság fogalma betoppant az életünkbe. Tehát bő egy éve – ha onnan számítjuk, amióta a baloldal szerint is létezik ez a probléma. Ha onnan számítjuk, amióta a Fidesz-kormány kongatja a vészharangot, akkor lassan két éve ennek az árnyékában élünk. Ha viszont alaposabban ránézünk a dologra, akkor vissza kell mennünk oda, amikor még az MSZP kormányozta Magyarországot - Egy kis kvótaténytár, azaz a PestiSrácok.hu összegyűjtötte a tényeket.Molnár Gyula: „Nem véd meg egy újabb menekülthullámtól az álságos népszavazás!”
Hazug álságos és súlyosan egyenlőtlen az október 2-i népszavazást megelőző kampány. Az MSZP és a Liberálisok szerint a kormány átveri a polgárokat és mindezt milliárdokból finanszírozza, míg az ellenzéknek 10 millió forintból kell gazdálkodnia. Molnár Gyula és Fodor Gábor egyetért abban, hogy a kvótareferendum Európa ellenes szól, de azt már másként látják, hogyan kell mindez ellen küzdeni.Az adócsalással vádolt Simon Gábor Welsz halála után attól félt, vele is végezni fognak
Tagadta bűnösségét a különösen nagy vagyoni hátrányt okozó költségvetési csalással és közokirat-hamisítással vádolt Simon Gábor volt MSZP-s politikus szerdán megkezdődött büntetőperében a Fővárosi Törvényszéken. Simon szerint a két éve elhunyt Welsz Tamás vagy fedett ügynök volt, vagy kalandor, mindenesetre eltüntetett minden olyan dokumentumot, ami a volt szocialista politikus ártatlanságát igazolta volna. Simon Gábor hangsúlyozta azt is, hogy a börtönben attól rettegett, őt is meg fogják ölni.Ajánljuk még

















