Pesti Srácok

róna péter

„Alkotmányozási átmenetet”, azaz kőkemény bosszút és leszámolást tervez a Márki-Zay-féle baloldal – Karanténvlog

Magyar ugar 2022 február 18.
Hiába telnek a napok és a hetek, Márki-Zay Péter nem változtat faltörő kos módszerén, hiszen legutóbb „négerezésen” kapták a baloldal magát jobboldalinak kamuzó miniszterelnök-jelöltjét. Sokan csak nevetnek Zajos Peti performanszain, de inkább a fejünket kéne fogni, hiszen valóban minden embernél vannak rosszul kimondott, félreérthető mondatok, de nem ennyi. Ami nagyobb baj, hogy a becstelenséget támogatja, nyugodt arcéllel hazudik, a Karantén pedig lecsapott arra a gondolatmenetére is, amelyben a hazáját megtagadó Róna Pétert, az ellenzék köztársasági elnök-jelöltjét dicsőíti. Sajnos Márki-Zay tovább is ment, hiszen szerinte Fleck Zoltán remek megoldás arra a feladatra, hogy bizonyos alkotmányozási átmenetet áthidaljon, de tudjuk, hogy Fleck tulajdonképpen a jobboldaliakat akarja levadászni, felfüggeszteni az Alkotmányt egy baráti leszámolás érdekében. Adásunkban nem feledkeztünk meg a DK szörnyű demagógjairól és hergelőbajnokairól sem, hiszen Dobrev Klára és az egyik vidéki munkásőr-jelöltjük kapott szerepet a mai Karanténban. Korózs Lajoson sem tudtunk nevetni, hiszen a kamuvideót és kamustatisztikát büszkén lobogtató szocialista politikus szokásához híven a határon túli magyarok ellen vette föl a kesztyűt, és Istennek hálálkodott Hadházy munkásságának ürügyén. Végül bónuszként egy egészen elképesztő balatoni gyűlöletkampányra is meginvitálunk benneteket, hiszen a baloldal az építkezés helyett csak a rombolással, pánikkeltéssel és az emberek elbizonytalanításával foglalkozik. Elvégre így is lehet készülni a választásokra és a hőn áhított „kormányzásra”. Nézzétek most is a Karanténvlogot, megéri!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!