Pesti Srácok

szélsőséges

A hatalmasat zsidózó Gyöngyösi Márton szerint a Jobbik konzervatív, a Fidesz szélsőséges (Karanténvlog)

Magyar ugar 2022 július 8.
Ugyan több videó is napvilágot látott a déli határt szinte ostrom alatt tartó illegális bevándorlók tömegeiről, a honvédség és a mezőőrök pedig folyamatosan a határt illegálisan átlépő migránsokkal szembesülnek, a baloldal számára most sem jelent problémát ez a helyzet. Emlékszünk, hogy a 2015-ös röszkei események előtt is csupán álproblémának, hazugságnak, nem létező veszélynek tartották a migrációt. A helyzet láthatóan azóta sem változott, ahogy a baloldal hazaszeretete és taktikai érzéke sem, amit a Karantén most be is mutat nektek. Kicsinyes politikai haszonszerzésre használják a mostani veszélyt is, hiszen a határ védése helyett arról hadoválnak, hogy honvédelem helyett miért nem a belbiztonságra költ a kormány. Egyrészt a kettő nem zárja ki egymást, másrészt a tömegével, fegyverekkel érkező migránstömeg hihetetlen belbiztonsági veszélyt jelent, hiszen büszkén mutogatják fegyvereiket, miközben átmásznak a kerítésen, és ezt még videóra is veszik. A belbiztonságra a Karantén szerint inkább Kálmán Olga és a gyurcsányista csapat jelent igazi veszélyt, hiszen a szemkilövetőt szolgai módon kiszolgáló, magát függetlennek és objektívnek nevező egykori műsorvezető veretes köpködései magukért beszélnek, ezt pedig mi sem hagyhattuk ki. A Orbán Viktort minden mondatban legalább kétszer gyűlölettel kiejtő Kálmán Olga most is kitett magáért, ahogy Gréczy, a recskakirály, de nem maradt le tőlük Gyöngyösi Márton sem, a Jobbik új elnöke, aki hatalmas zsidózásáról híresült el, most mégis azt mondja, hogy a Jobbik a konzervatív, a Fidesz pedig a szélsőséges. Tartsatok most is velünk!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!