vezető
Tovább dagad a szegedi parkolóbotrány - Magas rangú rendőrök is érintettek
A főügyészség is nyomoz a szegedi parkolóbotrányban érintett rendőri vezetők ügyében - értesült a Magyar Idők.Újabb tiltott pártfinanszírozás? – A tapolcai jobbikos képviselő buktathatta le Vonáékat
Az utóbbi két hétben újabb óriásplakátok özönlötték el az ország nagyvárosait, persze a Simicska Lajoshoz köthető Mahir Cityposter felületein, amelyek kísértetiesen rárímelnek a Jobbik hétvégén indult béruniós aláírásgyűjtő országjáró kampányának jelmondataira, saját kampányanyagaik szóhasználatára. Az oligarcha cége továbbra sem hajlandó elárulni, ki a megrendelője a rejtélyes plakátoknak. A Jobbik ugyan tagadja, hogy köze lenne a rendkívül jól időzített akcióhoz, amivel – ismét – tiltott pártfinanszírozás történhetett. Az egyik Veszprém megyei képviselőjük viszont óvatlan volt, és éppen a „pártjától független” hirdetésekkel népszerűsíti aláírásgyűjtésüket az egyik közösségi portálon.Megszólalt a PS-nek M. Richárd: Őszintén megbántam, hogy balesetet okoztam!
A tragédia óta először szólalt meg a személyét érintő, médiában megjelent nyilatkozatokkal összefüggésben a PestiSrácok.hu-nak a Dózsa György úti halálos autóbaleset gyanúsítottja, M. Richárd. A hétfőn házi őrizetbe helyezett férfi portálunknak küldött levelében reagál a személyét érintő sajtóhírekre, beszél a baleset körülményeiről, saját felelősségéről, illetve arról is, őszintén megbánta, hogy tragikus balesetet okozott. M. Richárd levelét változtatás nélkül közöljük.Bontási törmelékben turkált Juhász Péter szóvivője, de ismét csak magából csinált bohócot
A Népstadion elbontása kapcsán a ferencvárosi önkormányzaton próbált egyet ütni az Együtt helyi önkormányzati képviselője, Baranyi Krisztina, ám méretes öngólt rúgott: ugyanis kiderült, hogy a területet, ahová az építési törmeléket vitték, még az előző, SZDSZ-es kerületvezetés adta bérbe egy magáncégnek, és az önkormányzat korábban hiába akarta, nem tudta felmondani a szerződést. A Népstadion bontása körüli „botrány”, amelyet nem Baranyi, hanem még az Átlátszó robbantott ki, több sebből vérzik. A bontást végző cég ugyanis elárulta: nem építési hulladékról, hanem építőanyagról van szó, hiszen mindazt, amit most ott tárolnak a Határ útnál, újrahasznosítják az új Puskás Ferenc stadionhoz.A liberálisok szerint Kolumbusz is neonáci volt
Valószínűleg kevesen tudják, hogy Kolumbusz Kristóf neonáci volt, és az ő felfedezéseinek következtében vetette meg a lábát a kapitalizmus, és az azzal együtt járó gyűlölet, rabszolgatartás és népirtás a Nyugaton. Ezt az amerikai baloldaliaktól tudjuk, akikre mindig számíthatunk, ha fontos információra van szükségünk az élettel kapcsolatban. A történelem új értelmezése annyira felbőszítette őket, hogy Baltimore-ban kalapáccsal össze is törték a legrégebbi Kolumbusz emlékművet, amit büszkén videón is megörökítettek.Becsapott devizahitelesekkel parádézott az ellenzék, aztán magukra hagyták őket (PS-videó!)
Felháborodott devizahitelesek tüntettek hétfőn a Parlament előtt, de az indulatoktól sem mentes demonstráción csak addig vettek részt az ellenzéki pártok, amíg felszólalásaikat rögzítették a média munkatársai. A Jobbik, valamint az LMP képviselői a kamerák előtti parádézás után egész egyszerűen magukra hagyták a csalódott károsultakat.Ajánljuk még

















