vezető
Németh Szilárd: az már önmagában bűncselekmény, ha Molnár Zsolt elhagyott laptopján államtitkok voltak
Az már önmagában bűncselekmény, ha Molnár Zsolt a hivatali laptopján államtitkokat tárolt - nyilatkozta a PestiSrácok.hu-nak Németh Szilárd, a Nemzetbiztonsági Bizottság fideszes alelnöke. A politikus arra a hírre reagált portálunknak, hogy a bizottság szocialista elnöke Madridban, a repülőgépen felejtette a számítógépét, amin sajtóhírek szerint minősített dokumentumok is lehettek.Vona zugportáljai elmagyarázzák: a nyugdíjasok gyalázása „okos” és „rendkívül civilizált” volt...
Lakájmédiáján keresztül próbálja megmagyarázni a Jobbik, miért volt csodálatos Vona Gábornak az az internetes írása, amelyben a fideszes nyugdíjasokat gyalázta. A mentegetőző irományok apait-anyait beleadnak, hogy helyrehozzák a kárt, amit a Jobbik elnökének bárdolatlan szavai okoztak.Repülőgépen felejtette államtitkokkal teli laptopját Molnár Zsolt
Madridban a repülőgépen felejtette, és csak órák múlva, a nagykövetség segítségével sikerült laptopját visszaszereznie Molnár Zsoltnak, a nemzetbiztonsági bizottság MSZP-s elnökének – értesült a Magyar Idők.Los Angeles rendezi a 2028-as Olimpiát, így Párizsé lehet a 2024-es
Sajtóértesülés szerint megszületett a megállapodás a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) vezetőivel, ennek értelmében Los Angeles rendezi a 2028-as olimpiát.Teljes mellszélesség - Szegeden járta a kanosszát a renegátnak bélyegzett Molnár Zsolt
Nem foglalkozik a továbbiakban az ellenzéki összefogás kérdésével Molnár Zsolt, MSZP-s politikus, aki kemény csörtében maradt alul Botka László, szocialista miniszterelnök-jelölttel szemben. A vita kimondva-kimondatlanul ismételten a Gyurcsány Ferenccel való ellenzéki összefogásról szólt, amelyben a lekollaboránsozott Molnár engedékenyebb hangot ütött meg, míg Botka magát a felvetést is árulásnak tekinti, de főleg azt a tényt, hogy az általa meghatározott irány mögött korántsem zárkózik fel egy emberként az MSZP, és hogy a DK-val való összefogás igénye sajtónyilvánosságot kapott. Megjegyezzük, a fideszes Kósa Lajos emellett felhívta a figyelmet arra a lehetséges Botkához köthető taktikára, amely 2018-ban elengedné a kisebb baloldali pártok kezét, hogy 2022-ben egy baloldali (MSZP) kihívója lehessen a Fidesznek, míg a többiek eltűnnek a szavazói érdektelenség süllyesztőjében.Az elvesztett vízilabda-arany, amit az idő megnyert ezüstté változtat
Ha a felkészülés kezdetéről szemléljük a dolgot, akkor csodálatos és váratlan ezüstérmet nyert a magyar válogatott a vízilabda világbajnokságon, ha viszont a döntő szemszögéből, akkor mégsem lehet elvonatkoztatni a csalódástól. Hasonlóan kettős hangulatban zajlott a csapat hétfő délutáni sajtótájékoztatója, ahol Märcz Tamás szövetségi kapitány és négy játékosa – Nagy Viktor, Vámos Márton, Varga Dénes és Erdélyi Balázs – mérsékelt lelkesedéssel mondta el, hogy az ezüstérem nagy eredmény, de egyelőre mindannyiukban ott munkál a döntő negatív élménye. Varga egy évre biztosan visszavonult a válogatottól, utána meglátja a folytatást, Märcz Tamás viszont már a jövőről is szót ejtett.Ajánljuk még

















