vezető
Milliárdos méreteket ölthet a „Jobbik-Simicska korrupció”
Költségvetési csalás gyanúja miatt nyomozást indított a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) a Simicska Lajos érdekeltségébe tartozó Publimont Kft. és Mahir Cityposter Kft. ügyletei miatt – értesült a Magyar Idők. A lap úgy tudja, a közérdekű bejelentés nyomán megkezdett eljárás összefüggésben van a Jobbik plakátkampányával. Közben a NAV megerősítette, hogy egy reklámpiaci gazdálkodó ellen folytat büntetőeljárást közérdekű bejelentés alapján. A pénteken kipattant botrányra végül a Jobbik is kénytelen volt reagálni. Mint azt Jakab Péter, a párt szóvivője közölte a Jobbik áprilisban 2468, májusban 2322, júniusban 2224 felületet bérelt plakátjai számára. A szóvivő kiemelte: a szerződő cégek adóbevallásaira nincs rálátásuk, "de azt minden hozzáértő tudja", hogy a magyar adórendszerben nincs rendszeresítve olyan bevallás, amely egy reklámcég esetében az értékesített plakáthelyek "vagy egy pékség esetében az eladott zsömlék számát tartalmazná".Zsidózott, és durván fenyegetőzött Zagyva Gyula, mert bírálták a Gulyás-videóért (Frissítve!)
„Büdös zsidó, meg leszel ba..va, kinyírunk téged is, a feleségedet és a kislányodat is!” – többek között ezekkel a szavakkal fenyegette meg Zagyva György Gyula volt jobbikos országgyűlési képviselő Varga-Bíró Tamás zenészt, publicistát, amiért kritizálni merészelte a Gulyás Marci-féle videón való szereplését. Ezt maga a sértett állította portálunknak. Zagyva pechére a halálos fenyegetőzést egy rendőr is hallotta Varga-Bíró kihangosított telefonján. Az eset különös aurába burkolja a választási rendszert sirató, Csintalan Sándorral és Gálvölgyi Jánossal súlyosbított szélbal–széljobb–libsi „olajfa-koalíciót”. Közben péntek délelőtt sikerült megszólaltatnunk az ügyben Zagyva György Gyulát is...Kormánybuktató kiképzőtábort tartottak Budapesten Soros emberei
Egy igen érdekes, konspiratív csendben szervezett eseményre látogatott el szerdán a PestiSrácok.hu. Az erőszakmentes konfliktusokért és a kormánybuktatásokért lelkesen rajongó Megújuló Magyarországért Alapítvány „Ellenállás, engedetlenség - Erőszak nélkül?” címmel rendezett vitaestet (valójában kiképzőtábort), ahol azt fejtegették, vajon mitől lesz sikeres vagy kudarcos egy erőszakmentes mozgalom, és hol tart ma Magyarország az ilyen jellegű megmozdulásokat illetően. Az eseményen a téma kiváló nemzetközi és hazai szakértői hasznos tippekkel, trükkökkel, tanácsokkal látták el a hallgatóságot, akik hamarosan talán élni is fognak az ott elsajátított különleges képességekkel.Lázár János a PS-nek: Sukoró miatt csak két embert ítéltek el, pedig Gyurcsány is felelős
Gyurcsány Ferenc felelőssége is megáll a Sukoró-ügyben, a volt szocialista miniszterelnöknek a tervezett telekcsere és a kaszinóberuházás tekintetében egyértelmű a politikai felelőssége, de szerintem Gyurcsánynak jogi felelőssége is van - jelentette ki a PestiSrácok.hu kérdésére Lázár János Miniszterelnökséget vezető miniszter a mai Kormányinfón a parlamentben.Kocsis: Otromba hazugság, hogy Józsefváros gyermekes anyukákat akarna büntetni
Gyermekes anyákat, játszótéren gyermekükkel együtt homokozó apákat, galambokat etető néniket és kamaszokat büntetne a józsefvárosi önkormányzat - állította a KettősMérce, arról a jogszabályváltoztatásról, amely legfelső értékhatárban 200 ezer forintban határozta meg annak büntethetőségét, ha valamelyik tinédzser vagy felnőtt nem tud viselkedni a játszótéren. A kritikus cikket jegyző Jámbor András szerint nem a fiatalokkal, hanem a bunkó, középosztálybeli, migránsgyűlölő szülőkkel van a legnagyobb baj a józsefvárosi játszótereken. Kocsis Máté, a kerület polgármestere ugyanakkor nívótlannak nevezte az ellenzéki kritikákat azt hangsúlyozva, hogy a cél elsősorban az elrettentés, és csak a visszaesőket sújtaná a pénzbírság.’56-os emlékév: Hősöket és nemzeti történelemértelmezést a fiataloknak!
Már csak bő egy hét van hátra az 56-os emlékév hivatalos végéig, a programsorozat Nagy Imre újratemetésének évfordulóján, június 16-án zárul. Az emlékévről még 2015 októberében született döntés, most pedig a végéhez közeledve, Schmidt Mária kormánybiztos, az 1956-os Emlékbizottság társelnöke és Tallai Gábor, a Terror Háza programigazgatója egy sajtóbeszélgetésen összegezte az elmúlt bő másfél év eredményeit.Ajánljuk még

















