Pesti Srácok

Szigetvári Viktor nekiment a DK-pártblognak és le is leplezte őket

Szigetvári Viktor nekiment a DK-pártblognak és le is leplezte őket

Élesedik az ellenzéki harc, legalábbis erre utal, hogy Szigetvári Viktor, az Együtt elnöke tegnap Twitter-oldalán ment neki a Gyurcsány Ferencék szekerét toló Nyugati Fény nevű blognak, sőt, le is leplezte azt, miután félreérthetetlenül tudatta, az oldal tartalmát Vágó István, Gréczy Zsolt DK-szóvivő és a propelleres Mandula Viktor állítja elő. A PestiSrácok.hu a politikus közösségi oldalán szúrta ki a leleplező bejegyzést, amelyben Szigetvári nyomatékosítja, hogy "egyenes gerincre vall, amikor a Vágó-Gréczy-Mandula trió DK-s pártblogja az őket tisztelő Mozgó Világot alázza"...

szigetvári twitt

A Szigetvári Viktor által nehezményezett blogposztban a Nyugati Fény azt próbálja elmagyarázni, hogy "milyen kell legyen az a politikai erő, amelyik sikerrel veheti fel a küzdelmet a mindent amőbaként körbefolyó Fidesz-rezsimmel szemben". A DK-s blog szerint reménytelennek tűnik a Fidesz "eltakarítása a hatalom közeléből", s ebben "múlhatatlan érdemei vannak az ellenzék kiábrándító balekságának (tisztelet a csekély számú kivételnek)".

PestiSracok facebook image

A Nyugati Fény receptje szerint az a párt veheti majd fel a küzdelmet a kormánypárttal, amely: "közérthetően és a lényegről beszél, érzékeny az emberek valódi problémáira, a becsületes emberek oldalán áll, nem ígérget felelőtlenül és képes elmagyarázni a korrupciót és a fideszbűnözést".

A Szigetvári Viktor által csak Vágó-Gréczy-Mandula trió DK-s pártblogjának nevezett Nyugati Fény a poszt végén szavazásra is bocsátja, hogy ki lesz képes elzavarni Orbánt. Ezek után már meg sem lepődünk azon, hogy cikkünk megjelenésekor a blog olvasóinak 44 százaléka Gyurcsány Ferencet és a DK-t tartja erre alkalmasnak...

Érdekes, hogy Gyurcsányék még nem reagáltak az Együtt elnökének leleplező Twitter-posztjára.

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!