Pesti Srácok

Tüntetésen szólítják fel lemondásra csütörtökön a rasszista, kereszténygyűlölő Niedermüller Pétert Erzsébetvárosban

A Fidesz Erzsébetvárosi Szervezetének elnöksége tüntetést szervez Niedermüller Péter, a DK alelnökének, Erzsébetváros polgármesterének rasszista és keresztényellenes gyűlöletbeszéde miatt. Január 30-án, csütörtökön 17 órára, az Erzsébetvárosi Polgármesteri Hivatal elé (Budapest, VII., Erzsébet krt. 6.) várják azokat, akik kiállnak önmagukért, Magyarországért és a keresztény Európáért. Mint ismert, Niedermüller Péter az ATV-n "rémisztő képződménynek" nevezte a fehér, keresztény, heteroszexuális embereket. Azóta sem kért bocsánatot, sőt, ugyancsak az ATV-n büszkén közölte, hogy nem is fog. Hozzá csatlakozott a baloldali ellenzék, akik ugyancsak nem határolódtak el tőle, sőt, Bősz Anett csupán szerencsétlen mondatnak minősítette a PestiSrácok.hu érdeklődésére a gyurcsányista Niedermüller monológját; Karácsony Gergely szerint Bayer Zsolt és a Fidesz szándékosan félreérti a DK-s alelnök szavait. A tüntetésre a szervezők minden olyan egészséges értékrendű polgár megjelenését várják, akik tűrhetetlennek tartják a kirekesztő gyűlöletpolitikát. Felszólal: Illés Boglárka, a Fidelitas elnöke, Bajkai István, a Fidesz erzsébetvárosi elnöke, Hollik István, a párt kommunikációs igazgatója, Azbej Tristan, az üldözött keresztények megsegítéséért felelős államtitkár és Bayer Zsolt publicista. A műsorvezető pedig Huth Gergely lesz.

A közvetítést az Itt.Ott TV támogatja. 51 magyar tévécsatorna, bárhol a világon, kötöttségek nélkül! Smart TV-n és mobilon is nézhető!

Az élő közvetítések között a PestiSrácok.hu PS Mozi archív videóriportjai láthatóak! Ha leállna a közvetítés, frissítse az oldalt!

Mint emlékezetes, Niedermüller Péter a DK alelnöke és egyben Erzsébetváros polgármestere, akinek baljós, uszító mondatai önleleplezőek is egyben, hiszen teljesen nyilvánvalóvá vált mindenki számára, hogy valójában mit gondol ez a neobolsevik-internacionalista kultúrkör saját nemzetéről és gyökereiről. A hatalmas felháborodást tettek is követik, ugyanis csütörtökön 17 órakor az Erzsébetvárosi Polgármesteri Hivatal előtt tart tüntetést a Fidesz, a KDNP és a Fidelitas. Portálunk telefonon érte utol dr. Bajkai Istvánt, a Fidesz erzsébetvárosi elnökét, aki szerint Niedermüller lemondása az egyetlen helyes megoldás, hiszen aki jogállamban ilyen kijelentéseket tesz, annak nincs helye a közéletben:

PestiSracok facebook image

Az esemény Facebook-oldalához IDE KATTINTVA lehet csatlakozni, a plakát pedig itt látható:

Niedermüller alávaló fogalmazása minden jó érzésű embernél kiverte a biztosítékot. Gajdics Ottó újságíró így fogalmazott a Hír TV Sajtóklub című műsorában hétfő este:

A teljes műsor itt nézhető meg, a témát a videón 23.50-nél vezeti fel Bayer Zsolt:

A szavak valóban önmagukért beszélnek; az egyenlőséget, elfogadást mantrázó DK és Gyurcsány emberei nap, mint nap leleplezik ordas eszméiket, gyűlöletüket egyszerűen nem tudják magukban tartani. Kolléganőnk, Jurák Kata két napja videoüzenetben szólította fel lemondásra a DK alelnökét, amely futótűzként terjedt az interneten:

https://www.facebook.com/kata.jurak/videos/2946565992043420/

Forrás: PestiSrácok.hu, Bajkai István Facebook-oldala, ATV; Fotó: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok.hu; A közvetítést Ragács András, László Petra és Susánszky Mátyás Pál készíti, a riporter Jurák Kata, Vincze Emília és Dezse Balázs.

Ajánljuk még

„Sok zenekar szeretne ekkora szubkultúrának játszani” – Petrás János és Bäck Zoltán, a Kárpátia tagjai a Polbeatben

‎Polbeat 2023 január 24.
Petrás János, a zenekar énekes–szövegírója, és Bäck Zoltán gitáros már régi vendégek a köreinkben. Petrás a PestiSrácokon osztotta ki a Gyurcsánnyal szövetkező Jobbikot, itt méltatta a koronavírus-járványban hősként helytálló ápolókat és szintén a PS-en követelte, hogy fosszák meg magyar állampolgárságuktól a hazát eláruló momentumosokat, míg Bäck a Halhatatlanok napja című megemlékezésünkön szólalt fel korábban, az ’56-os hősök bátorságát hangoztatva. Vésey Kovács László és Ambrózy Áron most a csapat körül kialakult „k*rva nagy szubkultúráról”, a készülő lemezükről, az ún. nemzeti rockról és a környező államokban támadt nehézségeikről beszélgetett a két zenésszel, de persze a politikai kitekintés is belefért a programba.