Pesti Srácok

A Momentum transzneműekre és melegekre költene több pénzt, Gyurcsány kitörölte a saját múltját (Karantén-vlog)

Hétfőn volt az Országgyűlés nyári szünet előtti utolsó ülése, ahol mindenki hozta a szokott formáját. Szabó Tímea vádaskodott, Orbán Viktor pedig helyretette, ám Jakab Péter kocsmai hangulatú pocskondiázása jogosan azt eredményezte, hogy Kövér László házelnök megvonta a szót a Jobbik elnökétől. A Karantén természetesen a Momentum nemzetstratégiai alapköveit is a nézők elé tárja, hiszen nem csalódhattunk bennük sem, Donáth Anna ugyanis émelyítő mosollyal magyarázott arról, hogy minél több pénzt kell költeni a melegekre és transzneműekre. A mesebeli történet akkor fordult át vicsorgásba a politikus részéről, amikor a magyar kormányt ostorozta az ország összes kisebbségének harcos védőangyala. Aki nem rasszista, annak minden élet számít, gondolhatja a magát normálisnak tartó ember, de lehet, hogy ez még sincsen így: műsorunkban erre is fény derül, ahogyan Pikó András közétkeztetési roncsderbije is helyet kap a Karanténban. Végül senki se feledje el, hogy az utóbbi harminc évben senki sem ártott még ennyit a magyar nemzetnek, mint az Orbán-kormány. Legalábbis Gyurcsány Ferenc szerint. Neki pedig mindig igaza van! Nézzék meg videónkat, amely ismét igyekszik minél groteszkebben görbe tükröt mutatni a baloldal számára az elmúlt hét politikai eseményein keresztül.

A videót készítette: Szabó Gergő és Ragács András

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!