Pesti Srácok

Gaudi-Nagy és Füssy Angéla a Plebejus Polbeatben: László Petra ügye mutatta meg, hogy a Kúria brutálisan elfogult (videó)

Némi cinizmussal azt is mondhatnánk, hogy valóban brutális jogállamisági problémák vannak Magyarországon, csakhogy azért nem a kormány, hanem az elvben független bírósági rendszer a felelős – érvelt Gaudi-Nagy Tamás ügyvéd, a Nemzeti Jogvédő Szolgálat alapítója Huth Gergely és Stefka István kérdéseire válaszolva a Plebejus Polbeatben, arra utalva, hogy miután nagy nehezen sikerült jogerősen bizonyítani, hogy László Petra, a PestiSrácok.hu és a PestiTV operatőre még korábbi munkahelyének dolgozva nem rúgta fel 2015. szeptember 8-án a rendőrkordont áttörve, gyermekével a karjában futó Oszama Mohsent, és az erről közzétett, a világsajtót bejáró német RTL-es felvétel manipulatív, a magyar Kúria mindössze 600 ezer forintos sérelemdíjat ítélt meg az operatőrnek, amely az általa fizetendő perköltséggel egyenlő. Mint emlékezetes, a nemzetközi sajtó által a felvétel nyomán világsztárrá faragott Mohsenről később kiderül: nem ártatlan menekült, hanem az al-Kaida terrorszervezet szíriai sejtjének tagja.

Tehát a Kúria szerint Magyarországon nulla forintot ért, hogy László Petra fejére a világsajtót bejáró hecckampány miatt az iszlám terroristák fatvát és vérdíjat tűztek ki, és a Blikk – még annak előző vezetése idején – a lakóházát is megmutatta, aminek következtében a rendőrség tanácsára Petrának férjével és két gyermekével el kellett költöznie és hosszú ideig bujkálnia. Füssy Angéla, a PestiSrácok.hu és a PestiTV oknyomozó riportere, és Gaudi-Nagy Tamás hangsúlyozta: miközben a Blikk ezt a durva húzását szinte ingyen megúszta, a konzervatív sajtó rendszeresen milliós kártérítések fizetésére kényszerül olyan ügyekben, ahol a tényállításokat többnyire nem, csak a körítést tudják kritizálni a felperesek, köztük Czeglédy Csaba, Gyurcsány elítélt és milliárdos adócsalás miatt bíróság elé állított bűnöző exügyvédje, aki még azt is el tudja érni, hogy vezető jobboldali újságírókat mondvacsinált ürüggyel köröztessen és előállíttasson a bíróság.

A Plebejus Polbeaten mindemellett szóba került még Magyarország és Lengyelország brüsszeli meghurcolása, továbbá az, hogy a Nemzeti Jogvédő Szolgálat mellett patrióta érzelmű, életvédő civil szervezetek egész sora támogatja hangosan a kormányt és a parlamenti többséget abban, hogy elfogadja az Alaptörvény tervezett módosítását, amely deklarálja: "az anya nő, az apa férfi".

A Plebejus Polbeatet a járványügyi korlátozások miatt természetesen zárt ajtók mögött rögzítettük a budai Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőben. László Petra ügyéről bővebben Füssy Angéla cikkében olvashatnak.

PestiSracok facebook image

A Plebejus Polbeat minden vasárnap este negyed nyolckor látható a PestiTV-n. Az adás fogható bárhol az országban előfizetés nélkül egy egyszerű, kisméretű digitális antennával, illetve elérhető a legtöbb szolgáltató alapcsomagjában, és még műholdról is. A műsorok röviddel az adás után a pestitv.pestisracok.hu oldalon nézhetőek vissza! Kövesse a PestiTV Facebook- és Instagram-oldalát, TikTok-fiókját is!

Ajánljuk még

Egy provokátor belef*sott Magyar Péter nadrágjába? (videó)

Ps TV 2024 június 26.
Amikor azt hinné az ember, hogy naprakész lehet Magyar Péter ámokfutásával kapcsolatban, a mester lapot húz a 21-re. Egészen elképesztő, hogy politikus politikai tevékenység nélkül ilyen szinten a figyelem középpontjába tud kerülni, és még ezt is elnézik neki a hívei. Az sem zavarja őket, hogy Magyar Péter, a belpesti messiás a fojtófogásban lett kivezetve egy buliból. Ha azt mondja, hogy (ez is) a Fidesz műve, elhiszik neki… mert el akarják hinni. Közben pedig fennhangon üvöltik, hogy a Fidesz csak "sorosozik"... De Magyar Péter mellett szó volt még a fociról, a szőrös csajokról és a XII. kerületi turulról, amit az új polgármester a megválasztását követően azonnal el akar vitetni.

Magyar Péter láttán még a Duna is irányt változtatott (videó)

Ps TV 2024 szeptember 22.
Árad a Duna. Mielőtt még valaki félreértené, a válasz nem, ez nem egy újabb péniszirigységgel küzdő politikus jelmondata, hanem a rögvalóság. Az árvíz elleni védekezés komoly összefogást igényel, így most a legtöbben a gátakon pakolják a homokzsákokat. Munka közben persze akad idő néhány tökéletesen beállított, profi fotóra is, amelyek nyilván csak azért születtek, hogy önkénteskedésre ösztönözzék a még nem önkénteskedő embereket. Elfogadjuk. Ez egy ilyen világ. Megértjük, ha készül néhány kép, de a 452 kép/óra egy picit talán már túlzás. Piros pont annak, aki kitalálja, ki készítette a legtöbb "digitális tartalmat" a gátakon folyó munkálatokról. Bizonyára nem Magyar Péter az. Kacsintás, kacsintás.

Napjainkra már teljesen természetessé vált, hogy fiatalok ezrei árulják testüket az interneten – Libz of TikTok

Ps TV 2023 szeptember 20.
Már a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) érdeklődését is felkeltették az OnlyFans-tartalmak. Na, jó talán nem úgy, ahogy elsőre hangzik, az NMHH ugyanis azt vizsgálta, hogy hogyan válhatott a kezdeti időkben a közönséget a művésszel, előadóval, jógatanárral és szakáccsal összekapcsoló felület mostanra a pornográf és erotikus tartalmakat megosztók aranybányájává.