Pesti Srácok

Karanténvlog: Aljas tanácsköztársasági felforgatásba kezdett Karigeri levitézlett haverja, aki még a balliberális brigádnak sem volt jó főpolgármester-helyettes (videó!)

Karácsony Gergely próbál egyre keményebb lenni, hiszen a "mama kedvence" attitűd egyelőre csak Budapesten vált be. Lehet-e vajon mindenkinek megfelelni valódi karakter nélkül, vagy két szék közül a pad alá esik a magát napi szinten áldozatpózba vágó, hazudós főpolgármester? Többek között erről is beszélgettek péntek este a Karanténvlogban a srácok, Szabó Gergő és állandó vendégei, Dezse Balázs és Szalai Szilárd. Negyedikként Szerencsés Szabolcs csatlakozott, a konzervatív, jobboldali muszlim divattervező, akit több mint 100 ezren követnek a TikTokon, ahol folyamatos, durva cenzúra működik, természetesen csak a jobboldali tartalmakra nézve. Szabit is többször letiltották, amiről mesélt is a műsorban, azonban azt a Karanténvlog legénysége sem tudta megfejteni, hogy vajon milyen valódi okot találhattak a liberális cenzorok a kitiltásra. A műsorban szokás szerint megvillantak az ellenzék nagyágyúi, hiszen Korózs Lajos ostobasága és a momentumos Hajnal Miklós szánalmas zöld szlogenjei nem maradhattak ki a Karanténvlogból. Végül Dorosz Dávid is helyet kapott, Karácsony Gergely levitézlett főpolgármester-helyettese, aki félelmetes tanácsköztársasági demagógiával szidta a kormányt és jó kommunistaként azzal vádolta Orbán Viktort, amit ő és a haverjai csinálnak: az ország függetlenségének feladásával, a haza kiárusításával és a szuverenitás megszüntetésével. Nézzétek most is a Karanténvlogot, kemény beszólások, izgalmas párbeszédek és zéró tolerancia a komcsiknak!

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!