Pesti Srácok

Pesti Galeri – Pofára esett a baloldal, szó sincs az ellenzéki sajtó elnyomásáról - Teszt az újságosnál

null

Mint tudjuk, ma Orbán Viktor miniszterelnök bevásárolt egy józsefvárosi újságosnál, és vett egy rakás ellenzéki újságot, hogy felmérje, mennyire van elnyomva a sajtószabadság Magyarországon. Mint kiderült, ebben is nagyot lódított a baloldali média és az európai balliberális elit szokás szerint, mert mint tudjuk, nagyon szeretik azt hangoztatni, hogy nincs sajtószabadság. A Pesti Galeri csapata is kivesézte a videót.

Szarvas Szilveszter elmondta, a HVG megkereste a videóban szereplő újságárust, név szerint Wölfinger Lászlót. A HVG stábja azt szerette volna megtudni, ez az egész videó le volt-e zsírozva: csalódniuk kellett, ugyanis az újságárus elmondta, nem tudott az egészről, mert egyszer csak megjelent a kormányfő a standjánál.

Bokor Gábor ehhez kapcsolódóan hozzátette, még az is kitelne az álhírgyártóktól, hogy kitalálják, igazából a stand sem igazi. A fiúk Szabó Gergő kérdését kezdték el boncolgatni, ami amúgy sok néző figyelmét felkeltette: a videó végén látható idős bácsi, aki odaszól Orbánnak, hogy:

PestiSracok facebook image

igazából egy komcsi odaszúrás akart lenni, vagy poénnak szánta az öreg úr. Nyilván ki lehetett volna vágni a videóból, de ezt valószínűleg direkt hagyták benne, mert végülis érdekesen jön le, ahogy az idős férfi odalép venni egy Népszavát, miközben az újságárus pont az előbb említette, hogy van olyan ellenzéki újság, amihez hetek óta nem nyúlnak a vásárlók.

A sajtószabadság mai helyzetéről a Pesti Galeriben elmondták, valószínűleg javulni fog, ha már Orbán Viktor személyesen nézte meg, miről rikácsol a baloldal, hogy "mit rontott el a kormány". Természetesen lehet számítani az ellenzék véleményére, Szabó Gergő a Párbeszéd frakcióvezetőjét emelte ki, a rosszindulatáról híres Szabó Tímeát:

– fejtette ki Szabó Gergő a Pesti TV-ben. Bokor Gábor úgy képzeli el ezt az egészet, hogy majd Szabó Tímea kisfia tart egy Magyar Narancsot a képen.

Forrás: Pesti TV ; Fotó: Képernyőkép

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.