Pesti Srácok

Gurmai Zita elszabadult: az MSZP futóbajnoka szerint a magyarok háromnegyede a szegénységi küszöb alatt él (Karantén-vlog)

Márki-Zay és hűséges Gyagyás Tódija, azaz Kész Zoltán ismét útra kelt. Mindezt láthatóan igen indiszponáltan tették, de az még bocsánatos bűn lenne, ha nem a külföldi tartótisztjeikhez indultak volna besározni a saját nemzetüket. A két nagy utazó Putyin-bérenc Orbánozott egy nagyot, majd telezagyválva az étert nagy büszkén elindultak kakit keverni a nagyvilágba. Ne felejtsük, hogy az ellenzék miniszterelnök-jelöltje komoly ember, ő trágyával etetett gombáknak tartja nagy liberálisságában a Fidesz-szavazóit, vagyis bizonyosan méltó a baloldali katyvasz élére. A Karanténvlog természetesen nem hagyhatta szó nélkül a DK-s Barkóczi émelyítő hergelését sem, aki szerint a magyarok karácsonyi asztalára már a legalapvetőbb élelmek sem kerülhetnek ki, akkora a szegénység. Ezt megfejelte egy ennél is aljasabb hazugsággal Gurmai Zita, az MSZP örökös futóbajnoka, aki szerint a magyar emberek háromnegyede az uniós szegénységi küszöb alatt él. A förtelmes és kontraproduktív hazugságok sem tántorítják el az ellenzéket attól, hogy pánikszerű kapkodásuk közepette tovább hintsék a mérgezett vetést, erre pedig Havasi Gábor, a magát egészségpolitikusnak nevező volt mentős és általános kontár blődsége a legeklatánsabb példa, Havasi szerint ugyanis a kormány nem beszélt az oltás szükségességéről, és ezt pedig volt képe a kamerába belemondani. Azt Havasi elvtárs véletlenül elfelejtette, hogy pont a Momentum riogatott a kínai és az orosz oltással, bizonytalanságot próbálva kelteni, majd később képes ezzel a kormányt vádolni. Nézzétek most is a Karanténvlogot, rengeteg munícióval készültünk!

A videót készítette: Szabó Gergő és Ragács András

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!