Pesti Srácok

Kunhalmi már nagyon megbánta, hogy kivételesen őszinte volt, és elismerte a kormány munkáját - Gulyás Gergely Kristóf a Karanténvlogban

Csárdi Antal mostanában Márki-Zay Péter babérjai törhet, hiszen szinte naponta kerül szembe az igazsággal, és valahogy mindig lefejeli az ajtót. Az ellenzék belvárosi és I. kerületi jelöltje ugyanis okirathamisítási ügye miatt került a reflektorfénybe, amellyel kapcsolatban egyszer sem sikerült egyenes választ adnia. Erről is beszélgetett a Karanténvlogban Szabó Gergő, valamint állandó vendégei, Szalai Szilárd és Dezse Balázs, az I. kerületi önkormányzat fideszes képviselője, Gulyás Gergely Kristóf pedig első kézből tudott részletesen beszélni Csárdi és V. Naszályi Márta, az ellenzék I. kerületi polgármesterének zavaros ügyeiről és semmittevéséről. A srácok részletesen kivesézték Bősz Anett, a Gyurcsány-szektához betagozódott Liberálisok rendkívül szánalmas etűdjét, aki gyurcsányista létére a jobboldal megszorításaitól félti az országot. A műsorban szóba került Kunhalmi Ágnes, aki végre őszinte volt, de ebben sem volt köszönet, mert napok óta próbálja kimosni magát az őszinte szavakból, melyekben elismerte a kormány munkáját a háborús helyzet megoldásában, melyet Kunhalmi szerint az ellenzék is hasonlóan oldott volna meg. Itt volt végül Cseh Katalin is, aki feladva a nemzeti érdekeket, nem csupán beállt a szégyenteljes baloldali sorba az ukránoknak történő fegyverszállítást illetően, hanem az ukránok kéréseit és akaratát tartotta elsőrendűnek, nem foglalkozva a saját hazájával. Itt tart most a baloldal, érdemes mindenkinek végiggondolni április 3-án, hogy milyen jövőt álmodott meg magának, a családjának és a hazájának. Soha többé baloldalt! Nézzétek most is a Karantént!

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!