Pesti Srácok

A kipihent gyurcsányista szerint ő is éhbérért dolgozik és alig tudja kifizetni a számlákat – Nagy István újpesti önkormányzati képviselő a Karanténvlogban

Ha nincs ügy, nincs balhé, az ellenzék akkor is gondoskodik arról, hogy mégis legyen botrány. A Karanténvlog pedig mindig árgus szemekkel figyel, így ezen a héten sem maradtunk vicces és egyben dühítő jelenetek nélkül. Szabó Gergő és állandó vendégei, Szalai Szilárd és Dezse Balázs most is a fedélzeten voltak, a péntek esti vendég pedig Nagy István volt, az újpesti önkormányzat fideszes frakcióvezetője, aki elsőként Déri Tibor momentumos polgármester két és fél éves ámokfutásáról beszélt, majd rátért a Tungsram gyárból vélhetően utcára kerülő 400 újpesti dolgozó helyzetére is. A DK is kihúzta a gyufát a srácoknál, hiszen Kordás László, a korábbi szakszervezeti vezető, aki mindig függetlennek hazudta magát, most beállt a DK-hoz és kipihent arccal, hatalmas fizetéssel beszélt arról, hogy ő is egy az éhbérért dolgozó munkások közül. Gyurcsány szektája most is hozta a kötelezőt, ahogy a Karantén is. Cseh Katalin menetrendszerű hazaárulása is újból terítéken volt a műsorban, a Momentum politikusa most a sajtószabadságért aggódott álságosan. Természetesen nem maradhatott ki a Jobbik újabb botránya sem, az Országgyűlés alakuló ülésén kézfogós kamuba keveredő csapat most nemi erőszakkal gyanúsított politikusát mentegeti, aki saját párttársának élettársát akarta több jobbikos szerint megerőszakolni. A teljesen levitézlett, legatyásodott és erkölcsi adósságba keveredett egykori jobboldali párt végstádiumában egyre többször fedi fel igazi ocsmány arcát. Végül Márki-Zay Péter is a Karantén bűvkörébe került, aki szerint 2-3 év múlva megbukik az Orbán-rendszer, és azt is megtudhattuk tőle, hogy a románok sokkal jobban élnek, mint mi, magyarok. Nézzétek most is a Karantént, megéri!

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!