Pesti Srácok

Itt az új, exkluzív, májbarát szenzáció: Gyurcsány ismét kormányt alakítana!

Rendhagyó Karanténvlogot láthattok, hiszen nem a legfrissebb hírekkel jelentkezünk, ahogyan múlt héten jeleztük, de dolgoztunk előre, hogy legalább még most ne maradjatok pénteki betevő falat nélkül. Nem felejtettük el Karigeri hatalmas átverését, amely ismét megmutatta, hogy ha Budapest vackorba harapott főpolgármesterét egy komédiás is meg tudja vezetni, vajon mit csinálhatnak vele a politikában jártas, ravasz rókák. Karácsonyt ugyanis egy magát Vitalij Klicskónak kiadó orosz viccmester tréfálta meg, simán elérve azt, hogy a főpolgármester a saját hazáját szidja és bugyután mosolyogjon a legelképesztőbb ostobaságokon is, amit az orosz átverőember mondott neki. Készültünk a mindenre is készülő Gyurcsányról is, aki püffedt gondolatokkal hergelte tovább folyamatosan forrponton lévő DK-s szektáját. A szemkilövető ugyanis ismét készül. Lassan hetente jelzi, hogy kormányt akar alakítani és püffedt munkásőrcsapatával átvenné a hatalmat, hogy "rendet tegyen". A magyar emberek azonban már ismerik azt a rendet, amit ő szokott tenni, amikor vörös kezébe kerül a kormánypálca: csődöt csinál válság nélkül, magyart a magyar ellen hergel, eladja a nemzeti vagyont és eladósítja a magyarokat. Lop, csal, hazudik, ezt be is ismeri, majd utána mégis a tisztességre hivatkozik és ő akar megmentőként tetszelegni. Végül szót ejtettünk az ukránokról is, akik nyomásgyakorlás céljából, cserébe a rengeteg humanitárius segítségért úgy alakították, hogy a Barátság-kőolajvezetéken ne érkezzen hazánkba olaj. A nemes cselekedetet a Mol úgy oldotta meg, hogy átvállalta a tranzitdíj kivezetését az oroszoktól, akiktől nem fogadta el az ukrán fél a pénzt. Nézzétek most is a Karantént, a jövőbeni folytatásért pedig minden idegszálunkkal harcolunk!

Operatőr: Ragács András

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!