Pesti Srácok

Az internacionalista Gyurcsányék közölték: Európa a hazájuk, Magyarország pedig csak az otthonuk

Az internacionalista Gyurcsányék közölték: Európa a hazájuk, Magyarország pedig csak az otthonuk

Gyurcsány Ferenc és felesége eddig sem kápráztatott el bennünket lobogó hazaszeretettel, nagyrészt annyi közük van a nemzethez, hogy általában magyarul beszélnek, de szívüket a bolsevik eszmék és internacionalista jelszavak uralják és töltik ki. Amikor lehet, igyekeznek belerúgni Magyarországba és a magyarokba, ezt megtették akkor, amikor kormányon voltak, és akkor is, amikor ellenzékbe kerültek. Ebben legalább következetesek: minden jó, ami a magyaroknak rossz. A legújabb önbeteljesítő üzenetüket a Demokratikus Koalíció saját honlapjára töltötte fel, ahol az európai életről zagyválnak, és az egyik bemutatkozó szövegpanelban azt írják ki, hogy Európa a hazájuk és Magyarország az otthonuk. Normális embereknél ez fordítva szokott zajlani, de a bolsevik kultúrkör egészen másképpen gondolkodik.

A kommunistákról tudjuk, hogy még a pártjuk nevével is jelezték, hogy nem tartják valójában magyaroknak magukat, hiszen Kommunisták Magyarországi Pártjaként jegyezték őket. Ez már bő száz éve is irányt mutatott mindenkinek, hogy kétsége se legyen senkinek: az internacionalista maszlag mindenek felett. Az őrületükben mindig elképesztő ígéretek szerepeltek, az ingyen sör és az örök élet magasságát célozták meg az elvtársak, ahol dolgozni sem kellett, mégis tejjel és mézzel folyt a Kánaán. A valóság száz éve is kiábrándító volt, és manapság sem változott semmi, hiszen káosz, megnyomorított életek és rengeteg halott szegélyezte Európa nagy barátjainak útját. De ígéret most is van.

A párttal, a néppel, egy az útjuk. Látjuk. A DK honlapján örömmel árulnak hazát.

Itt van tehát a büszke munka, némi szánalmas önfényezéssel, de a nyugatos, boldog országról Gyurcsány Ferencék már megmutatták, hogy számukra mit jelent. Szemkilövetést, a nemzeti vagyon elkótyavetyélését, reggel, éjjel meg este folytatódó hazugságot és tökéletes káoszt. Köszönjük, nem kérünk, inkább menjenek haza, Európába. Nekünk jó lesz a Kárpát-medence is hazának, mert mi a hazánkban otthon is vagyunk.

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Heteken át lesték, zaklatták a kászoni gyermekeket az Átlátszó Erdély újságírói

Exkluzív 2023 július 12.
Három héten át majdnem minden nap lesben álltak, fotóztak és követték is a kászonimpéri otthonban nevelkedő gyermekeket az erdélyi balliberális lapok újságírói, hogy minél szaftosabb sztorival tudjanak odasózni Böjte Csaba ferences szerzetesnek és alapítványának – tudta meg a PestiSrácok.hu. A történtek rendkívül felzaklatták a fiatal kamaszokat, akik addigra már maguk mögött hagyták az elszenvedett traumákat, és a nevelők, valamint szakpszichológusok munkája által feldolgozták a korábban elszenvedett szexuális és egyéb bántalmazásokat. Lapunk elkísérhette Böjte Csabát a napokban Kászonba, ahová azért látogatott el, hogy meggyőződjön róla, minden segítséget megadnak az érintett gyermekek lelki és mentális fejlődése, traumáik feldolgozása érdekében. A tapasztaltak megnyugtatóak: motivált, lelkes fiatalokkal találkoztunk, akik ma már kifejezetten azt kérik, hagyják őket békén és senki ne is emlékeztesse őket az átéltekre, mert csak így tudnak valóban továbblépni. Sportversenyekre járnak, ministrálnak, aktív hitéletet élnek és tervezik a jövőt. Egyikük tűzoltóversenyekre jár és ér el kiváló eredményeket, gondol rá, hogy majd akár egyenruhát öltsön; egy másik fiú történelemtanárnak készül és rengeteget olvas.

A Mezey-válogatott egyik legnagyobb rejtélye a Nyilasi-ügy lett – Ma sem egyértelmű, hogy miért maradt itthon a csapatkapitány

Exkluzív 2021 június 2.
A Mezey-válogatott történetében három különlegesség, ha úgy tetszik, nagy rejtély, „titok” van. Az egyik az, hogy miként tudott szinte a semmiből kinőni egy világverő gárda? A másik, hogy miért ért véget ez a csodálatos menetelés úgy, ahogyan véget ért? A harmadik pedig az, hogy a csapat szellemi vezére és csapatkapitánya, Nyilasi Tibor vajon miért nem utazott ki a mexikói világbajnokságra? Visszaemlékező sorozatunk mai részében a Nyilasi-ügy hátterét igyekszünk feltárni.