Pesti Srácok

Parasztoknak hívja választóit a szigetvári polgármester (VIDEÓ!)

Bár a hatalmon lévők a választóknak köszönhetik, hogy ők lehetnek a porondmesterek, mégis vannak, akik a minimális tiszteletet sem adják meg az embereknek. Korábban a jobbikosok nevezték az időseket "farhátkommandósoknak", majd Márki-Zay Péter jelentette ki, hogy a vidékiek alkoholisták és/vagy tudatlanok, most pedig Szigetvár polgármestere nevezte a magyar választópolgárokat parasztoknak.

Nyilván az sem egy szép dolog, ha valakire politikai hovatartozása miatt dehonesztáló megjegyzést tesznek, de amikor egy polgármester összességében az általa irányított közösség tagjait parasztozza le, túlmegy minden határon. Pedig így beszél Vass Péter az őt megválasztó szigetváriakról egy titkos hangfelvétel szerint. Ebben arról beszél, hogy a választáson nem lesznek körzetek, hanem úgynevezett ömlesztés lesz, de neki van egy technikája arra, amivel majd segíti a parasztokat. A parasztok pedig ez esetben a szivetvári választópolgárok.

Feketemunkás a polgármester

Vass Péter egyébként úgy tűnik, teljesen más képet mutat kifelé, mint amilyen valójában. Kiderült ugyanis, hogy Hadházy Ákoshoz hasonlóan ő is feketén végzi az állatorvosi tevékenységét, holott ezt a szabályok tiltják. Egy videó szerint – amit tegnap a PestiSrácok.hu is szemlézett – kiderült, hogy Vasst ugyanúgy hívják most is állatokhoz, ha gond van, mint amikor még nem volt polgármester. Azt viszont azért senki ne gondolja, hogy ez egyfajta társadalmi felelősségvállalás a polgármester részéről, hiszen pénzt kér érte, csak épp számlát nem ad. A köznyelvben pedig ezt úgy hívják: adócsaló.

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

„Sok zenekar szeretne ekkora szubkultúrának játszani” – Petrás János és Bäck Zoltán, a Kárpátia tagjai a Polbeatben

‎Polbeat 2023 január 24.
Petrás János, a zenekar énekes–szövegírója, és Bäck Zoltán gitáros már régi vendégek a köreinkben. Petrás a PestiSrácokon osztotta ki a Gyurcsánnyal szövetkező Jobbikot, itt méltatta a koronavírus-járványban hősként helytálló ápolókat és szintén a PS-en követelte, hogy fosszák meg magyar állampolgárságuktól a hazát eláruló momentumosokat, míg Bäck a Halhatatlanok napja című megemlékezésünkön szólalt fel korábban, az ’56-os hősök bátorságát hangoztatva. Vésey Kovács László és Ambrózy Áron most a csapat körül kialakult „k*rva nagy szubkultúráról”, a készülő lemezükről, az ún. nemzeti rockról és a környező államokban támadt nehézségeikről beszélgetett a két zenésszel, de persze a politikai kitekintés is belefért a programba.