Pesti Srácok

Öregecskednek, de itt vannak velünk a Lenin-fiúk

Öregecskednek, de itt vannak velünk a Lenin-fiúk

Megbízható háborúpárti ügynökként Varsóba ment tárgyalni Bütyök bizalmi embere, Raskó György, hogy ott meg nem nevezett, magas pozícióban lévő kormányzati emberrel egyeztessen Ukrajna uniós tagságáról. Raskó nyíltan hirdeti, hogy a Tisza Párt megbízásából ment Tuskékkal kvaterkázni egy olyan súlyos kérdésben, amelyhez nem kormányzati szereplőként szigorúan semmi köze nincs. Mivel a tiszás szál deklarált és egyértelmű, nyugodtan kijelenthetjük, hogy a Tisza a háborút importálná Magyarországra és Európába. Kik követtek el ilyen becstelenséget a múltban? Az anarchista kommunisták, akik mindig füstös szobák mélyén árulták ki/el a magyar jövőt.

Rendhagyó módon kezdjük a tanulságok levonásával: az, hogy Ukrajna részt vesz, vagy kimarad az uniós bulikából, az nem csak Magyarország, hanem egész Európa számára a létezés/nem létezés kérdése. Egy maffiaállam integrálásának kérdése épeszű ember számára nem okozhat fejtörést. Egy mondvacsinált ország mondvacsinált, a legszegényebbtől a leggazdagabbig velejéig korrupt népének hájpolása nem lehet európai érték. Raskó szerint a meccs már lefutott, úgysem Magyarország vétója dönt/nem dönt Ukrajna tagságáról, hanem majd a „Nyugat” mondja meg a tutit. Az ilyen Raskó féléknek valamiért genetikusan nem lehetnek önálló gondolataik, bizonyára azon szocializálódtak egykor, hogy majd úgyis Moszkvában döntik el, mi a jó nekünk, magyaroknak. A modell hívei szerint ez manapság is működik, mindössze Moszkvát Brüsszellel kell behelyettesíteni. És a leendő tiszás kommentelőknek üzenem: nem, erre nem válasz az, hogy az Orbánék a ruszkiktól vesznek gázt, olajat, atomot.

Bütyök varsói követeként a rendszerváltoztatás zavarosában csencselő Raskó korábban Medgyessyék, majd a Momentum körül is feltűnt. És ezek nem ugyanazok, ugye? Fotó: Facebook

Világunkon – Európára ez hatványozottan igaz – korábban fél, egy évszázadonként, manapság pedig egyre gyakrabban végigsöpör egy őrületcunami, így a füstös szobákban kvaterkázó, a hazafiságot hírből sem ismerő Lenin-fiúknak ismét áll a zászló. Abban az Európában, amelyben a vezető elit nyíltan hirdethet ordító hazugságokat Magyarországról, annak törvényesen megválasztott kormányáról, bármi megtörténhet. Tudják ezt a csúszómászók is, nem véletlenül „egyeztetnek” olyan kérdésekben, amelyhez a törvényesen, legitim módon megválasztott hatalom gyakorlóin kívül másnak szigorúan semmi köze nincs. Esetleg ismerős? Kik szervezkedtek hazájuk ellen külföldön? A Lenin-félék. Az anarchisták. A kommunisták. A hazaáruló, tömeggyilkos moszkoviták, akik bő egy évszázada rottyra vágták az országunkat. A Kádár-féle – még a neve is hazugság – entitások, akik valóban Moszkvába rohantak egy kis elvtársi, internacionalista „segítségért”.

A csencselő anarchista

Raskó varsói útjának több megfejtése is lehet, és talán mindegyik helytálló. A rendszerváltoztatás zavarosát alaposan kihasználó „agrárvállalkozó” valószínűleg csencsel az ukránokkal, így anyagilag is érdekelt lehet abban, hogy Ukrajna elárassza szemetével a kontinensünket, ami Magyarország esetében a mezőgazdaság gyors kivéreztetését jelentené. Mivel Raskó György a Tisza hivatalos követeként tárgyalt Varsóban, azt is feltételezhetjük, hogy licence-ért ment, hogy egy esetleges, jövő évi tiszás győzelem esetén miként lehet vád, gyanúsítás nélkül elhurcolni, megkínozni politikai ellenfeleket, ahogy tették/teszik azt Lengyelországban a brüsszeli bábu, Tusk pribékjei. A megfejtések mindegyike félelmetes képet ad arról, hogy történhetne itthon Bütyök országlása alatt. Ezek a Brüsszelből és Kijevből egyaránt fogott entitások biztosan belerántanák Magyarországot egy olyan konfliktusba, amelyben a maradékunk is elveszhetne.

 

Ajánljuk még

Nagyon súlyos, sötét dolgokról írok - Mező Gábor az első novelláskötetéről, régi és új ügynökökről (PS-videó)

‎Polbeat 2024 szeptember 10.
Nagyon súlyos, sötét történetekről írok. Gondolom nem meglepetés, hogy a XX. század második feléből. Azért dolgozom, hogy valamennyire tanuljunk a múltból, és ne menjünk bele ugyanazokba a csapdákba, amikbe korábban. Erre vonatkozik a cím, hogy Az ördög van odakint. Az ördögöt valahogy kívül kell tartanunk, nem szabad beinvitálni a házunkba. Ugyebár csak akkor tud bejönni, ha meghívjuk - mondta Mező Gábor kutató-író első novelláskötetéről, Huth Gergely kérdéseire.

Itt a nagy antifa-széljobb vita a Polbeatben: "Nefelejcs" Gergő vs. Lipták Tamás, csütörtök 18 óra, R56!

‎Polbeat 2025 május 29.
Szélsőbal nincs, de igény az volna rá - írta Varga "Nefelejcs" Gergő hét éve a Tett blogon. Nem kellett sokat várnia, hogy a folyamatosan tüzelt antifa csoportok végül radikalizálódjanak, elég csak az Ilaria Salis-féle, 2023-as budapesti terrortámadásra gondolni. Varga "Nefelejcs" Gergő, aki a marxista portál, azaz a Mérce munkatársaként, a Vörös Szittya vlog arcaként és mindenek előtt antifa szervezőként ismert, elfogadta a PestiSrácok felkérését, hogy a másik nagy közéleti szubkultúra, a nemzeti radikálisok emblematikus képviselőjével, Lipták Tamással, a Jobbszélső Telegram csatorna szerkesztőjével, a Magyar Jelen szerzőjével megmérkőzzön a Polbeat nyilvános felvételén, május 29-én, csütörtökön, 18 órától, az R56 Sörözőben. Mérkőzésvezető: Huth Gergely és Kertész Dávid.