Pesti Srácok

Skót duda – Jakab Péter a legjobb példa arra, milyen jól fizető ágazat az eredmények nélküli politizálás (Videó)

Nagyon jó megélhetési lehetőség lehet politikusnak lenni, hiszen a Jobbik egykori elnöke, Jakab Péter sem tud lemondani erről a foglalkozásról. Az sem zavarja, ha zuhogó esőben kell 25 embernek prédikálnia, neki az is megéri, ennél többen úgysem nagyon lesznek. Az igazi munka világába véletlenül sem akar visszamenni, állampolgári szemmel viszont azért már nem olyan vicces, hogy ennyi, támogatottság nélküli pártocskát, politikust tartunk el. A mögöttük lévő produktum viszont csak annyi, hogy országszerte járatják a szájukat. Ahogyan ezt Dobrev Klára is tette Békéscsabán, de ott a helyi erők meghekkelték a majomparádét egy kis cirkuszi zenével. A tömeggyilkos leszármazottat viszont ez nem érdekelte, betanult szövegét ennek ellenére is hangoztatta. Ezekről a megélhetési politikusokról beszélgettünk Gav Duncannel az eheti Skót dudában, de persze kitértünk Gav "kedvenc" politikusára, Baranyi Krisztinára is, aki ezúttal egészen Berlinig menekült a kerülete feladatai elől. A kiruccanás meglepetése, hogy a Momentum német szervezete hívta meg, pedig öt évvel ezelőtt még hatalmas harc dúlt Baranyi és a ferencvárosi momentumos jelölt, Jancsó Andrea között.

Fotó: videókivágás

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.