Pesti Srácok

Vajon elégedettebbek a románok az életükkel, mint a kanadai fentanilfüggők? – The Right Brothers

Ursula von der Leyen nem szereti a szólásszabadságot, mert szerinte abban benne foglaltatik a dezinformáció lehetősége. A civil utasok akadályozták meg egy repülőgép felszállását, mert azon egy olyan jamaikai férfi is utazott, akit különböző bűncselekmények miatt ki akartak toloncolni az Egyesült Királyságból. A felhevült tömeg szerint ennek ellenére joga van maradni, ha akar. Közben a fentanil még jobban terjed Kanadában: már a kisgyermekeknek is joguk van megtudni, hogy mennyi jótékony hatása van a legális keménydrogoknak az emberi szervezetre. Mindeközben pedig kiderült, hogy az EU-ban a románok az egyik legelégedettebbek az életükkel. Ötletünk sincs, miért. Három perces etapokban beszélgettünk azokról a hírekről, amiknek nem is szabadna létezniük.

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.