Pesti Srácok

Osváth Zsolt mindenkit lealáz, aki nem ért vele egyet – Odakint most valóban szörnyek járnak – The Fair Right (videó)

A gyermekvédelem pártpolitikától függetlenül fontos kérdés, de ha egy tüntetés szervezői folyamatosan egy bizonyos irányba politizálnak, borítékolható, hogy maga a tüntetés is politikai töltetet kap. Osváth Zsolti a gyermekbántalmazás elleni, helyesebben gyermekvédelmi tüntetés kapcsán mindenkit arcon köpött, aki mást gondol a világról, mint amit szerinte gondolnia kellene. Igen. Amit Zsolti szerint gondolnia kellene. Nem válogatott sem az áldozatok, sem a módszerek tekintetében. Undorító módon száll bele akár egy kétgyermekes családanyába is, ha a gyűlölködés és a karaktergyilkolás az általa követett toleráns ideológia érdekeit szolgálja.

Ördög Nóra úgy döntött, hogy bár fontos számára a gyermekvédelem, nem vesz részt egy vélhetőleg politikai megmozduláson. Zsolti ezután durván beleszállt Ördög Nóriba, a többgyermekes családanyába. Nem a szavait, a véleményét, hanem a személyét támadta, pusztán azért, mert nem kívánt vele együtt POLITIZÁLNI EGY POLITIKAI TÜNTETÉSEN. Van egyfajta diszkrét bája annak, amikor a bántalmazás elleni tüntetés egyik szervezője felszólal a gyűlöletbeszéd, karaktergyilkolás és hergelés ellen, majd az első adandó alkalommal (verbálisan) bántalmaz egy nőt, egy családanyát, aki simán csak távol szerette volna magát tartani a politikától. Ez nem nézeteltérés, ez maga a véleménymaffia. Ironikus, hogy ugyanez az ember alkalomadtán már azért is áldozati pózba vágja magát, ha a ValóVilágos múltja kapcsán VV Zsoltinak nevezik.

Közérdekű közlemény:

Március 8-a több szempontból is fontos dátum, ugyanis a nőnap és a Zoltán-névnap mellett nagyszabású összejövetelt tartunk a Polgári Mulatóban! Kroó Zita, Szamosi Timi, Vincze Emília és Megadja Gábor társaságában ismét megfejtjük a világot, a rendezvény második felében pedig a közönség kérdéseire válaszolunk. A nőnap alkalmából a lányok, hölgyek, asszonyok és asszonyságok számára díjmentes a belépés, a bejáratnál pedig mindenkinek egy apró ajándékkal kedveskedünk. Gyere el te is!

Fair Right közönségtalálkozó
PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!