Agrárcsászárok
Ne a tükröt átkozd, ha a képed ferde! - Miért nem tetszik a Simicska-médiának az Agrárcsászárok sorozat?
Meghökkentő mértékű figyelmet kapott a PestiSrácok.hu Agrárcsászárok című cikksorozatának másfél millió forintos támogatása Simicska Lajos médiacsoportjában. A Hír TV még Kósa Lajos Fidesz-frakcióvezetőt, Fazekas Sándor agrárminisztert és Bitay Márton államtitkárt is megkereste a médiában amúgy teljesen szokványos támogatás miatt. Furcsa módon a cikksorozat tartalmára egyetlen szót sem pazaroltak. Pedig érdemes lett volna: a PestiSrácok.hu ugyanis 2012 óta nyomon követi, hogy a baloldali nómenklatúrával együttműködve miként vált Simicska az ország legnagyobb agrárvállalkozójává, s az új törvényekkel miként bukhatja el 18 ezer hektáros bérelt birtokát. A Hír TV vehemenciájának megértését segítheti az a tény is, hogy a vállalkozó most 65 milliárd forintos pert igyekszik a Földművelésügyi Minisztérium és a kormány nyakába akasztani. Pedig "Lajos" megszívlelhette volna Kósa nyilatkozatát: ne a tükröt átkozd, ha a képed ferde! A szociknak köszönhetően kaszált százmilliókat a nagyiváni agrárcsászár
IKR Zrt. és Bábolna: milliárdok az offshore tulajdonú cégnek
Állami kölcsönből százmilliók a felszámolónak - A Bábolnai Ménesbirtok ügye
Zöldbárók, spekulánsok, földrablás, agrárcsászárok - Új rovattal bővül a PestiSrácok.hu
Bitay Márton: Az adu ászok nem a Simicska Lajosoknál, hanem a kisbirtokosok kezében lesznek (PS-interjú!)
A „Földet a gazdáknak” program második üteme
A "Földet a gazdáknak" program első üteme
Simicska a földjeit akarja, vagy 65 milliárdot
Hátrább az agarakkal - politikai üzenet Csányinak és Simicskának
Több mint egymillió hektár magyar földre akarták rátenni a kezüket az osztrákok
Laci és Anett korzikai repülőjegye - Így nyúlták a vidékfejlesztési pénzeket
Wilkommen in Ungarn! - Nyolcezer hektár fenyvesi föld 130 évre, tíz forintos bérleti díjért
Szinte ingyen jutott több ezer hektárhoz az olasz hátterű társaság
Ajánljuk még
Pócs János a Polbeatben: az MSZP-s maffia a Tisza Pártban él tovább
Schiffer András a Polbeatben - Hogyan tovább?
"Végre arról beszélünk, aminek értelme van!" - Itt a nagy kibeszélő Polbeat!
Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!