Pesti Srácok

minneapolis

Hadházy tudatállapota, Jakab étkezési szokásai, az óriás techcégek étvágya – Tóth Edina EP-képviselő a Karanténvlogban

Magyar ugar 2021 február 20.
Hadházy Ákos aggasztó tudatállapotban van, szerinte ugyanis az öt százalékot sem érné a Fidesz, ha normális demokrácia lenne. A kóros és gyakorló elmebetegség jeleit produkáló volt LMP-s, jelenleg a Momentum által támogatott politikai ámokfutó különösen lázba hozta a Karanténvlog társaságát. Szabó Gergő és állandó vendégei, Dezse Balázs, valamint Szalai Szilárd pénteken Tóth Edinával, a Fidesz EP-képviselőjével beszélgettek, néha nevettek, néha pedig bosszankodtak hazánk és a világ legőrültebb eseményein. Hadházy Ákos vitte a prímet, aki legutóbb képes volt azt mondani, hogy a Fidesz még az öt százalékot sem érné el egy normális demokráciában, amivel közel 3 millió embert hülyézett le, másrészt a matekkal is gondja akadt, de aljas rosszindulatért sem kellett a szomszédba mennie. A Momentum feltörekvő titánja és a párt terézvárosi polgármesterének, Soproni Tamásnak szánalmas magyarázkodása is mosolyt csalt az arcokra, de a vidámság csak addig tartott, amíg a műsor szereplői meg nem nézték a DK álságos potentátjainak az oltás melletti hazug kiállását. Tóth Edina részletesen beszélt a brüsszeli állapotokról, valamint az európai vakcinabeszerzés csúfos kudarcáról is szót ejtett. Különösen érdekes volt, ahogy a Fidesz európai képviselője az óriás techcégek elleni európai fellépésről osztott meg információkat. A műsor második felében a szélsőbaloldali amerikai állapotok is helyet kaptak a műsorban, hiszen a szétvert Minneapolisban most már szó szerint könyörögnek a lakosok, hogy vegyenek föl több rendőrt. Végül bónuszképként Jakab Péter is felvillant a műsorban, aki cseppet sem demagóg módon kifli, parizer és Piros Arany mellett készített magáról fényképet, kihangsúlyozva, hogy ő a nép gyermeke. Azt sajnos elfelejtette, hogy gyakorló katolikusként elvileg nem is ehetne húst a böjtben, de kapták őt már nagyobb hazugságon is. Nézzétek meg a műsort, nem érdemes kihagyni!
Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.