Pesti Srácok

Az okleveles „pán-afrikanista” iskolapszichológus kitiltaná Eminemet a rapperek közül – Hardcore Hobbista

Eminem túlságosan fehér a raphez, ami egy közismerten afrikai műfaj, ezért Dr. Umar Johnson, a neves okleveles fajpszichológus gyorsan ki is zárta őt a műfajból, mondván, jogtalanul folytatja a tevékenységét, még a lakókocsiparkból hozott fehér privilégiumaival a háta mögött. A brit flottát meg a törökök zárták ki a Fekete-tengerről, mert hosszú évtizedek óta világos szerződések szabályozzák, hogy háború esetén oda csak az ott levő országok hadihajói hatolhatnak be a Boszporusz felől. A tengerek lesszabályát a 444 sajnos azóta se értette meg, ezért érzelmes cikkekben sorra magyarázta azokat a dolgokat, melyek végül nem következtek be. Nem abszurdabb helyzet ez, mint a Hamász esetleges Nobel-békedíja, utóbbinak gondolatával mégis eljátszadozott a szatirikus Babylon Bee hírportál. A második részben Bárkányi Pál adjunktus volt a vendégünk, akivel a kiberbiztonságról beszélgettünk.

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.

Mr. Trianon, a brit gazember aknamunkáját tétlenül nézte a korabeli magyar elit – Raffay Ernő, Balogh Zsuzsa, Vajda Miklós és sokan mások a búcsú-Polbeatben

‎Polbeat 2023 július 1.
Mr. Trianon - Scotus Viator, a magyarok legnagyobb ellensége címmel jelentetett meg könyvet Raffay Ernő történész. Erről a kötetről, Magyarország Trianon előtti lejáratásának és bomlasztásának ma is érvényes tanulságairól, a nemzetellenes belső ellenség aknamunkájáról beszélgettünk a szerzővel, illetve meghívott vendégeinkkel Vajda Miklóssal, a Paláver hallgatói klub doyenjével, Balogh Zsuzsa üzletasszonnyal, civil nemzeti közösségépítővel, Gyulai Györggyel, a Napról-napra Trianon című kötet alkotójával, Jeney János térképésszel, a nagy trianoni térképhamisítás tudományos leleplezőjével és törzsközönségünk "vezérkérdezőjével", Lukács Lászlóval. A rendhagyó, reméljük csak átmenetileg búcsú-Polbeatet Huth Gergely és Stefka István vezette.