Pesti Srácok

dobrev klára

Gyurcsányék szövetségeseket gyűjtenek Európában Orbán Viktor ellen (PS-videó!)

PPestiSrácok.hu Magyar ugar 2019 május 25.
Pénteken késő délután tartotta kampányzáró rendezvényét a Széchenyi téren mintegy 250 nyugdíjas előtt a Demokratikus Koalíció (DK). Beszédében Gyurcsány bevezetett minket az Európai Parlament színfalai mögé, és azt állította: Orbán mellől arrébb húzzák a széket a közelében ülő politikusok, nehogy mellette kelljen helyet foglalniuk. Ezzel szemben szerinte a baloldali erőket, de főleg a DK-t imádják Brüsszelben. Persze, hiszen értelmes ember nem utálja ki a balekot, akit eszközként használhat tervei megvalósításához. Emellett a bukott miniszterelnök - akit rendkívül szerényen a "Magyar Köztársaság miniszterelnöke" titulussal konferáltak fel - köztörvényes bűnözők bandájának nevezte a Fideszt, miközben Czeglédy Csaba ügyéről mélyen hallgatott. Nem az övé volt az egyetlen performansz a rendezvényen: ott volt még az Európai Egyesült Államok leendő cárnője, Dobrev Klára is, aki elmondta híveinek, hogy mindenre az Európai Egyesült Államok a megoldás. A szépen szólva demagóg, kevésbé szépen mondva pedig parasztvakító lózungjának a lényege, hogy az EU - vagy USE, vagy hívják akárhogy is - mindenkinek kifizet mindent, nem kell dolgozni, nem lesznek betegségek és szomorúság, ha Gyurcsányné szépen kéri. A párt listavezetője azt is mondta, hogy ő vissza akarja szerezni a hatalmat. A rendezvényen szót kapott két DK-s, akiket talán maguk a pártszimpatizánsok se ismernek, névszerint Molnár Csaba, a párt alelnöke és Rónai Sándor. Nézzék meg videónkat!
Ajánljuk még

„Sok zenekar szeretne ekkora szubkultúrának játszani” – Petrás János és Bäck Zoltán, a Kárpátia tagjai a Polbeatben

‎Polbeat 2023 január 24.
Petrás János, a zenekar énekes–szövegírója, és Bäck Zoltán gitáros már régi vendégek a köreinkben. Petrás a PestiSrácokon osztotta ki a Gyurcsánnyal szövetkező Jobbikot, itt méltatta a koronavírus-járványban hősként helytálló ápolókat és szintén a PS-en követelte, hogy fosszák meg magyar állampolgárságuktól a hazát eláruló momentumosokat, míg Bäck a Halhatatlanok napja című megemlékezésünkön szólalt fel korábban, az ’56-os hősök bátorságát hangoztatva. Vésey Kovács László és Ambrózy Áron most a csapat körül kialakult „k*rva nagy szubkultúráról”, a készülő lemezükről, az ún. nemzeti rockról és a környező államokban támadt nehézségeikről beszélgetett a két zenésszel, de persze a politikai kitekintés is belefért a programba.