gyurcsány ferenc
Így énekelgetik az Internacionálét a szocialisták, akik nem értik, mi a baj a kommunista indulóval
Néhány évvel ezelőtt még munkásmozgalmi indulót énekeltek lelkesen az MSZP tagjai egy küldöttgyűlésen, ahol Gyurcsány Ferenc, Lendvai Ildikó, Mesterházy Attila mellett Bajnai Gordon is eldalolta az Internacionálét. A kommunisták himnuszaként is emlegetett nóta egyébként Havas Szófia remek ötleteként került a rendezvény repertoárjába, az említett hölgynek egyébként azóta számos politikai-közéleti botrányban felmerült a neve - például az ötvenhatos hősöket gyalázó kijelentése miatt - mindezek ellenére azonban 2019 novemberében ismét bizalmi pozíciót kapott Karácsonyéktól: ő lett az Emberi Erőforrások és Nemzetközi Kapcsolatok bizottságának alelnöke.Botrányos ülés Újbudán: a DK-s polgármester kiszervezte az önkormányzati üzletet a haveroknak, majd Hitlert éltette (Videós összefoglaló!)
Csütörtökön tartott ülést a XI. kerületi önkormányzat; a több, mint hét órán át tartó ülésen több felháborító dolog is történt. A Gyurcsány-párt politikusa, László Imre vállalhatatlan kijelentéseket tett, a polgármester Adolf Hitler náci diktátor munkásságát dicsérte. Ezen felül téma volt, hogy nevezzenek-e el egy parkot a nyíltan fehérellenes Nelson Mandeláról, valamint hosszas vita folyt arról a képviselők között, hogy miért is akarja kirakni a közétkeztetést biztosító céget az önkormányzat. A vállalat a járvány időszaka alatt is zavartalanul biztosította az általa korábban vállaltakat. Az ügy érdekessége, hogy azután kezdett el a kerület vezetése panaszkodni az ételekre, hogy kitudódott: az alpolgármester lepaktált egy másik céggel, akit a helyére akarnak csábítani. Nézzék meg a botrányos ülés a PS által megszerzett videós összefoglalóját!Arató szerint a kormány kifosztotta az önkormányzatokat, akkor is, ha nem
Dörgedelmes közleményt adott ki a Demokratikus Koalíció arról, hogy a kormány "kivérezteti" az önkormányzatokat, mindebben pedig partnere is akad, méghozzá a "fideszes" Alkotmánybíróság személyében. Az "önkormányzatok kivéreztetése-szlogen" azonban nem kicsit sántít, a jövő évi költségvetés ugyanis több pénzt juttat a településeknek, mint az idei, az ellenzék szerint azonban a stabilitás és a növekedés csak egy burzsoá trükk.Hadházy megrendelésre hajtja végre "légi felderítéseit"
Hadházy Ákos, az ellenzék "vörös bárója" az elmúlt években látványos akciókkal próbálta magára irányítani a figyelmet, miközben politikai értelemben teljesen súlytalanná vált. A közéleti süllyesztő meredek lejtőjén megállíthatatlanul száguldó képviselő annak ellenére sem tudott látványos kormánybuktatást generálni, hogy Szél Bernadettel párban megostromolták az MTVA-t, vagy éppen ordenáré feliratú táblákkal feltűnősködött a parlamentben. Hadházy pályafutásának emlékezetes pillanataként értékelhető az is, hogy bebizonyította, igenis "lehet más a politika", bár ennek egykori párttársa, Sallai R. Benedek nyilván nem örült annyira. Mindezek mellett kampányolt a nagyon jogállami, nagyon független Európai Ügyészségért is, a korrupcióellenesség önkéntes Rambója azonban úgy tűnik, végleg felhagyott a klasszikus értelemben vett politizálással és valami egészen újba vágott bele. A független országgyűlési képviselő ugyanis légi felderítéseket végez.Hatalomátvételre készül a büntetőeljárásokkal fenyegetőző Momentum, Karácsony Gergely demagógiavonatán a Jobbik (Karantén-vlog)
A Lánchíd felújítása továbbra is várat magára, pedig ehhez mindössze arra lenne szükség, hogy kiírják a közbeszerzési eljárást, azonban ez nyolc hónapja nem sikerült a Karácsony Gergely vezette baloldali vezetésnek Budapesten. Arra azonban van energiájuk, hogy felelőseket keressenek maguk helyett, kenjék a sarat, ebbe a nemes versengésbe pedig beszállt a Jobbik is, akik sarokba szorított kutyaként a legsilányabb demagógiát húzták elő az üres tarisznyából. A Karanténban szó lesz ezen kívül a Momentum hetyke magabiztosságáról is, hiszen elnökük, Fekete-Győr András fenyegetőzik, büntetőeljárásokat és elszámoltatást helyezett kilátásba, valamint egyértelműnek tartja, hogy kormányváltás következik. A mai adást Gyurcsány Ferenc egy parlamenti napja is feldobja, és aki végignézi a Karantént, megtudhatja, hogy mi maradt ki a Gyurcsányék által készített videóból. Ezen kívül a fehérek önfeladásáról, a szobordöntögető csőcselékről, a vörös pestist hozó antifákról is megemlékezünk, akik szerencsére néha igencsak megkapják a magukét. A harcos törpe kisebbség rémuralma és a rasszista kártya kijátszása már a feketék jó részét is idegesíti: a Karanténban bejátszást láthatnak egy fekete seriffről, aki alaposan beolvas a CNN ostoba propagandistájának, cáfolva azt, hogy az amerikai rendőrök rasszisták lennének. A Karantén az elmaradhatatlan kifigurázás és poénok és a görbe tükör mellett ma is igyekszik rávilágítani a hazánkban és a világban zajló történések valódi hátterére. Nézzék meg videónkat!Fidesz: Gyurcsányék ugyanolyan gátlástalanul hazudnak, mint kormányzásuk alatt
Az a párt jobb, ha csendben marad, aki, akkor, mikor kormányon volt, a rendőrséget az állampolgárok ellen fordította és szemeket lövetett ki. Gyurcsányék jobb, ha csendben maradnak, mert kormányzásuk alatt a csőd szélére sodorták az országot, adót emeltek, kivéreztették az egészségügyet és csődbe vitték a kórházakat – reagált a Fidesz a DK közleményére.Ellenzék: NB2-ből a megye 3-ba
Nem megbántva az amatőr ligában focizók alázatos hozzáállását, példamutató sportemberi magatartását, de a hasonlat – ha még kibontása képzavarokkal is jár – „sajnos” stimmel és leginkább a labdarúgókat sértheti. A politikai dilettantizmus oly mélyre rántotta ugyanis az egész ellenzéki hóbelevancot, hogy ha a pandémia előtt még el is mondhattuk azt, hogy van valami halovány elképzelés és taktika (habár a kulcsjátékosok hiányoztak a keretből), akkor ma már nyugodtan kijelenthetjük azt is, hogy a félbemaradt NB2-es küzdelmekből a szezon befejezése nélkül is kiestek az ellenzék csapatai, majd több ligával lejjebb sorolták önmagukat. A nézők már régóta fütyültek, az edzők pedig szemünk láttára zavarták le a teljesítmény hiánya miatt szégyenkező játékosokat az elmúlt időszakban. Az MSZP ugyanis taktika nélkül játszotta a legrosszabb grundfocit, játékosaik pedig szép lassan elsunnyogtak a pályáról, ma már középcsatáruk sincs; az LMP elbotlott saját lábában, a zöld (!) gyepre zuhant és ma már alulról szagolja a (parlamenti) öltözői küszöböt; a Jobbik focistái a kezdőrúgása után piros lapot kaptak, majd több tartalékcsapatot („B csapatot”) alapítottak; s végül a Momentumról kiderült, hogy még mindig nem találta ki a felállását, és nincs meg a mindenki számára ismerős fociszerkó sem. A Karácsony Gergely által összegründolt csapat szintén sorra rúgja az öngólokat, mintha szándékosan hátrafelé támadna. Egyedül Gyurcsány Ferenc és a DK maradt még feljutási eséllyel a pályán… de meglátjuk, hogy a 2022-es döntőre milyen felállásban futnak majd ki a csapatok. Mindenesetre a leendő csapatkapitányukat nem nagyon kedvelik a nézők.Fekete-Győr szomorú, amiért nem sikerül utcára vinniük az embereket
"Sokszor csalódtam már bennünk magyar polgárokban, és továbbra is keresem a magyarázatát annak, hogy miért nem sikerül a felsorolt bűnök után emberek százezreit az utcára vinni. - fejtette ki Fekete-Győr András, a Momentum elnöke az Alfahírnek adott nagyinterjúban. Fegyőr üzent a miniszerelnöknek is és arról is beszélt, hogy 2022-ben lehet-e momentumos miniszterelnök-jelölt a választásokon.Ajánljuk még

















