mszp
Rejtett arcukat is megmutatták az anarcho-ligetvédő-punkok az idei majálison (PS-videó!)
Részletes, felabaráti, ugyanakkor némileg minimalista továbbképzést tartottak a szabadság filozófiai értelmezéseinek irányzataiból a PestiSrácok.hu stábjának a Városliget anarchistái az idei majálison. A tegnapi élő közvetítés során a fákért, rekettyésekért és az újbaloldali eszmékért egyszerre lázadó ifjak és aggok egy senki által le nem foglalt, ki nem bérelt területről próbálták kilökdösni stábunkat, mert szerintük f...szopó fideszes köcsög buzik vagyunk. Az önjelölt kannásboros rendészek három perccel azután rontottak ránk, hogy a múlt héten egy unott balcsapottól híressé vált ikonjuk, Niko hevenyészett májusfát ültetett az esettől húsz méterre a világbéke, egymás megértése, a szeretet és a természet tisztelete jegyében. Volt szerencsénk résztvenni az MSZP lakossági fórumán is, ahol az MSZP politikusai meglepetten tapasztalták, hogy a lakosok neheztelnek rájuk, mert csúfosan elveszítették a választást, amelyről azt állították egy hónapja, hogy nagyon-nagyon-nagyon megnyerik.Az MSZP terve Magyarországnak: összefogás, külföldi intervenció és egy nagy, közös lyaly! (PS-galériával!)
Alulról kell építkezni, a demokrácia visszavezetése előtt szükség lesz némi intervenciós terrorra, és különben is, valakinek már csinálnia kéne valamit – derült ki Ujhelyi István május elsejei, városligeti fórumából, amelyen részt vett egy általunk korábban nem látott, fiatal szocialista is, akinek nem emlékszünk a nevére, de úgyis csak azért volt ott, hogy Ujhelyi ne úgy álljon ott egymagában, mint magányos fasz a lakodalomban.MSZP: az ellenállást nem lehet feladni!
Az ellenállást nem lehet feladni, az ellenzéki politizálás egyetlen kritikus feltétele az összefogás - hangoztatták az MSZP vezető politikusai kedden Budapesten, a párt városligeti majálisán. A Demokratikus Koalíció szerint aki a baloldali ellenzéki pártokra szavazott az áprilisi országgyűlési választáson, az Európára szavazott. Az LMP pedig úgy véli, a hétköznapi emberek problémáival foglalkozva, azokat a parlamentbe emelve kell tovább fejleszteni a pártot.Vörös ünnepségek, színes programok május elsején
Íme egy kis összefoglaló a május elsejére szervezett ünnepségekről, programokról.A magyarok a biztonságra és a jólétre szavaztak az ellenzéki bénázás helyett
A választás után kialakult politikai közhangulatot vizsgálta legújabb kutatásában a Publicus Intézet. Úgy vélik, azért szavaztak az emberek Orbán Viktorra, mert elhitték neki, hogy megvédi az országot, és jólétet hoz. Ez egyébként nem atomfizika, általában ilyesmik miatt szoktak az emberek valakire szavazni... A Vasárnapi Hírek megbízásából készített felmérésből kiderült, hogy jóval többen gondolják, hogy nem történt választási csalás, mint amennyi ember szerint igen. Utóbbiak nyilván a Vasárnapi Hírek és a többi agylágyító orgánum olvasói...Kunhalmiék megtalálták a megoldást, hogyan szerepelhetnének kevésbé gyászosan a következő választáson
Az MSZP fővárosi elnöksége - miután vélhetően mostanáig kérődztek az április nyolcadikai szégyenteljes vereségen - kitalálta a tutit, hogyan lehetne jobba szerepelni jövőre az önkormányzati választáson, na nem a saját népszerűséget növelve, hanem úgy, hogy kilőjék a többi ellenzéki jelöltet és egy körzetben egy ellenzéki jelölt szálljon ringbe a Fidesz jelöltjével. A gordiuszi csomó megoldását közleményben adták közre Kunhalmiék. Ebben azt írják, előválasztást kell tartani, és úgy azon megmérni az ellenzéki jelölteket.Lánczi Tamás: Egy csatát megnyertünk, de a háború még nem dőlt el
Az országnak a jóérzésű döntő többsége megtette azt, amit a haza megkövetelt – mondta Stefka István, a PestiSrácok.hu lapigazgatója, a „Kilenc nappal a választások után…” címmel rendezett beszélgetés moderátora a Polgárok Házában. Az eseményen felszólalt Kiszelly Zoltán politológus, egyetemi oktató és Lánczi Tamás politikai elemző, a Figyelő című hetilap főszerkesztője, akik azon túlmenően, hogy összegezték az áprilisi választási eredmény lehetséges okait, kitekintést adtak a következő egy év várható politikai eseményeire is.Így trükközhetett Molnár Gyula a lakásvásárlásnál
Furcsa körülmények között szerzett lakást Molnár Gyula még XI. kerületi polgármesterként – írja a 24.hu, amelynek egyik forrása szerint a leköszönő MSZP-s vezető egy akkori párttársának cége segítségével jutott egy ingatlanhoz. Erre a portál szerint azért volt szükség, mert különben a lakásvásárlással összefüggésben felmerült volna az összeférhetetlenség. Molnár Gyula ugyanakkor azt állítja, ennek ellenére is piaci áron vette az ingatlant.Ajánljuk még

















