polbeat
"Kötöttmag" a fekete bárányokkal - Ambrózy, Megadja és Vésey a Polbeatben (videó!)
A Gulyás Márton performanszművész okozta sokkhatás után kibeszélős-közösségi terápiát tartott a Megadja Gáborral kiegészült PestiSrácok.hu stábja az R56 sörözőben, és végre sem a pontos idő, sem a pontos idézet nem számított. A terápia részeként először állt kamera elé az „elbocsátott légió”, vagyis az egészen bizarr módon antiszemitizmussal vádolt ex-Keménymag csapat, Vésey Kovács László, Megadja Gábor és Ambrózy Áron, akik megerősítették: akkora tragédia azért nem történt, ez is csak egy újabb lehetőség a politikailag inkorrekt trollkodásra. A beszélgetés finom utalásképpen Kötöttmag alcímmel futott, hátha valaki ettől is találva érzi magát.Fekete bárányok nosztalgiakoncert az R56-ban! - Ambrózy, Megadja és Vésey a mai Polbeatben (ÉLŐ fél nyolctól!)
A konzervatív televíziózás kicsorbított szarvú fenegyerekei, Ambrózy Áron, Megadja Gábor és Vésey Kovács László lesz kedd este Huth Gergely vendége a Polbeatben; az élő közvetítés kivételesen fél nyolctól kezdődik a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőből.Oda-vissza provokáció és hosszas kínlódás után Gulyás Márton végül felmondta a Kommunista kiáltványt a Polbeatben (videó!)
Ha eddig nem tudta, hogy mi az az "osztályvakság", feltétlenül nézze meg a legutóbbi Polbeatet Gulyás Márton közéleti akcióhőssel, aki Szarvas Szilveszter és Huth Gergely vendége volt az adásban. Gulyás szerint ugyanis csak azért szavaznak tömegek a Fideszre, mert nem ismerik fel a saját "osztályhelyzetüket" és nem látják, hogy Orbán Viktor valójában a tőkét képviseli velük szemben. Azonban, ha a munkásosztály egyszer felemeli az öklét... A sokféle mozgalmat megjárt, a nyáron hónapokra eltűnt, egykor Soros alapítványa és a Norvég Alap pénzeiből tüntetgető, ma "mikroadományokból" élő Gulyás Márton tagadta, hogy neobolsevik ideológiát képviselne, bár Ambrózy Áron közbekérdezéseire azt kénytelen volt belátni, hogy "imperialisták és fasiszták" hiányában ők ma a többség ellen akarnak forradalmat kirobbantani. Azt sem tudta igazán megmagyarázni, hogy legújabb közéleti fórumát miért nevezte el Tito partizánjairól, miközben azok negyvenezer délvidéki magyart mészároltak le; azzal védekezett, hogy ő a fasisztákat legyőző partizánokra gondolt, a délvidéki mészárlásokat pedig szerinte nem is Titóék követték el.Bukott aktivistából rendszerdöntő radikális álszuperhős? - Gulyás Márton a Polbeat mai vendége (élő 19 órakor!)
Az április 8-án aktivistaként is megbukott, így egy időre visszavonuló, de újabban ismét aktív, radikálisan baloldali gondolatokkal visszatérő Gulyás Márton lesz Huth Gergely és Szarvas Szilveszter vendége a mai Polbeatben. A vita közvetítése kedd este hét órakor kezdődik ITT a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőből. Gulyás Mártont megkérdezzük, a festékszakkör vezetőjéből hogyan lett ZS-kategóriás Batman és ellenzéki videójátékhős, hogyan építi (le) a Youtube-ellenzéket, lesz-e újra a nagy "legesélyesebbellenzékijelölt" című játék zsűrielnöke, hogy mivel töltötték meg a puttonyát száműzetésének a végén, és hogy szívárványkoalíció, radikalizálódás és SZRTÁJK.Schiffer András a Polbeatben: Nem értek egyet azzal, hogy Magyarországon diktatúra lenne (videó)
Schiffer András ügyvéd, az LMP egykori alapító-társelnöke és képviselője szerint sokan csalódtak a Fideszben, de nem ért egyet azokkal, akik szerint Magyarország diktatúra lenne. A legutóbbi Polbeatben Stefka István és Huth Gergely kérdéseire arról is beszélt, hogy összességében hasznos a magyar közélet szempontjából a Jobbik szakítása a rasszista múlttal, de egyelőre sem a Jobbikról, sem az LMP-ről nem látja világosan, hogy hova tart és mit gondol a világról.Tényleg egy szörnyű diktatúrában élünk? - Schiffer András a Polbeat mai vendége (ÉLŐ 19 órától!)
Az ellenzéket és a kormányoldalt egyaránt keményen kritizáló, az általa alapított LMP-vel szakító és a jogászpályára visszatérő Schiffer András lesz Stefka István és Huth Gergely vendége a mai Polbeatben. A vita közvetítése kedd este hét órakor kezdődik ITT a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőből. Schiffer Andrást megkérdezzük a - visszafogott megfogalmazásban ugyan, de általa is osztott - autokrata- és diktatúravádak megalapozottságáról, a Lányi Andrással történt kibéküléséről, az ellenzék útkereséséről és persze arról, hogy ki és mi fér bele a mai magyar politikai szalonba.Kétségbeejtően hülye az ellenzék - mondta Szalay Károly író a Polbeatben (videó!)
"Engem kétségbe ejt, hogy a magyar ellenzék ilyen hülye" - jelentette ki a PestiSrácok Polbeat című élő műsorában Szalay Károly József Attila-díjas író, a Magyar Demokrata publicistája, aki őrületnek nevezte azt is, hogy az általuk készített felvételek eljutnak külföldre is, így a magyarokat külföldön például a DK-s Varju László fetrengéséről és arcáról ítélik meg. Stefka István hozzátette: az ellenzék olyan, hogy a hülyét pontos j-vel írja, a "fojtani" szót ly-nal. A Polbeatben az ellenzékkel kapcsolatban a Lenin-fiúk is szóba kerültek, de Szalay Károly figyelmeztetett: a Lenin-fiúk kemény legények voltak, a mai ellenzéket meg nyámnyilák alkotják. "Kétségbe vagyok esve a magyar ellenzék miatt, amely a kommunista hagyományokkal nem szakított, csak álarcot vett fel és lefeküdt egy rossz ideológiának, a liberalizmusnak" - mondta Szalay Károly Stefka István és Szarvas Szilveszter kérdésére."Az ellenzék lecsupaszította a semmit és öncsődjébe fullad" - Szalay Károly író a Polbeat mai vendége (élő 19 órakor!)
Szalay Károly író, a Magyar Demokrata publicistája lesz Stefka István és Szarvas Szilveszter vendége a ma esti Polbeatben. A József Attila-díjas írót a balliberális politika természetéről, a mai ellenzék helyzetéről, állapotáról, a polgári politizálásról, a polgári magatartásról és a nagy vitát kiváltó Sátánizált Horthy című könyvéről, annak utóéletéről kérdezzük. Az élő közvetítés szokás szerint kedden este hét órakor kezdődik a Revolution 56 Szabadságharcos Sörözőből, várjuk Önöket a helyszínre, illetve a monitor elé!„Soha ne add fel, és tedd, ami rád bízatott!” – Simon V. László a Polbeatben
Könnyebb lenne azt felsorolni, hogy mi nem volt még életében Simon V. László, mint azt, hogy mi volt. Az utcagyerekségből az ökölvívás emelte ki, később a Fradi szélsőjeként ő lett a legtöbb válogatottsággal rendelkező magyar jégkorongozó. Bejárta a világot, vezetett többmilliós nézettségű tévéműsort, volt sporttudósító, és írt huszonöt könyvet – többek között olyan legendákról, mint Puskás Öcsi, Papp Laci, a filmrendező Radványi Géza, a repülés egyik úttörője, id. Rubik Ernő, Alfonzó vagy Böjte Csaba ferences szerzetes. És mindemellett 84 évesen olyan friss, hogy ha letagadna tizenöt évet, akkor is azt gondolná az ember, hogy milyen fiatalos így hetven felé közeledve. A konzervatív gondolkodásmódját nyíltan felvállaló örökifjú volt a Polbeat vendége, ahol Stefka István, Vésey Kovács László és Kurtz ezredes próbálták megszabni a beszélgetés menetét, de Simon V. László „mesélőkéjét” nem lehet keretek közé szorítani. A legfőbb üzenete pedig az az egyszerűnek tűnő, sokszor mégis nagyon nehéz küldetés, hogy „soha ne add fel, és tedd, ami rád bízatott”.Ajánljuk még

















