polbeat
Kosik Kristóf, Radics Béla gitárjának megtalálója a Polbeatben, akinek minden politikusról eszébe jut egy zene és egy idézet (videó!)
Különleges vendége volt a Polbeat legutóbbi adásának: Kosik Kristóf ügyvéd és zenész magával hozta a magyar rockzene talán legnagyobb hatású megalapozójának, a fiatalon meghalt Radics Bélának az évtizedek óta elveszettnek hitt, nemrégiben előkerült gitárját is. A legendás Gibson nemcsak ott pihent a sarokban a beszélgetés alatt, hanem a hangját is meghallgathattuk. Emellett az is kiderült, miért hasonlít az élet a rockzenéhez.Az egész élet, így az EP-választás is rockzene - Kosik Kristóf ügyvéd, a legendás Radics-gitár tulajdonosa a Polbeat vendége (ÉLŐ 19 órától)
Kosik Kristóf neves ügyvéd nemrég azzal került a hírekbe és a 888.hu nagyinterjújába, hogy megtalálta és megvette a fiatalon elhunyt magyar rocklegenda, a kommunisták által félreállított, ellehetetlenített Radics Béla legendás bíbor Gibson gitárját. A beszélgetés egyeztetésekor elmondta: hajlamos mindent a rock felől nézni, az európai parlamenti választás sem más, mint rockzene: a választó egy csodálatos szőke nő, akinek egy igazi szólógitáros udvarol, a másik tíz zenész meg egymással vitázik a csajon. Kosik Kristófot a páratlan hangszer felleléséről, a hard rock erejéről, Magyarország választásairól és a politika arcairól Huth Gergely mellett Vésey Kovács László kérdezi. Kollégánkról kevesen tudják, hogy a PestiSrácok.hu előtt egy felvidéki rockbandában kezdte, hiszen dobosként járta az éjszakát a Csak Van együttes tagjaként. Kosik Kristóf viszont maga is kézbe veszi a megkerült Gibsont; hamarosan az egykori Ifiparkban találkozhat vele a közönség. Az élő közvetítés szokás szerint kedd este hét órakor kezdődik az R56 Szabadságharcos Sörözőből, várjuk Önöket a helyszínre vagy ide, a monitor elé!"Lónak a f...át" - Hadházy szerint pókemberkedni és fetrengeni nem ciki, és már Gyurcsány is vállalható (videó!)
Ma vádaskodva korrupciót és lopást kiált, de Simicska Lajos gazdagodása és üzletei nem zavarták Hadházy Ákos ellenzéki politikust, aki korábban még Gyurcsány Ferencet is elszámoltatta volna, ma azonban a menyasszonyi ruhát önként magára öltve lépne frigyre a DK pártelnökével - derült ki a PestiSrácok.hu Polbeat című élő adásából, amelyben Hadházy Ákossal vitázott Huth Gergely és Szarvas Szilveszter. Hadházyt nagy sajtóvisszhangot kapott kínos ügyeivel, valamint korábbi, mai megszólalásaival élesen szemben álló nyilatkozataival is szembesítettük, de a Kunigunda utcai Pókember konkrét válaszok helyett sok esetben történetmeséléssel felelt. Hadházy a Polbeatben kilenc percig magyarázta köztévés bizonyítványát, hogy a Kunigunda utcában korlátokra mászott, földön fetrengett; akcióit nem tartja vállalhatatlannak, a normális parlamenti munkához pedig nem fog úgy visszatérni, ahogy Kövér László házelnök szeretné, elvárná.Hadházy Ákos, a Kunigunda útjai Pókember a Polbeat mai vendége (élő 19 órakor!)
A magyarországi fekve politizálás felfedezője, a Kunigunda útjai Pókember, Szél Bernadett Sancho Panzája, Hadházy Ákos lesz Huth Gergely és Szarvas Szilveszter mai vitapartnere az esti PS-Polbeatben. Élő műsorunkban a rendkívül szórakoztató fekete öves ellenzéki földharcok lelkivilágát próbáljuk megfejteni és annak minden aspektusát megvitatni. Hadházy Ákos talán ma választ ad arra a Klubrádióban is rendre visszatérő kérdésre, hogy miért van az, hogy amíg Orbán Viktornak és a kormánypártoknak minden összejön, addig az ellenzéknek semmi, és amihez nyúlnak, az az enyészeté lesz. A vita közvetítése kedd este 19 órakor kezdődik ITT, a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőből.A baloldal és a néppárt európai szövetsége olyan, mintha Orbán Viktor Gyurcsánnyal fogna össze - mondta Kovács Zoltán a Polbeatben (videó!)
Az Európai Néppárt döntött: a pártcsalád vezető politikusai a szociáldemokratáknak, liberálisoknak udvarolnak, velük fognak össze, ez az elvtelen alku pedig azt jelenti, hogy május 26-a után a Fidesz európai parlamenti politikusainak a DK és az MSZP brüsszeli képviselőivel kellene együtt szavazni, márpedig ettől égnek áll a hajam - jelentette ki a PestiSrácok.hu Polbeat című élő adásában Kovács Zoltán, a Miniszterelnöki Kabinetiroda nemzetközi kommunikációért és kapcsolatokért felelős államtitkára, akivel Stefka István és Szarvas Szilveszter beszélgetett. A képlet abszurditását szemléltetve ez olyan, mintha Magyarországon Orbán Viktor Gyurcsány Ferenccel és Dobrev Klárával fogna össze.Orbán hadat üzent az Európát átszövő liberális hálózatnak és bábjainak - Kovács Zoltán a Polbeat mai vendége (élő 19 órakor!)
A liberálisoknak, szocialistáknak udvarló Európai Néppártról, annak jövőjéről, Manfred Weber néppárti csúcsjelölt magyarokat sértő vállalhatatlan mondatáról, következményeiről, Weber alkalmatlanságáról és a fideszes támogatás visszavonásáról, a német politikus uszításairól, valamint az Orbán-Salvini, Orbán-Strache és az Orbán-Trump csúcstalálkozókról, az ezeket övező liberális fake newsokról beszélgetünk a mai PS-Polbeatben Kovács Zoltánnal, a Miniszterelnöki Kabinetiroda nemzetközi kommunikációért és kapcsolatokért felelős államtitkárával. A mai Polbeat két házigazdája Stefka István és Szarvas Szilveszter lesz. A vita közvetítése kedd este hét órakor kezdődik ITT, a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőből.Volt egy terve az MSZP-nek, de Bangóné elkúrta – mértéktartó elemzés a patkánygate-ről a Polbeatben (videó)
Bangóné elspoilerezte a szocialisták legnagyobb kampánytémáját, az állítólagos budapesti patkányinváziót, és ezzel tönkre is tette a papíron működőképesnek tűnő témát. Ennek ellenére az MSZP ragaszkodik képviselőjéhez, pedig láthatóan csak a hiba van benne - így foglalható össze a mindig visszafogottan és mértéktartóan megnyilvánuló kollégáink és Apáti Bence keddi beszélgetése Bangó patkányozása kapcsán.Hol húzódnak a „szó-kín-mondás” határai, avagy érdemes-e lepatkányozni pár millió választót? – Apáti, Ambrózy és Vésey a Polbeatben (ÉLŐ fél nyolctól!)
Bangóné Borbély Ildikónak, az MSZP elnökségi tagjának és országgyűlési képviselőjének nemcsak a „fojékony” helyesírás, hanem a „szó-kín-mondás” is problémákat okoz. A D-kategóriás, egy ideális világban maximum egy szülői munkaközösség helyettes osztálypénz-számoló bizottsági tagságára alkalmas politikus asszony egy ideje a baloldal egyik fő arcának szegődött, és nem először hozza kínos helyzetbe a teljes ellenzéket. A kurva erős képtől a patkányozásig terjedő életmű nem előzmény nélküli: Bangóné 2004-ben a határon túli magyarok elleni uszító plakátkampány főszereplője volt, és onnan ülepítette le magát odáig a Magyar Szocialista Párt, hogy Bangóné helyzetbe kerüljön.Az európai elit tétlenül nézi a muszlim elözönlést, pedig van megoldás - mondta a Polbeatben Dezső Tamás (videó)
Az arab világ félmilliárd fős népességrobbanása elsöpörheti az európai kultúrát; az ENSZ hivatalos demográfiai adataiból is világosan kiderül, hogy néhány évtizeden belül hihetetlen tömegek indulnak útnak a közel-keleti és észak-afrikai térségből - mondta a PestiSrácok.hu Polbeat című műsorában Dezső Tamás asszirológus professzor, az ELTE BTK korábbi dékánja, a Migrációkutató Intézet munkatársa, aki az év elején drámai megállapításokat tartalmazó kutatásával igyekezett felrázni a közvéleményt.Ajánljuk még

















