polbeat
Bánki Erik a Polbeatben: A liberális politikusok még mindig a médiának akarnak megfelelni, nem pedig a választóknak (PS-videó!)
Az ellenzék gazdasági hazugságairól, a szerintük állítólag fenntarthatatlan magyar gazdasági növekedésről, a folyamatosan hazudott eljövendő összeomlásról, a lélegeztetőgépnek kamuzott uniós forrásokról, az ellenzéki politikusok, ballib közgazdászok hatalmas koppanásairól és a jövő évi költségvetésről is szó volt a kedd esti Polbeatben, amelyben Bánki Erik, a Fidesz szakpolitikusa volt Jurák Kata és Szarvas Szilveszter vendége.A magyar gazdaság is pofozza az ellenzéket - Bánki Erik a Polbeat mai vendége (élő 19 órakor!)
Az ellenzék gazdasági hazugságairól, a szerintük állítólag fenntarthatatlan magyar gazdasági növekedésről, a folyamatosan hazudott eljövendő összeomlásról, a lélegeztetőgépnek kamuzott uniós forrásokról, az ellenzéki politikusok, ballib közgazdászok hatalmas koppanásairól és a jövő évi költségvetésről lesz szó a mai PS-Polbeatben, amelyben Bánki Erik, a Fidesz szakpolitikusa lesz Jurák Kata és Szarvas Szilveszter vendége. Élő műsorunkban a magyar gazdaság és növekedés, a családtámogatások mellett az ellenzéki politikáról és a fővárosi előválasztási bohózatról is szó lesz. A Polbeat közvetítése kedd este 19 órakor kezdődik ITT, a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőből.Gyurcsányi trükk és ellenzéki kannibalizmus – Kunfalvi Nóra és Párkányi Eszter a Polbeatben (PS-videó)
Kunfalvi Nóra újságíró és Párkányi Eszter, az Alapjogokért Központ elemzője volt Szarvas Szilveszter és Dezse Balázs vendége a Polbeatben. A műsorban ezúttal független és objektív újságírókkal és elemzővel beszéltük ki a gyurcsányi trükköt és a nagy ellenzéki kannibalizmust. Mivel a kedd este a főpolgármester-jelöltekről szólt elsősorban, ezért Dezse Balázs két oldalas főpolgármester-jelölti programját is kiveséztük.Az ellenzéki politizálásnál a semmittevés is több - Kunfalvi Nóra és Párkányi Eszter a Polbeat mai vendége (élő 19 órakor!)
Miután a balliberális oldalon Gyurcsány Kálmán Olgával és Pikó Andrással előtérbe tolta az ellenzéki újságírókat és álfüggetleneket, a mai PS-Polbeatben független és objektív újságírókkal és elemzővel beszéljük ki a gyurcsányi trükköt és a nagy ellenzéki kannibalizmust. Élő vitaműsorunkban Kunfalvi Nóra újságíró és Párkányi Eszter, az Alapjogokért Központ elemzője lesz Szarvas Szilveszter és Dezse Balázs vendége; utóbbinak két oldalas főpolgármester-jelölti programját is kivesézzük, amely pontosan két oldallal több, mint Kálmán Olgáé. Kunfalvi Nórával és Párkányi Eszterrel az ellenzéki politikát (hogy mit?) is kielemezzük, de az Európai Néppártról és az uniós ideológiai vitákról is szó lesz. A Polbeat közvetítése kedd este 19 órakor kezdődik ITT, a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőből."Az utódállamok célja még mindig a határon túli magyarság teljes felszámolása" - Csóti György és Csibra Tibor a Polbeatben (videó)
A trianoni utódállamok célja még mindig a határon túli magyarság teljes felszámolása - mondta Csóti György, a Kisebbségi Jogvédő Intézet igazgatója a Polbeatben, ahol az úzvölgyi temetőgyalázásról tudósító Csibra Tibor kollégánk társaságában arról beszélgettünk, miképpen lehetne ellenállni és visszavágni a sovinisztáknak. Csóti György, aki az első Orbán-kormány idején zágrábi nagykövetként szolgált, majd sokáig az Echo TV műsorvezetője volt, Stefka István és Huth Gergely kérdéseire kifejtette: ma már nem XX. századi módszerekkel üldözik a magyarokat, hanem adminisztratív eszközökkel, igazságtalan szankciókkal és provokációkkal igyekeznek asszimilációra, elvándorlásra kényszeríteni a kisebbségi sorba kényszerült nemzettársainkat. Ez történt Úzvölgyén, és ez történt a két bebörtönzött székely fiú, Beke Sándor és Szőcs Zoltán elleni koncepciós perben is - igaz, mindkét ügyben alaposan túllőttek a célon a román hatóságok.Nyugaton senkit nem érdekelnek a magyarellenes támadások? - Csóti György és Csibra Tibor a Polbeat vendége (ÉLŐ 19 órától)
Diplomáciai egyezkedéssel, a bűnök elkenésével zárulhat a három évtizede, a marosvásárhelyi pogrom óta nem látott durvaságú úzvölgyi provokáció ügye, miközben a nyugati véleményelit ismét hallgatással asszisztál a magyarok megfélemlítéséhez - ez lesz a fő témája a mai Polbeatnek, amelynek vendége Csóti György, a Kisebbségi Jogvédő Intézet igazgatója és Csibra Tibor, a Csíksomlyóról, illetve az úzvölgyi pogromról frissen hazatérő kollégánk lesz. A beszélgetés és annak közvetítése szokás szerint kedden 19 órakor kezdődik az R56 Sörözőből.Ki kell irtani azt a hazugságot, hogy bűnös nemzetként megérdemeltük Trianont! - Ferkó Dániel és Szabó Pál Csaba a Polbeatben (videó)
A történész szakma fenegyerekei, Romsics Ignác-szomorítók vagytok - így mutatta be Huth Gergely a legutóbbi Polbeatben Ferkó Dánielt, portálunk szerzőjét, az Echo TV volt műsorvezetőjét és Szabó Pál Csabát, a várpalotai Trianon Múzeum alapítóját a június 4-i Polbeatben, ahol a Stefka Istvánnal közös felvetésekre Trianon sebeinek gyógyíthatóságáról és a revízióról is szó esett, továbbá arról: miként tudnánk megakadályozni, hogy Trianont nap, mint nap újra elkövessék ellenünk.Nem, nem, soha! - Ferkó Dániel és Szabó Pál Csaba történész a Polbeat mai vendége (ÉLŐ 19 órától)
A felbomlóban lévő MSZP a "nacionalizmus és a populizmus" veszélyéről hablatyol a nemzeti összetartozás napján, amiről az ellenzéki média egy szót sem ír. Ők és a Google a Pride és a sokszínűség évfordulóját ünneplik ma, Vona Gábor pedig a határok helyett a fejekben lévő falakat bontaná. Róluk is beszélgetünk a trianoni békediktátum 99. évfordulóján Ferkó Dániel történésszel, a PestiSrácok.hu szerzőjével, az Echo TV egykori Tegnapi történelem című műsorának vezetőjével, és Szabó Pál Csaba történésszel, a várpalotai Trianon Múzeum alapítójával a mai Polbeatben. Stefka István és Huth Gergely elsősorban persze arra lesz kíváncsi, hogy mit tehetünk a magyarság megerősítéséért, a magyarellenes provokációk visszaveréséért és azért, hogy ha legközelebb pápa látogat Csíksomlyóra, a román pribékek ne cenzúrázzák a miseruháját. Az ÉLŐ KÖZVETÍTÉST szokás szerint kedden 19 órától kezdjük, a budai R56 Szabadságharcos Sörözőből! Jöjjön el a helyszínre vagy kövesse ITT a beszélgetést!Szánthó Miklós a Polbeatben: A Fidesz óriásit nyert, a DK lett az új MSZP, a Momentum pedig az új SZDSZ
Vasárnap óriási győzelmet aratott a Fidesz: ez tudatosuljon a jobboldali választókban is, mert fanyalogni, megijedni nem kell, sőt, azt kell megnézni, hogy arányaiban, az 52,5 százalékkal a Fidesz és a KDNP még javított is a tavaly áprilisi eredményéhez képest - jelentette ki a PestiSrácok.hu Polbeat című élő adásában Szánthó Miklós, az Alapjogokért Központ vezetője. "Azok az ellenzékiek és újságírók, akik pedig azt hangoztatják, hogy egymillió fideszes szavazó otthonmaradt, azok remélem, ezt komolyan is gondolják, mert viccnek durva lenne. A tavaly áprilisban az ellenzékre szavazók közül is otthon maradt vagy egymillió" - hívta fel a figyelmet Szánthó Miklós. Szerinte a DK az új MSZP, és a Momentum az új SZDSZ. Véleménye szerint a Fidesznek belülről kell megváltoztatnia az Európai Néppártot, ezért amíg lehet, addig a néppártban kell maradni.Ajánljuk még

















