polbeat
A liberálisok vallássá tették a toleranciát, miattuk került veszélybe Európa - mondta Hidvéghi és Kovács a Polbeatben (videó!)
Európa és a zsidó-keresztény kultúrkör jövője, léte a migráció mellett azért került veszélybe, mert a szélsőliberálisok és a '68-as generáció politikusai a kereszténység helyére egy új vallást, a tolerancia vallását állították, amelynek felkent hazug papjai addig darabolják a társadalmat, amíg mindenki valamilyen kisebbség tagja lesz, és ők meg közben megmondják, mi a norma, kivel hogyan kell viselkedni, kihez hogyan kell viszonyulni - jelentette ki a PestiSrácok.hu Polbeat című élő műsorában a Fidesz két európai parlamenti képviselőjelöltje, Hidvéghi Balázs, a Fidesz kommunikációs igazgatója és Kovács István, az Alapjogokért Központ stratégiai igazgatója. Huth Gergely és Szarvas Szilveszter kérdésére a két politikus egyértelműsítette: Európában támadás alatt áll a kereszténység, és tombol a modern kori antiszemitizmus.Marxista '68-asok lehelnek júdáscsókot a kereszténységre és Európára? - Hidvéghi Balázs és Kovács István a Polbeatben (élő 19 órakor!)
A szellemi és rafinált európai keresztényüldözésről, Orbán Viktor bevándorlásellenes hét pontjáról, a bevándorláspártiak erőszakosságáról, a szakadék felé robogó Nyugatról, a '68-asok kultúrmarxizmusáról, kriptokommunistákról és liberálisokról, valamit a közelgő európai parlamenti választások valódi tétjéről beszélgetünk a mai PS-Polbeatben Hidvéghi Balázzsal, a Fidesz kommunikációs igazgatójával és a Fidesz egyik európai parlamenti mandátum várományosával, és Kovács Istvánnal, az Alapjogokért Központ stratégiai igazgatójával. A mai Polbeat két házigazdája Huth Gergely és Szarvas Szilveszter lesz. A vita közvetítése kedd este hét órakor kezdődik ITT, a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőből.Az ellenzék mindent külföldi kézre játszott volna - mondta Lánczi Tamás a "Mormota-nap" évfordulóján a Polbeatben (PS-videó)
A PestiSrácok.hu stábja Lánczi Tamással, a XXI. Század Intézet igazgatójával kiegészülve arra a történelmietlen kérdésre kereste a választ, hogy „mi lett volna, ha az ellenzék győz 2018. április 8-án”. Emellett részletekbe menően kajánkodtak az úgynevezett „Mormota-nap” évfordulója alkalmából, azaz a választás másnapját elemezték, amire azóta is minden nap ébred az ellenzék. Akik kérdeznek: Ambrózy Áron, Vésey Kovács László és Szabó Gergő.Mormota-nap, avagy meddig tart április 9. az ellenzéki naptárakban? – Lánczi Tamás a Polbeat vendége (ÉLŐ 19 órától!)
Lánczi Tamás lesz Ambrózy Áron, Vésey Kovács László és Szabó Gergő kárörvendő partnere a mai Polbeatben, amelynek témája a Mormota-nap, azaz a velünk élő "narancsos bukta" évfordulója. A közvetítés szokás szerint este hét órakor kezdődik ITT, a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőből. Várjuk olvasóinkat a helyszínre, illetve a monitor elé.Szégyen, ahogyan az ellenzék viselkedik a Parlamentben - mondta Szili Katalin a Polbeatben (videó)
Mi az igazi ősbűn: hogy a rendszerváltás után a szocik összeálltak az addig harcos antikommunista SZDSZ-szel, vagy hogy az SZDSZ összeállt a kompromittálódott, kollaboráns szocialistákkal? - kérdezte Szili Katalintól, az autonómiatörekvések támogatásáért felelős miniszterelnöki biztostól, az Országgyűlés egykori szocialista elnökétől Huth Gergely és Stefka István a legutóbbi Polbeatben. A gyurcsányi nemzetellenes lépések miatt a szocialistákkal szakító politikus azt mondta: az MSZP-ben voltak olyan politikusok, köztük Gazsó Ferenc, akik 1990-ben valódi szociáldemokrata politikát akartak, és még az 1994-es "nosztalgiaszavazáskor" is lett volna esély erre az útra, de a párt fokozatosan a neoliberális irányba tolódott el. Ezt foglalta össze Galló Béla a "Mindig a haza" című portrékötetében is, azaz, hogy az MSZP mélyrepülésének az az oka, hogy képtelen önazonos lenni a meghirdetett szociáldemokrata úttal.Miért oldódik fel a baloldal az elvtelen összefogásban? - Szili Katalin a Polbeat vendége (ÉLŐ 19 órától!)
Majdnem pontosan egy éve a kormányváltó helyett az ellenzékváltó hangulat győzedelmeskedett a választáson; az emberek többsége nem kért a Jobbiktól a DK-ig terjedő horrorkoalícióból. Az ellenzék politikája azóta is változatlan. Vajon miért? - ezt a fő kérdést járja körbe a Polbeatben Szili Katalinnal, az Országgyűlés egykori szocialista elnökével, ma a határon túli autonómiaügyekért felelős miniszterelnöki megbízottal, a Közösség a Társadalmi Igazságosságért Néppárt elnökével Stefka István és Huth Gergely. A beszélgetést szokás szerint kedd este hét órától közvetítjük a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőből; várjuk olvasóinkat ITT, illetve a helyszínen.A liberálbosszantó Troll különkiadása a Polbeatben (PS-videó)
Az Echo TV népszerű Troll című műsorának szókimondó megmondóemberei, M. Dobos Marianne, Szarvas Szilveszter, Boros Bánk Levente és Pindroch Tamás voltak a PS-Polbeat vendégei, akikkel Dezse Balázs beszélgetett kedd este 19 órától a Revolution ’56 Szabadságharcos Sörözőben. A Troll Polbeat-különkiadásának apropója az volt, hogy kétéves lett az Echo TV népszerű műsora, amely április elsejétől a Hír TV-n is tovább folytatódik péntekenként 21:05 perckor.Kétéves az Echo TV liberálbosszantó műsora - Troll-különkiadás a mai Polbeatben (élő 19 órakor!)
Tisztelt Olvasóink! Az AVIWEST-közvetítőeszköz hibája miatt az adást nem tudjuk közvetíteni. Szerdán reggel adjuk közre a felvételt. Megértésüket és türelmüket köszönjük! PSAlexa, Döbrentei és Stefka a Polbeatben: Előbb-utóbb minden gonosz szándék kicsorbul (videó)
"Előbb-utóbb minden gonosz szándék kicsorbul. Bár a magyar népet még a mai pozíciójából is hátrább akarják szorítani, most mégis kiemelkedünk. Vezetőnk révén ugyanis Európa agya lehet ez a nép, és ez a tény az összes szenvedésünkért kárpótol" - mondta Döbrentei Kornél költő a legutóbbi Polbeatben, ahol a "senior keménymag" vitázott, azaz Döbrentei mellett Alexa Károly újságíró, irodalomtörténész és Stefka István lapigazgatónk volt Huth Gergely vendége. A keresztény Európa reneszánszáról szóló váteszi látomások, kérlelhetetlen vélemények és hangos poénok mellett az adásban szóba került Kukorelly Endre kezdeményezése is, aki egymillió forintot ajánlott fel a magyar Baumgarten-díj újraalkotására, hogy az irodalmi díjakat "ne csak antiszemiták és rasszisták" kapják ebben az országban.Ajánljuk még

















