polbeat
Nyugaton ijesztő fokra hágott a túlérzékenyítés és az extravagáns tolerancia - mondta a Polbeatben Szánthó Miklós (videó!)
Miközben a Freedom House szerint tombol az elnyomás és Mianmar, illetve Venezuela szintjére süllyedt a magyar szabadság állapota, valljuk be, egy esetleges kormányváltás után a jobboldali sajtó nagy része nem húzná sokáig, miközben az ellenzéki média jelentősebb veszteség nélkül élte túl ennek a szörnyű diktatúrának az elmúlt nyolc évét. Mi az oka ennek? - kérdeztük a legutóbbi Polbeatben Szánthó Miklóstól, az Alapjogokért Központ igazgatójától és a jobboldali sajtó nagyobbik részét magába olvasztó Közép-európai Sajtó- és Média Alapítvány (KESMA) kurátorától a legutóbbi Polbeatben. Szánthó kifejtette: az alapítvány azon fog dolgozni, hogy ha bármiféle politikai szituáció adódik, a tulajdonában álló médiafelületek akkor is tovább tudják végezni színvonalas munkájukat. Szarvas Szilveszter és Huth Gergely kérdéseire hozzátette: szerencsére vannak olyan magánentitások és gazdasági szereplők, akik hajlandóak hirdetni, illetve támogatni a jobboldali médiát. Tény viszont - és a Freedom House jelentése alapján nekünk ilyen diktatúra jutott -, hogy a multinacionális vállalatok jó része világnézetileg motivált a nyílt társadalom dogmája mellett, és reklámköltéseikben, szponzorációiknál is ezt tartják szem előtt. Elég csak a borotva- és telekommunikációs óriásokra gondolni.Tényleg az Index és az ÉS pocsolyaszagú vizében kell úszni tanulni? - Szánthó Miklós a Polbeat mai vendége (élő 19 órakor!)
A teljes jobboldali sajtót méltánytalanul agyongyalázó, de Kocsis Máté által is azonnal helyretett médiaholdingos ex-vezető kuratóriumi társa, Szánthó Miklós lesz Huth Gergely és Szarvas Szilveszter vendége a mai PS-Polbeatben. Az Alapjogokért Központ igazgatóját a keresztény, konzervatív, nemzeti sajtó jelenlegi helyzetéről és állományáról, a lövészárkokról, a holdingról és arról is kérdezzük, egy leendő jobboldali újságíróiskola diákjait az Élet és Irodalom, a Népszava és az Index pocsolyaszagú, zavaros vizében kell-e úszni tanítani. Az élő közvetítés szokás szerint kedden este hét órakor kezdődik a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőből, várjuk Önöket a helyszínre, illetve a monitor elé!Idealistaként jöttem, de ilyen lemeztelenítés után nihilistaként távozom - mondta a Polbeatben az "igaz konzervatív" Gulyás Balázs (videó!)
Se polgári, se keresztény, se nemzeti - állította a kormányról Gulyás Balázs ellenzéki publicista, filmes szakember a legutóbbi Polbeatben, majd a műsor végén Vona Gábor spirituális terveibe is beavatta a közönséget.A Bayer Zsolt fórumát megzavaró Simicska-árvával, Gulyás Balázzsal vitázunk a mai Polbeatben (ÉLŐ 19 órától!)
A Bayer Zsolt kereszténységét bekiabálással megkérdőjelező, a Simicska-féle médiumokban hírnevet szerzett, azóta pedig a posztlajosi sajtóban, azaz a Magyar Hang videócsatornáin és a jobbikos Alfahíren vitézkedő Gulyás Balázs publicista, egykori filmes szakember lesz Stefka István és Huth Gergely vitapartnere a Polbeatben. Az élő közvetítés szokás szerint kedd este hét órakor kezdődik az újbolsevikok látens vágyainak céltáblájává vált Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőből itt. Várjuk kedves olvasóinkat a képernyő elé, illetve a helyszínre!Dopeman a Polbeatben: Nem lettem fideszes, de el kell ismerni Orbán Viktor kvalitásait (videó)
Pityinger László (Dopeman) és Jeszenszky Zsolt volt Ambrózy Áron és Dezse Balázs vendége a szokásos keddi Polbeatben. A két vendégben az a közös, hogy mindketten szeretik feszegetni a határokat, miközben néha saját táborukon belül is feszültséget generálnak ezzel. Dopeman legutóbb azzal hívta fel magára a figyelmet, hogy élő videóban méltatta Orbán Viktort, akinek hosszasan dicsérte vezetői kvalitásait, korábban azonban nagyon nem ez volt a véleménye a miniszterelnökről. Jeszenszky Zsolt az adásban kifejtette, furcsa érzelmek fűzik Dopemanhez, akit néha nagyon kedvel, néha viszont egy-egy húzása miatt azonnal képes megutálni. Dopeman az R56 Sörözőben arról is beszélt, hogy miért lépett vissza a politikától, és hogyan látja korábbi Orbán-ellenes akcióit.Fallokraták a barikád két oldaláról – Dopeman és Jeszenszky Zsolt a mai Polbeatben (Élő 19 órától!)
Hol máshol, mint a Polbeatben eresztjük össze a politikai szekértáborok két nyughatatlan arcát, a neokon pszichotrénerek által lenőgyűlölőzött, semmirekellőnek és narratívából kibeszélőnek bélyegzett Jeszenszky Zsoltot, és a sokak szerint Orbán Viktor zsoldjába szegődött, szintén hímsovinisztaként elkönyvelt Pityinger Lászlót.Horváth Attila alkotmánybíró a Polbeatben: Itt a demokráciának nagy hagyománya van, egy ellenzéki puccsnak nincs sok esélye (videó)
Nincs új a nap alatt, az 1848-as békés márciusi forradalom heteiben is a Habsburgok által felbérelt provokátorok próbálták erőszakra buzdítani a pesti csőcseléket - emlékeztetett a legutóbbi Polbeatben Horváth Attila alkotmánybíró, jogtörténész és egyetemi tanár, Stefka István és Huth Gergely kérdésére válaszolva, hogy a többségi társadalomnak meddig kell eltűrnie az erőszakos kisebbség törvénytelen próbálkozásait a hatalom megragadására. A történelmi hasonlatoknál maradva Horváth Attila megjegyezte azt is, hogy az őszirózsás forradalom se nem volt őszirózsás, se nem volt forradalom, hiszen külföldről segített szervezkedők buzdították államcsínyre a Budapesten bujkáló katonaszökevényeket. "Jó volna kideríteni a moszkvai levéltárakból azt is, hogy Kun Béláék pontosan milyen támogatással és utasítással érkeztek vissza Magyarországra" - tette hozzá.A jogállamot és a demokráciát támadja az ellenzék? - Horváth Attila alkotmánybíró a Polbeatben! (ÉLŐ 19 órától!)
Horváth Attila jogtörténész, egyetemi tanár, alkotmánybíró lesz Stefka István és Huth Gergely vendége a mai Polbeatben, akitől (szigorúan nem alkotmánybírói, hanem közismert jogtörténészi minőségében) megkérdezzük: átlépi-e a demokratikus, jogállami kereteket az ellenzék, amikor erőszakra, blokádra és más törvénysértésekre buzdítja a híveit, illetve amikor a közüzemek megzavarásával, a rendőrök megtámadásával, vagy éppen az MTVA munkatársai személyiségi jogainak megsértésével igyekszik felhívni magára a figyelmet? Kíváncsiak vagyunk arra is, hogy a sokat emlegetett, Soros György nevével fémjelezhető nemzetközi hálózat folyamatos beavatkozása a magyar és más európai országok közéletébe mennyire egyeztethető össze az unió és Magyarország jogrendjével? Várjuk Önöket kedd este hét órától ITT, a képernyő elé, vagy személyesen a budai Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe!Ezek hülyék! – Van bármi értelme az ellenzéki tombolásnak? (videó!)
Mivel az ellenzék képviselői – legyenek azok politikusok, aktivisták, álcivilek – központi utasításra nem hajlandóak a nem ellenzéki propagandát orrvérzésig nyomó médiumoknál vendégeskedni, így kénytelenek voltunk egy akolmeleg Polbeatben kinevetni a tüntetéseknek és forradalmaknak indult permanens szerencsétlenkedést. Pozsonyi Ádámmal és Lentulai Krisztiánnal arra keresték a választ a PestiSrácok.hu sokat látott tudósítói, hogy az ellenzéki tombolásoknak van-e bármi értelme azon túl, hogy minket szórakoztassanak.Ajánljuk még

















