Pesti Srácok

tóth józsef

Cseh Katalin ismét Brüsszelben könyörgött a genderelmélet magyarországi bevezetésének érdekében és a "szélsőjobboldali" magyar kormányt szidta – Harrach Tamás a Karanténvlogban

Magyar ugar 2021 november 27.
Ha péntek este 20 óra, akkor Karanténvlog a Pesti TV-ben, ahol Szabó Gergő és állandó vendégei, Dezse Balázs és Szalai Szilárd beszélget időnként dühöngve, időnként jókat nevetve az ellenzék őrültségein. Most péntek este Harrach Tamás, a XIII. kerületi önkormányzat fideszes képviselője, választókerületi elnök volt a srácok vendége, aki őszintén beszélt Angyalföld ügyes-bajos dolgairól, a szinte megdönthetetlen szocialista uralomról, és arról, hogy milyen ügyesen adja elő Tóth József MSZP-s polgármester saját vívmányaként a kormányzati pénzek kerületi felhasználását. A Fővárosi Közgyűlés szerdai ülése természetesen téma volt a Karanténvlogban, hiszen Karácsony Gergely még magához képest is bizonytalanabb volt, ám az egyértelmű tények tagadását azért nem adta fel, még akkor sem, amikor Láng Zsolt, a Fidesz budapesti elnöke kőkeményen felelősségre vonta és helyretette a baloldali főpolgármestert. A műsorban helyet kapott a hetekig pihentetett Dobrev Klára is, hiszen Gyurcsány felesége újult erővel hazudott és ígérte le az égről az összes csillagot, ám egy kis fenyegetésért sem ment a szomszédba. Végül a vergődő szocialista hergelők és a Brüsszelben ismét hazát áruló Cseh Katalin is figyelmet kapott, aki az uniós pénzek nagy barátjaként most épp szélsőjobboldalozott és a genderelméletet akarta lenyomni a magyar emberek torkán az EU segítségével. Nézzétek most is a Karanténvlogot, megéri!
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!