vezető
28 év nem elég – Ismét vádlott lehet Portik Tamás, akit az FBI sem mentett meg
Portik Tamás titkosszolgálati, FBI-os és MSZP-s kapcsolataiban is bízott, hogy elkerülje az évtizedekig tartó fegyházbüntetést. A jogerősen összesen 28 évre ítélt egykori olajbűnöző hamis vád miatt ismét gyanúsított lehet. A nyomozás keretében átkutatták a börtöncelláját, ahol iratokat foglaltak le.Mourinho helyett Zidane a Special One: Európai Szuperkupa-címét is megvédte a Real
A Bajnokok Ligája után az Európai Szuperkupa-döntőben is megvédte címét a Real Madrid. Az ellenfél Manchester United későn ébredt, így bár 2–0 után szépített, a Real már nem engedte ki a kezéből a győzelmet. A Unitedet irányító Mourinho korábban a Real edzője (is) volt, de ezen a meccsen is bebizonyosodott, már régen nem The Special One (A különleges). Ez a jelző most már inkább a madridiak mesterére, Zidane-ra illene. Szerencsére a francia nem aggatja magára.Lehet, hogy Kanadának végleg vége: kiderült, a jobboldal is feminista
Elmúltak már a régi szép idők, amikor mindenki tudta, hogy ki kivel van. A Warcraftban például voltak az emberek, akiknek zászlója alatt egyesültek a törpék, a tündék és az egyéb “tiszta” teremtmények, az orkok táborában pedig a koboldok, az ogrék, a sárkányok és egyéb démoni dolgok harcoltak. Hát manapság már nem így van, ennek pedig ékes bizonyíték a kanadai konzervatív párt nemrég megválasztott vezetője Andrew Sheer, akiről a napokban egy interjúban kiderült, hogy bizony feminista és sok szempontból a trudeau-i vonalat követi. Nem világos, hogy a pártelnöknek teljesen elment-e az esze, és elvonagáborosdik-e lassan, vagy csak egy kampányfogásról van szó, amivel a balodlalról szeretne támogatókat behúzni. Sehogy sem túl jó a helyzet.Kiszabadult a börtönből az Orbán elleni merénylet egyik feltételezett szervezője
A PestiSrácok.hu információi szerint házi őrizetbe került a gyanú szerint Orbán Viktor miniszterelnök ellen merényletet tervező páros egyik tagja, R. Gyula. A szélsőséges nézeteket valló gyanúsítottat és társát sorozatlövő fegyverekkel az autójukban fogták el még 2015 novemberében, miután kiderült, mire készülhetnek.A polgári értékrend gyűlölete vezeti a kötekedőket - mondja Fonyód fideszes polgármestere (videó!)
Miért van az, hogy ha MSZP-SZDSZ-féle kormányok vannak hatalmon, mindig kifosztott, félbehagyott beruházásokat, kifizetetlen számlákat és adóssághegyeket hagynak hátra, amit az elkövetkező polgári kormányzás vért izzadva helyrehoz, hogy utána visszajöhessenek ismét a bolsik és felzabálják az éléskamrát - kérdeztük Hidvégi Józseftől, Fonyód fideszes polgármesterétől, hozzátéve, ezt az ördögi körforgást nem lehetne-e valahogyan megszakítani? A választ megtudhatják a videóinterjúnkból, a kérdés viszont helyénvaló, hiszen a Balaton-parti várost lerabolták a 2006 előtti vezetői, azóta, három fideszes cikluson át viszont alig maradt olyan része, ahol valami újítást ne hajtottak volna végre. Most mégis, helyből jövő tippeknek felülve egymásnak adják a Városháza kilincsét a Soros-Simicska-sajtó munkatársai, hátha 2019-ben sikerül megbuktatni az eddigi vezetést.Ajánljuk még

















