vezető
Ezért pucérkodott Ózd jobbikos polgármestere: vesztegetés és cigányozás a hangfelvételen
Tisztázza magát Janiczak Dávid, Ózd jobbikos polgármestere a sajtóban megjelent korrupciós ügyben – erre szólította föl szombati sajtótájékoztatóján Németh Szilárd a jobbikos politikust. A Fidesz alelnöke szerint az ominózus hangfelvételen az ózdi városvezető és munkatársai arról beszélnek, miként tudnának megszabadulni az egyik indulótól a város ivóvízhálózatának fejlesztésére kiírt, több mint 400 millió forintos pályázaton. Az Origo által még áprilisban közzétett felvételen vesztegetésről is szó van, de, persze, cigányoznak is.Vörös szőnyeges fogadtatás jár az aktivistáknak Soros egyetemén - A CEU leleplezésével indult az Informátor az Echo Tv-n
A Soros-birodalom koronagyémántjáról, a tőzsdecápa mellényzsebéből kikandikálók által rettenetesen féltett CEU-ról rántotta le a leplet az Echo Tv új oknyomozó magazinja, az Informátor a tegnapi első adásban. A műsorból kiderül, Soros György spekuláns magánegyeteme előnyben részesíti az aktivista múlttal bíró diákok felvételi kérelmét, a Soros-fiókák előtt pedig minden CEU-s ajtó azonnal nyílik. Az Informátor arra is rávilágít, Soros miként aktivizálta ellenzéki politikusokból, liberális újságírókból és válogatott utcai hangoskodókból álló hálózatát a CEU mellett és az Orbán-kormány ellen. Az Informátor a Soros egyetemet körülhálózó milliárdos cégháló kusza szálait is kibogozta.Nagyon „keményen” megbüntette az Orbánnak torokelvágást mutogató politikusát az Együtt
A PestiSrácok.hu kamerája rögzítette a március 15-ei nemzeti ünnepen, hogy Mérő Péter Ferenc, az Együtt XVIII. kerületi önkormányzati képviselője a Múzeum körúti rendezvényen lebuzizott egy kormánypárti politikust, majd ritmikus táncikálás közepette torokelvágást ígért Orbán Viktornak (vagy a teljes kormánynak). Az ellenzéki párt etikai vizsgálata most zárult le, és úgy megbüntették a politikust, hogy attól koldul.Ajánljuk még

















