Pesti Srácok

A határkerítést hülyeségnek tartó szocialista megmondóember oktatta Orbán Viktort a migráció veszélyeiről – Karanténvlog Junghausz Rajmunddal

Junghausz Rajmund, az újbudai önkormányzat fideszes képviselője volt a péntek esti Karanténvlog vendége. Szabó Gergő állandó vendégei, Szalai Szilárd és Dezse Balázs szokás szerint a fedélzeten voltak, és így négyen nézhették meg Márki-Zay Péter brüsszeli térdeplését és fasisztázását. A Karanténvlog legénysége természetesen foglalkozott az újbudai eseményekkel, hiszen László Imre regnálása alatt egyre mélyebbre kerül a XI. kerület – remélhetőleg a sok fiaskó felébreszti az újbudai polgárokat. A műsorban szóba került a DK-s főkomcsi különítmény, akik újrakezdték az egészségügyi pánikkeltést, lelketlenül hergelve a magyar embereket, elfelejtve, hogy hányszor tört már bele a bicskájuk a gusztustalan tevékenységbe. A Karanténvlog nem hagyhatta ki a migráció miatt aggódó szocialista Harangozó Tamást, aki Orbán Viktornak esett neki, hogy be ne engedjen ide egy migránst sem. Tette ezt úgy, hogy 2015-ben a migrációt még álproblémának, a határkerítést pedig hülyeségnek tartotta. A srácok egyetértettek abban, hogy az ellenzék egyszerűen nem képes hitelesen képviselni önmagát, ellenben mindenféle szégyenérzet nélkül képesek véleményüket egyik pillanatról a másikra, egyik végletből a másikba irányítani. Nézzétek most is a Karanténvlogot, megéri!

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!