Pesti Srácok

"Isten áldja Hadházy Ákost!" – Korózs Lajos még saját magát is alulmúlta – Köő Artúr a Karanténvlogban

Ha péntek este 20 óra, akkor nem maradhat el a Karanténvlog a Pesti TV-ben, ahol Szabó Gergő és állandó vendégei beszélgetnek a hét legmeghökkentőbb belpolitikai eseményeiről. Szalai Szilárd és Dezse Balázs ismét a fedélzeten volt és elsőként a Horthy Miklós körül kialakult hazug és gyűlölködő bolsevik reneszánszról esett szó a műsorban, ahol Köő Artúr, a Magyarságkutató Intézet történésze volt a vendég. Artúr tisztába tette a srácokkal együtt a kommunista történetírás legnagyobb hazugságait Horthy Miklóssal kapcsolatban, majd természetesen a belpolitika kapott főszerepet a műsorban. Lassan senki sem csodálkozik, hogy a Gyurcsány házaspár akár a csillagot is letagadná az égről, ha akár 1 százalékos népszerűségnövekedést remélhetne a lépésről. Dobrev Klára most képes volt azt mondani, hogy Orbán Viktornak fogalma sincs a kormányzásról, és mindezt a 2010 előtti korszak tudatában jelentette ki nagy magabiztossággal. A Karantén egy Somogy megyei gyűlölködő DK-st is megtalált, aki munkásőr stílusban hergelt és ígért, de a fő fogás ismét Márki-Zay Péter volt, aki egy jobboldaliakat levadászni kívánó gyurcsányista alkotmányjogászra és Róna Péterre, a kétes múltú baloldali köztársasági elnökjelöltre támaszkodva böfögte tovább ostobaságait és sértéseit. Végül Korózs Lajost is megénekelte a Karantén csapata, aki Hadházy Ákost istenítette, majd a biztonság kedvéért páros lábbal beleszállt a határon túli magyarokba is. Nézzétek most is a Karantént!

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!