Pesti Srácok

Mi az abszolút pofátlanság? Az Apró-klán méhkirálynője oktat a kommunizmus bűneiből (Karanténvlog)

Múlt héten az Apró–Gyurcsány-klán orbitális hazugságai uralták a Karantént, és bár szeretjük a változatosságot, de ezen a héten Dobrev Klára még az előző teljesítményre is rátett egy lapáttal. Gyurcsány felesége most arra vette a bátorságot, hogy felsőbbségesen kioktasson mindenkit a kommunizmus bűneiből, a saját nagyapja, Apró Antal tetteit pedig Orbán Viktornak tulajdonította, felszólítva a kormány elleni harcra. Az ő múltjával a háta mögött, volt bátorsága arra is, hogy a köztársaság, a demokrácia és a szabadság bajnokának állítsa be magát és a Gyurcsány-szektát, akik tönkretették az országot és kiárusították fillérekért a nemzeti vagyont. A DK-nak arra is volt energiája, hogy az MTVA-székházban fetrengő Varju Lászlót mentegesse; a biztonsági őröket provokáló, megtámadó gyurcsányista elítélése számukra a demokrácia megcsúfolása. A Karantén ezt az arcátlan teljesítményt sem hagyhatta szó nélkül, ahogy Cseh Katalin újabb primitív és hazaáruló szeánszát sem, amit ráadásul viccesnek talált a Momentum külföldi érdekeket nyíltan képviselő uniós képviselője. Cseh viccet csinált a brüsszeli korrupcióból, mintha az valami apróság lenne, ráadásul azért is Orbán Viktor lenne a hibás és felelős. A hazaárulást mesteri szintre süllyesztő politikus megvédte Daniel Freundot és Guy Verhofstadtot, a magyargyűlölő európai politikusokat is. Végül BimmBamm Tomi, a végóráit élő MSZP gyűlölködője is szerepet kapott a Karanténban, aki az általuk szétvert magyar hadseregért aggódott álságosan. Tartsatok most is velünk, a Karantén most is ütni fog!

Fotó: PS/Hatlaczki Balázs

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!