Pesti Srácok

Propagandának számít egy sajtótermék, ha David Pressman, az USA nagykövete pénzeli azt? – The Fair Right (videó)

Egy korábbi cikkünkben már részleteztük, hogy manapság nincs szükség kémekre, besúgókra és beépített emberekre, az ügynökök ugyanis magukat leplezik le. Ez most sem történt másképp. David Pressman 115 millió forintot dobott szét a magyarországi kormányellenes sajtó különböző szereplői között, amit bizonyára adománynak szánt, véletlenül sem jutaléknak vagy megbízói díjnak. Elmondásuk szerint a globalistákat kiszolgáló független sajtó ezt a pénzt pályázaton nyerte, és amikor azt mondjuk, "elmondásuk szerit", azt úgy is gondoljuk. Ez az információ ugyanis tőlük van. Büszkén kiírták a pályázat végeredményét. Megkérdeztük az utca emberét, hogy mit szól az USA által finanszírozott magyarországi sajtótermékhez. Nézd meg a teljes videót!

Pressman bőkezű adományának esete több kérdést is felvet. Vajon mi történne azzal a külföldi nagykövettel, aki hasonló tevékenységet folytat az USA-ban? A baloldal most miért nem félti a demokráciát és a szabad sajtót? Hogyan reagálnának az érintett sajtótermékek, ha az orosz nagykövet dobna szét 115 millió forintot a nemzeti értékeket képviselő sajtó szereplői között? Ezekre a kérdésekre sajnos sosem fogunk választ kapni, viszont megkérdeztük az utca emberét, hogy mit szól Pressman "pályázatához". Érdekes válaszokat kaptunk. Nézd meg a teljes videót!

Közérdekű közlemény! Március 8-a több szempontból is fontos dátum, ugyanis a nőnap és a Zoltán névnap mellett nagyszabású összejövetelt tartunk a Polgári Mulatóban! Kroó Zita, Szamosi Timi, Vincze Emília és Megadja Gábor társaságában ismét megfejtjük a világot, a rendezvény második felében pedig a közönség kérdéseire válaszolunk. A nőnap alkalmából a lányok, hölgyek, asszonyok és asszonyságok számára díjmentes a belépés, a bejáratnál pedig mindenkinek egy apró ajándékkal kedveskedünk. Gyere el te is!

Fair Right közönségtalálkozó
PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.