Magyar ugar
Totális kudarc Botka kampánya, menekülnek az MSZP-sek
Egyre mélyebbre süllyed az MSZP, a szocialista párt mostanra lényegesen rosszabb helyzetben van, mint időarányosan ugyanekkor a 2014-es választás előtt, és Botka László, az MSZP miniszterelnök-jelöltjének első fél éve egyértelmű kudarc - olvasható a Nézőpont Intézet PestiSrácok.hu-hoz eljuttatott legfrissebb elemzésében. Az intézet szerint Botka László kampánya vakvágányra futott, az MSZP miniszterelnök-jelöltje baklövések sorozatát követte el, ilyen például a magyar bevándorláspolitika támadása, a kerítésbontó ígéret, Brüsszel és Soros György kegyeinek keresése és a kormánypárti média bojkottja.Ülj le, egyes: A momentumos Fekete-Győr András felkészületlenségére már nincsenek szavak
Gyengén vizsgázott helyismeretből Fekete-Győr András, akit egy VIII. kerületi, romkocsmában tartott lakossági fórumon kapott el az azonnali.hu. A Momentum Mozgalom első embere többek közt arról beszélt, bolti eladónak képezné át a hajléktalanokat, a nyugdíjasoknak szerinte írni és olvasni kellene tanítania a fiatalokat, az este 10-es csendrendelet pedig kíméletlen a bulizni vágyókkal szemben. Az is kiderült, a pártelnök a Rákóczi téren kívül hirtelenjében nem tud más teret megnevezni a kerületben, és az is, hogy rendszeresen járt a Nemzeti Múzeumba, no nem bérmálkozni, hanem frizbizni.Politikai hecckampánynak nevezte Németh Szilárd a csepeli kopaszok ügyét
Politikai hecckampánynak nevezte a csepeli kopaszok ügyét, az Országgyűlés Nemzetbiztonsági bizottságának ellenzékét pedig liberális bulvárszerkesztőséghez hasonlította Németh Szilárd a bizottság alelnöke a szerdai ülésük után, ahol az LMP-s Szél Bernadett kezdeményezésére vitáztak a témáról. Németh a PestiSrácok.hu-nak elmondta, a baloldal többek között a határzár és a migránskvóta elutasítása miatt haragszik és mindent megtesznek annak érdekében, hogy lejárassák a kormányt."Zagyva György Gyula egy vadhajtás, de Vonánál van a metszőolló" - mondta Varga-Bíró Tamás a Polbeatben
Az engem zsidózó és családomat fenyegető Zagyva György Gyulától azért nem határolódott el Vona Gábor és a Jobbik, mert nem tud, miután az ő egyik emberükről van szó, Zagyva a Jobbiktól kapja a fizetését - jelentette ki a PestiSrácok.hu Polbeat című műsorában Varga-Bíró Tamás zenész, publicista, jobboldali értelmiségi, akit példátlan módon és agresszívan fenyegetett meg a Jobbik korábbi országgyűlési képviselője. Varga-Bíró nyomatékosította, Zagyva egy elszabadult hajóágyú lett mostanra, de Vona úgy nyeseget vadhajtásokat, hogy nála van a metszőolló, és a pártelnök a növény Zagyva-féle vadhajtást nem kívánta levágni.A gödöllőiekért nem aggódott sem a Greenpeace, sem más civil szervezet, pedig azbesztporral mérgezték meg őket
Gyerekek és felnőttek egészsége is károsodhatott akkor, amikor a gödöllői városháza azbesztpala-tetejét szabálytalanul, kalapáccsal kezdték bontani gyermeknapon. A Kormányhivatalon kívül azonban a helyiek egészségéért egyetlen civil szervezet sem aggódott, sőt, a Greenpeace sem emelte fel a szavát. Pedig egy évvel ezelőtt mindössze egy négyzetméternyi szabályosan elbontott azbesztpala miatt rendesen kiakadtak és kezdtek tüntetni a Ligetben, amiből politikai tőkét akart kovácsolni több ellenzéki párt is. A gödöllőiek rákkeltő azbesztporral való meghintése úgy tűnik, mégsem fontos annyira, mint a ligetvédés.Az MSZP-s Czeglédy és társai őrizetben - Hat városban csaptak le a csalókra (Frissítve a NAV válaszával!)
Információink szerint többek közt Budapesten, Szombathelyen valamint Veszprém megye két településén, Sümegen és Csabrendeken csaptak le kedden a NAV nyomozói. A házkutatások helyszíne megegyezik azoknak a cégeknek a telephelyeivel, fiók telephelyeivel, amelyek érintettek lehetnek az iskolaszövetkezet-botrány néven elhíresült ügyben. Belsős informátoraink szerint jelenleg hat fő van őrizetben a szegedi fogdán, köztük Czeglédy Csaba, az MSZP és a DK jogi ügyeit intéző ügyvéd, nem mellesleg a szocialisták szombathelyi vezetője. Előzetes tárgyalásukra a csütörtöki napon kerül sor. Czeglédy elfogását nem sokkal ezelőtt maga Botka László, az MSZP miniszterelnök jelöltje erősítette meg."Zagyva dolga a zsidózás és a fenyegetés" - A Gulyás-videó főszereplői nem határolódtak el a politikustól
Nem határolódott el egyértelműen a Gulyás Márton-féle kampányvideóban szereplő szélsőbaltól szélsőjobbig terjedő "olajfa-koalíció" Zagyva György Gyulától, amiért a volt jobbikos országgyűlési képviselő durván lezsidózta és megfenyegette az őt kritizáló Varga-Bíró Tamás publicistát - ez derül ki portálunk körtelefonjából. A PestiSrácok.hu a Zagyvával közös videóban szereplő megmondóembereket hívta fel a korábbi jobbikos honatya példátlan és megdöbbentő kirohanásáról, hogy mit szólnak Zagyva zsidózásához és fenyegetéséhez, de a portálunknak nyilatkozó nagy aggódók szavaiból kiderült, ugyan elítélik Zagyva György Gyula tettét, de a történtek nem foglalkoztatja őket különösebben. Gulyás Márton például annyival intézte el a dolgot, hogy "Zagyva György Gyula dolga, hogyan bélyegzi meg magát".Tudományos vita helyett politikai támadás – Lemondott az 56-os Emlékév történészszakmai vezetője
Lemondott megbízatásáról Prof. Dr. Horváth Miklós, az 1956-os Emlékév történészszakmai vezetője. Az 1956-os forradalom és szabadságharc történetének egyik első számú szakértőjeként jegyzett professzor volt az, aki Dózsa Lászlóként azonosította be az a sajtóban is sokat forgott fényképet a puskát cipelő fiúról. A Pázmány Péter Katolikus Tudományegyetem professzora, a Magyar Tudományos Akadémia doktora lemondását éppen arra a napra időzítette, amikor az Emlékévet bonyolító Közép- és Kelet-európai Történelem és Társadalom Kutatásáért Közalapítvány Kuratóriuma meghallgatta Schmidt Mária főigazgató beszámolóját, amelyben a fénykép-ügyről is szó volt. Horváth Miklós azt állítja, ő elmondta volna, hogy szakmai tévedés történt, de a sajtót nem érdekelte.Csalás miatt őrizetbe vették Gyurcsány ügyvédjét, Czeglédy Csabát
Őrizetbe vette a csongrádi NAV bűnügyi igazgatósága az MSZP-nek és a DK-nak is jogi képviseletet adó Czeglédy Csaba baloldali politikust, ügyvédet - értesült a PestiSrácok.hu. A hírt egyelőre a hatóságok nem erősítették meg, viszont az egyébként mindig készségesen portálunk rendelkezésére álló politikust két napja nem érjük el. Tegnap még kicsöngött a telefonja, ma már - valószínűleg az őrizetbe vétel miatt - ki van kapcsolva.Épül a gender-rezsim: A CEU után az ELTE is a meleglobbi és a szélsőséges feminizmus mellé állt
Saját ombudsmant akar magának az ELTE, a pozícióra már meg is hirdették a pályázatot. A hazai liberalizmus fellegvárának tartott intézmény ombudsmani hivatala a tervek szerint egyik szervezeti egységhez sem kötődne, azonban az intézmény egészére és egyes részeinek működésére is hatást tud majd gyakorolni, egyik fő feladata pedig az egyetemi szexizmus megállítása lesz. Az ELTE honlapján közölt tanulmány szerint szexista a szőke nős vicc, egy terem elnevezése vagy pedig az, hogy a férfi és női szerepeket valaki, valahol, valamiért ábrázolni meri. A cikk megjelenése után annak tartalmával kapcsolatban az ELTE helyreigazítást kért néhány pontban, így például abban, hogy A "PEDAGÓGUS, PSZICHOLÓGIA DIPLOMÁT KAPNAK MAJD, DE AZT SEM TUDJÁK, FÉRFIAK VAGY NŐK" alcím után szereplő részben tévesen szerepel az, hogy "az egyetem online felületén" jelent meg a gendersemleges mosdóról szóló cikk. Az írás az elteonline-on jelent meg, amely az ELTE hallgatóinak online magazinja."Zagyva György Gyula halálos ellenfele, Varga-Bíró Tamás lesz a PS-Polbeat mai vendége - Élő adás 19 órakor!
A Jobbik fékevesztett fenegyereke, Zagyva György Gyula által durván megfenyegetett Varga-Bíró Tamás zenész, publicista, jobboldali értelmiségi lesz Jurák Kata és Szarvas Szilveszter ma esti vendége a PS-Polbeatben. Az egyórás, élőben közvetített ma esti exkluzív beszélgetés apropója, hogy Varga-Bíró Tamás tűpontos kritikáját nem vette be a Gulyás Márton által gründolt kampányvideóban is szereplő Zagyva gyomra, agresszívan, példátlanul és vállalhatatlanul zsidózta le Varga-Bírót, akinek a családját is megfenyegette. Az ügyben azóta rendőrségi nyomozás is indult, a jobbikos politikus agresszióját Orbán Viktor miniszterelnök sem hagyta szó nélkül. A ma esti Polbeatben lehull a lepel az igazságról, Varga-Bíró Tamás a PestiSrácok.hu kamerái előtt mutatja be a bizonyítékait és meséli el, milyen is valójában Zagyva lelkiállapota és milyen eszközökkel vitatkoznak a jobbikosok. Ahogy azt már megszokhatták, az egyórás vitát, beszélgetést élőben közvetítjük 19 órától ITT, a Revolution 56 Sörözőből. Mi az igazság? Elhatárolódtak-e már Zagyvától a jobbikosok és a Gulyás-videó főszereplői? Egyre agresszívabbak a jobbikosok? - Kérdések és válaszok a Polbeatben.Óriásplakátok ingyen? Simicska mindent Vona alá tol Orbán megbuktatásához
Lebuktatta magát a Jobbik, amikor a párt által közreadott összesítésből az derült ki, hogy a Jobbik sokkal több plakátot használ a korábban bevallottnál - írja a hirado.hu. A portál rávilágít, most végre világossá vált, hogy óriásplakátok mellett más hirdetési felületeket is kapott a Jobbik Simicska Lajostól. A Jobbik nem adtak arra sem választ, hogy fizettek-e, és ha igen, mennyit Simicska Lajos cégeinek.Kész Zoltán megszüntetné a kistelepülések önállóságát?
Ha már érdemi munkával nem sikerül szponzorált hirdetések formájában terjesztett hazugságokkal próbálja felhívni magára a figyelmet Kész Zoltán, Veszprém független országgyűlési képviselője.Soros György Európa kártevője - Bayer, Huth, Stefka kedden a Polgárok Házában
Bayer Zsolt publicista, Stefka István, a PestiSrácok.hu lapigazgatója és Huth Gergely, a PestiSrácok.hu főszerkesztője lesz a vendége holnap a Polgárok Házának, az újságírók a világot felforgató spekulánsról, Soros Györgyről, manipulációiról, szándékairól, ördögi terveiről és a tőzsdespekuláns által irányított álcivil szervezetekről tartanak előadást. A Sorosról kendőzetlenül című est június 13-án, kedden este 18 órától kezdődik a Polgárok Házában, a Visi Imre utcában. A helyszínen Andreas von Rétyi német szerző a PestiSrácok.hu kiadásában megjelent, Soros Györgyről szóló leleplező kötete, a “George Soros: A multimilliárdos globális hálózata és az általunk ismert világ vége” című műve is megvásárolható lesz, az érdeklődők kedvezményes áron juthatnak hozzá a nagy sikerű könyvhöz.Újra felfedezte a füvet Juhász Péter, aki szerint a zsaruk is szívnak
Ha a Teve utcai kapitányságon végeznének drogtesztet, kiderülne, hogy a rendőrök is füveznek - védte be az Aurórában lebukott fiatalokat Juhász Péter. Az Együtt elnöke külön sérelmezte, hogy a rendőrségi razzia éppen azon a napon történt, amikor az Aurórában a kender újrafelfedezését népszerűsítették művészeti, ipari és orvosi szempontból. Véletlen egybeesés következménye lehet, hogy az este szórakozó fiatalok a fű szórakozási célú felhasználását gyakorolták a rendőrség ottjártakor.Deutsch Tamás állítja: a menekülteket befogadó országok közül egyik sem teljesítette a kvótát
Magyarország álláspontja nem változik meg a kvótáról csak azért, mert az Európai Unió pénzbüntetéssel fenyegeti, hazánk nem követett el normaszegést, így eljárás sem indítható ellene - egyebek mellett erről is beszélt Deutsch Tamás EP-képviselő Brüsszelben, magyar újságírók kérdésére válaszolva.Disznók küzdenek a jégen - jellemezte a kormánybuktató erőlködéseket Ambrus Petra és Alexa Károly a PS-Polbeatben
Háromszáz roma tartott erődemonstrációt Baranya megyében
Megelégelték az alsószentmártoniak Mali Zoltán "teljhatalmát", a drávapiski polgármestert elérte a "nép haragja". A PestiSrácok értesülése szerint a spontán tüntetés tettlegességig fajult, a falu határában még egy mentőhelikopter is leszállt. Nem hivatalos forrásból úgy értesültünk, Mali Zoltán sérült meg és őt szállították kórházba.Azért harcolnak, hogy a határon túli magyarok is nézhessék a magyar sporteseményeket
A Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) vezérigazgatója kiemelt feladatának tartja elérni, hogy a határon túli magyarság is egy emberként szurkolhasson minden magyar sportsikernek. Fancsali Ernő, az Erdélyi Magyar Néppárt kolozsvári szervezetének elnöke kifogásolta, hogy a geoblokkolás miatt az anyaország határain kívül élő magyarok hosszú ideje nem nézhetik a magyar sporteseményeket. A nyílt levélre Vaszily Miklós, az MTVA vezérigazgatója reagált.Vona Gábor kicsit megdicsérte a Fidesz országvédését, de azért szörnyűnek tartja a kormányt
A Jobbik elnöke egy biztonságos, élhető, igazságos és szabad Magyarország építését tűzte ki célul a párt 16. országos kongresszusán elmondott programadó beszédében szombaton, Budapesten. Vona Gábor a több mint 300 küldött előtt a legsúlyosabb problémának nevezte, hogy ma is a 20. századi reflexek, traumák és megosztottság alakítja az életet, a politika pedig nem meghaladni, hanem kihasználni, tovább szítani akarja azokat. A kongresszuson, amelyre a regisztrált küldöttek ötöde nem ment el, elsöprő többséggel miniszterelnök-jelöltté választották Vona Gábort.Kuna Tibor a támadásokról: Nem azért vagyok sikeres, mert Szijjártó Péter a barátom
„Megtanultuk, hogy hogy kell egy ilyen szurkolói zónát üzemeltetni” – mondta Kuna Tibor, a Trinity Communications és a Young&Partners tulajdonosa, ügyvezetője a Trend Fm A nap vendége című műsorában. Az üzletember beszélt a közelgő vizes VB-ről, a közszolgálati kommunikációról, továbbá arról, hogy ő lett Magyarország 97. leggazdagabb embere.A Vona által "istenített" iszlám vallás ramadánját hirdető óriásplakát virít Zuglóban
Óriásplakáton kívánnak "áldott ramadánt" Zuglóban. A magyar iszlám közösség által kihelyezett plakátra a Karc Fm Paláver című műsorában hívta fel a figyelmet egy hallgató, aki őszinte felháborodással számolt be a látottakról. Az óriásplakátot egyébként két nap alatt megrongálták, a "barbár cselekedet" persze a magyar iszlám közösség tagjainál verte ki a biztosítékot. Akadt olyan kommentelő, aki szerint a plakátrongálók és a terroristák között nincs különbség, a magyar kormány pedig gyűlöletkampányt folytat ellenük, amiből most már "elég". A Kettős Mérce és a 444.hu megosztásait hobbiszintre fejlesztő iszlamisták nem mellesleg azt szajkózzák, amit a Jobbik elnöke hangoztat: a muszlimok békés emberek, nem akarják levágni senki fejét, bár ennek az egy héttel ezelőtti londoni terrortámadás azért mégiscsak ellentmond.Egy újabb CEU-legenda szertefoszlása: Az egyetem nincs a világ legjobbjai között
Talán csak civilezést hallottunk többször az elmúlt hónapokban annál a mondatnál, hogy a kormány elűzi Magyarországról a világ egyik legjobb egyetemét. Úgy tűnik azonban, hogy a CEU csupán Magyarországon „világhírű”, ugyanis Soros György nemzetközi hálózatának ékköve nem szerepel a legfrissebb felsőoktatási világrangsorban. Ennek fényében még különösebb az az összehangolt hazai és nemzetközi felzúdulás és propagandakampány, amely a felsőoktatási törvény módosítását kísérte.Adósságai elől sunnyogott el Németországból a DK politikusa
Úgy tűnik, Niedermüller Péter nemcsak Magyarországgal fordul szembe könnyű szívvel, hanem megtette ezt korábbi munkaadójával, a berlini Humboldt Egyetemmel is, ahol pedig bizonyára nagy becsben tartották. A Privát Kopó internetes bűnügyi magazin birtokába került 2006-os levél szerint a DK Európai parlamenti képviselője előbb jelentős adósságokat hátrahagyva, szó nélkül lelépett a német fővárosból, utóbb állítólagos betegségéről hazudozott mindenfélét munkatársainak és az egyetemnek, ahol dolgozott, majd teljesen eltűnt a látókörükből.Ajánljuk még

































