baranyi krisztina
Nem tölti ki felmondási idejét Kárász az ATV-nél, szerinte meghazudtolta őt a csatorna
Két hete volna hátra még Kárász Róbertnek, az ATV műsorvezetőjének, hogy felmondási idejét kitöltse, de mivel a mindenki által jól ismert Baranyi-ügyben az ATV szerinte meghazudtolta őt, most úgy döntött: nem tölti ki felmondási idejét, így a csatornán sem lesz látható már. Ferencváros baloldali polgármesteréről pedig az a véleménye, hogy szemtől szemben mézes-mázas, majd hátba szúrja az embert.Stefka István emlékeztette Csintalant a sajtószabadság jelentésére Baranyi kirohanása kapcsán
Heves vitába csapott a Hír TV műsorában Stefka István és Csintalan Sándor beszélgetése. Az apropó nem más volt, mint Baranyi Krisztina "sajátos" hozzáállása a sajtószabadsághoz. A baloldali polgármester ugyanis a napokban nem volt hajlandó válaszolni kollégánk kérdéseire az ATV műsorában. De szóba került az orosz–ukrán háború is, aminek kapcsán Csintalantól megtudhattuk, hogy a szankciók működnek (csak mi nem látjuk).Lebukott Baranyi: már az adás előtt tudhatta, ki fogja őt kérdezni az ATV műsorában
Kárász Róbert, a csatorna műsorvezetője egy hozzászólásban megemlítette: a ferencvárosi polgármester az ominózus adás előtt találkozott a PestiSrácok.hu újságírójával – szúrta ki a Mandiner.Huth Gergely a Mokkában: az igazság az, hogy Baranyi Krisztina veszít pereket a PestiSrácok.hu ellen
Azzal, hogy Baranyi Krisztina ócska, fizetett propagandistának nevezte Szalai Szilárdot, és szennymédiának a PestiSrácok.hu-t, tulajdonképpen az egész konzervatív sajtót minősítette - jelentette ki portálunk főszerkesztője a TV2 Mokka című műsorában.A Polbeatben ma tort ül a "szennymédia" - Jöjjön el, mondja el véleményét a gyűlölködőkről!
Jurák Kata, a PestiSrácok.hu lapszerkesztő-főmunkatársa, Bálint Botond, portálunk vezető szerkesztője (a misszionárius, akit még mindig nem ettek meg) és Huth Gergely főszerkesztő lesz a Polbeat csütörtöki felvételének résztvevője, ahol arra kérjük majd nézőinket-olvasóinkat: mondják el, szerintük mi az "ócska, fizetett, propaganda-szennymédia" valójában. Beszélünk majd a sajtó tényleges küldetéséről és a nyilvánosság erejéről, elvárásokról és lehetőségekről, továbbá kibeszéljük a gyűlölködők, acsarkodók Top 27-es listáját."Büdös zsidók, patkányok, aberráltak, prostik, gombák, cigányok" - Íme a balos uszítók toplistája!
Baranyi Krisztina, Ferencváros P-s polgármestere úton-útfélen azt próbálja bizonygatni, hogy ő csak azért nem válaszolt kollégánk kérdésére az ATV-ben, mert nem tartja őt újságírónak, sőt, egyikünket sem, hiszen az általa csak "szennymédiának" nevezett PestiSrácok.hu munkatársai vagyunk. Annak érdekében, hogy igazát bizonygassa a Politikai Hobbista egyik műsorából mutogatott egy sérelmezett részletet a stúdióban. Az elmúlt években ugyanakkor nem a jobb-, hanem a baloldal keveredett újabb és újabb botrányokba, hiszen képviselőik - a kifogásolt és egyébként is Puzsér Róberttől kölcsönzött poénkodás helyett - valóban gyűlölködtek és uszítottak rendületlenül. Maga Baranyi egy ízben "büdös, szemét zsidó befektetőket" emlegetett, de emlékezetes Bangóné patkányozása, kolléganőnk lek#rvázása, a lámpavasazás vagy épp Niedermüller Péter rémisztő képződményekről való elmélkedése. A balos politikusok volt, hogy leönteni akartak jobboldali újságírót, kamerát fejeltek le, vagy éppen kreténnek és hülyegyereknek tituláltak minket. BALOS ACSARKODÓK TOP 27!A Momentum politikusához: Szerinted is ócska propagandisták vagyunk? – Ferkó Dániel kérdez (Videó)
Sokszor durván szállnak bele jobboldali újságírók ellenzéki politikusokba, megalázzák őket emberi mivoltukban – válaszolta a többi között kérdésünkre Soproni Tamás momentumos politikus. Állítja, Baranyi Krisztina azért borult ki az ATV stúdiójában, mert már nagyon sokat kapott előtte kollégáinktól. Azt ugyanakkor Terézváros polgármestere is elismeri, hogy például a 444.hu sem bánik éppen kesztyűs kézzel a jobboldali politikusokkal. Soproni amúgy momentumosként sokkal szívesebben vállal polgármesteri munkát, mint országos politikusi szerepet, szerinte ugyanis utóbbi esetben manapság nem sok babér teremhet egy nem fideszes képviselőnek. Részletek a videóban!Miért nem tudunk mi is így hisztizni?
Szinte mindenben jobbak vagyunk, mint a baloldal, a liberálisok és legújabb természetes szövetségesük, az antiszemita, Izrael-ellenes szélsőjobb. Hisztiben viszont a fasorban sem vagyunk. A legprofibb dackorszakos kisgyermek sem tud úgy hisztizni, mint ők.Baranyi a gyalázkodásával megsértette a Médiaalkotmányt – Huth Gergely a Hír TV-n (Videó)
Huth Gergely és Trencséni Dávid volt a Hír TV Napi aktuális című műsorának, ahol a Baranyi Krisztina ATV-ben produkált szereplése mentén kialakult közéleti diskurzusról vitatkozott a PestiSrácok.hu főszerkesztője és a 168 Óra hírigazgatója. Huth Gergely úgy vélekedett, Baranyi Krisztina megsértette a Médiaalkotmányt, a vita pedig túlnőtte magát a PestiSrácok.hu szerkesztőségén, és egy szélesebb körű diskurzushoz vezetett a médiaszabadságról és a közbeszéd állapotáról. Trencséni szerint valójában nincs semmi látnivaló, hiszen álláspontja szerint a kormányoldal részéről is vannak, akik nem, vagy nem mindig nyilatkoznak a sajtónak.Ajánljuk még
















