lmp
Iparági szakértő tette helyre az LMP két atomenergia-fóbiás muciológusát
Hárfás Zsolt atomenergetikai szakértő jegyzett véleménycikket az Origón, amelyben arról ír, mennyire káros eszme az, amit a globalista baloldal folytat atomenergia-ügyben. Úgy fogalmazott, hogy ezek a magukat zöldnek hazudó illetők komolytalan tanulmányokra hivatkozva próbálják megtéveszteni az embereket, akik a politikusoktól valós megoldásokat, illetve létező alternatívákat várnának. A szakember arra próbál rávilágítani, hogy ezek a politikusok mekkora károkat képes okozni, egyebek mellett éppen a környezetvédelem ügyének, amire egyébként előszeretettel hivatkoznak akkor, amikor az atomenergia ellen kampányolnak.Kritikát fogalmazott meg az LMP-s politikus az ellenzéki összefogással kapcsolatban, ezért felfüggesztették a tagságát
Úgy tűnik, nagyon nehezen bírja a kritikát – különösen házon belül – az ellenzék. Az LMP-ben tizenhárom éve politizáló Hajdu Máriának a tagságát ugyanis egy teljesen jogos felvetés miatt függesztették fel, ami történetesen az volt, hogy kritizálni merte a Momentum ifjú titánját, Hajnal Miklóst.Miért ásítunk, ha az ellenzék leleplezi a Fideszt, hogy az az önkormányzatok „megsemmisítésére” készül?
Orbán Viktor börtönbe zár, ha győz – ezt 2018-ban nyilatkozta Szél Bernadett az Indexnek. Az azóta is szabadlábon elnyomott egykori LMP-s képviselőnő még nem rukkolt elő hasonló jóslattal a 2022-es országgyűlési választás kapcsán, azt viszont Csárdi Antal doktor legutóbbi sajtótájékoztatóján világossá tette, hogy a Fidesz a magyar önkormányzatok megsemmisítésére készül a választások után. Az ellenzéki ötlettelenség jó példája ez az álhír, hiszen, ahogy ezt az alábbiakban kifejtjük, szóról szóra ugyanerről szólt a kampány már 2014-ben, aztán 2018-ban is. Ha nem jön be a kormányváltás, akkor majd még 2026-ban is.Nem Lehet Más a Politika: Egy párhuzamos Magyarországon Küllői Péternek hívják a miniszterelnököt
Csodálatos cég lehetett a Creditum, hiszen már két miniszterelnököt is adott az országnak. Bajnai Gordont és Gyurcsány Ferencet. Jóval ismeretlenebb, de hozzájuk hasonlóan dúsgazdag cégtársuk, Küllői Péter lehetett volna a harmadik – legalábbis egy párhuzamos világban. Egy Schiffer Andrással készített interjú szerint Küllői bejelentkezett az LMP-ért, de az volt a feltétele, hogy Schiffer eltűnjön a képből. A cikk után a Párbeszédbe lelépő Rauschenberger Péter meghazudtolta korábbi párttársát, Schiffert, de visszanézve, igencsak valószínű: minden úgy történt, ahogyan a pártelnök mondta. Klasszikus példa arra, hogyan próbál felfalni a hálózat egy ígéretesnek tűnő pártot. És sajnos a végső győzelem is kétségtelen: a mai LMP már összeborult az akkor még lerázott csoporttal.Pánikol az LMP, hogy az Európai Unió zöldenergiává nyilvánítja az atomenergiát
Keresztes László Lóránt szerint lemondás és meghunyászkodás lenne az atomlobbi előtt az, ha az unió zöldenergiaként ismerné el az atomenergiát. Az LMP frakcióvezetője pénteki online sajtótájékoztatóján kijelentette: mind Európa, mind Magyarország olyan döntés előtt áll, amelynek hatalmas jelentősége van a jövőre nézve.Az LMP megélhetési politikusa szerint szociális válság dúl Magyarországon (Videó!)
Érdektelenség övezi Karácsony Gergelyék népszavazási kezdeményezését, nem halad az ellenzéki összeborulás az aláírásgyűjtésekkel. Az LMP egyik noname politikusát is bevetették annak érdekében, hogy felpörgessék az akciót. A karrierista Kanász-Nagy Máté, aki azért nem Szabó Tímea pártját erősíti, mert csak az LMP-ben jutott neki állás, szombati sajtótájékoztatóján bejelentette, hogy az Orbán-kormány társadalommodellje megbukott.A „független objektív sajtó” ölelésében tartott izzadtságszagú sajtótájékoztatót a „demokratikus” baloldal
A sajtó- és szólásszabadság kérlelhetetlen harcosait tömörítő magyar baloldal sunnyogva, a liberális Független Objektív Sajtó (FOS) jelenlétében tartotta meg keddi sajtótájékoztatóját. A kilencvenes évek népszerű fiú-és lányzenekarait megszégyenítő gyorsasággal utolérő újabb formációt alkotó, már Egységben Magyarországért néven futó baloldali tömörülés a gazdaságpolitikai elképzeléseik bemutatásával folytatta sajtótájékoztató sorozatát. A megjelent képviselők heves fideszezéssel és orbánozással keretezték kampányígéreteiket és igyekeztek bebizonyítani, hogy a magyarok Európa legrosszabbul fizetett dolgozói, amiről Orbán Viktor tehet. Márki-Zay Pétert szándékosan félreérti a fideszes média, illetve ha jövőre győz a baloldal, akkor bevezetik az európai minimálbért, bár a mikéntjét nem árulták el, és felszámolják a korrupciót, na meg persze igazságosabbá teszik majd a személyi jövedelemadó rendszerét.Ajánljuk még

















